Harry Potter: Seitsmes Raamat

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Harry Potter: Seitsmes Raamat

PostitusPostitas athen » 26. Jaanuar 2006, 20:40

NB kui pole 6. raamatut lugenud siis SPOILERID :)

Ma olen tähele pannud, et siin suht palju rahvast, kellele raamatud meeldivad, mõtlesin siis, et võiks arutada, mis te arvate, mis 7. ehk viimases raamatus juhtub?

Mina arvan:
Tuleb välja, et Snape on tegelikult Ordu poolel. Ma arvan, et see, et Snape Dumbledore tappis oli Dumbledore poolt plaanitud. Miks?
1. Snape ja Dumbledore salapärane tüli. Kui Snape oleks tõesti surmasööja poleks ta ju läinud Dumbledore'ile kaebama,
et tal on liiga palju tööd (nagu Hargid arvas)
või et ta ei taha enam Surmasööjate spioon olla (nagu Harry arves)
Sest mõlemal juhul oleks ta ju Dumbledore'i usaldust kaotanud ja pole saanud enam nii palju infot Surmasööjatele.
Ma arvan, et nende tüli oli seotud sellega, et Snape tahtis Murdmatu Tõotuse murda: vabasurma minna Dumbledore'i eest. Või et juhul kui Dumbledore plaanis oma surma tema käe läbi polnud sellega nõus.
2. Kui Snape oleks paha, oleks ta ju ka jäänud ootama, et Malfoy Dumbledore tapaks, nagu teised Surmasööjad. Ma arvan, et kas a)Dumbledore tahtis surra Snape käe läbi (mitte mõne Surmasööja) või ta polegi surnud, sest nad võisid ette plaanida, et Snape teeks nagu tapab ta ja kõigile tundub et ta ongi surnud. Miks? Sest Bellatrix on öelnud muuhulgas, et Andestamatuid Needusi saab kasutada tõhusalt ainult siis, kui neid nauditakse: Snape aga ei nautinud (näost oli näha). Avada Kedavra toimis nagu Expelliramus: Dumbledore paiskus õhku, mitte ei kukkunud lihtsalt maha nagu tavaliselt.
Miks räägiti kohe raamatu suht alguses ilma sõnadeda võlukunstist: äkki ütles snape lihtsalt Avada Kedavra, aga mõtles midagi muud?

Pikk ja segane jutt tuli :P tegelt mul veel palju ideid ja lugege seegi läbi ja öelge, mis arvate ja mis ise mõelnud olete :)
athen
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 98
Liitunud: 04. Märts 2005, 12:27

PostitusPostitas Forzelius » 26. Jaanuar 2006, 21:21

Hea teooria tegelikult, eks näis...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas lostinthemist » 04. Veebruar 2006, 19:43

Päris head teooriad. Ma ise poleks selle peale tulnud, aga üks asi on minu arust kindel, mis juhtuma hakkab. On see, et Harry hakkab varikätke otsima. Ja siis üsnagi võimalik, et tuleb viimne võitlus Harry ja Voldemort'i vahel.
Aga eks seda saab siis teada, kui raamat tuleb. Jään 7-ndat raamatut huviga ootama.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas omfgod » 25. Veebruar 2006, 18:47

pole veel lugend
omfgod
Bännitud
Bännitud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 25. Veebruar 2006, 18:44

PostitusPostitas Girl17 » 21. Märts 2006, 18:46

Päris huvitav teooria...aga eks paistab mis edasi hakkab juhtuma, jään seitsmendat osa huviga ootama!! :P
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas diz » 11. Aprill 2006, 22:50

No teooria iseenesest on hea, aga sa ei ole toetunud siin faktile, et Dumbledore maeti ära (ma mõtlen seda teooriat, kus sa arvasid, et Albus polegi surnud.)
Igatahes ootan seda raamatut väga, sest kuigi need 6 esimest raamatut on väga head olnud, peab see raamat ikkagi punkti panema ning sellest oleneb, kas neil raamatutel on ka järgmiste põlvede seas menu nagu sellel seerial on praegu. (Otseloomulikult ei saa loota, et see menu sama suur oleks, kuid ikkagi ma mõtlen praegu loetavuse arvu :P).
Kuid mina, ükskõik milline ka lõpp ei ole, soovitan neid raamatuid ikkagi oma tulevastele (kui tulevad) lastele. Igal juhul lootkem parimat.
diz
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 21
Liitunud: 10. Aprill 2006, 21:32

PostitusPostitas tr558 » 12. Aprill 2006, 20:08

jh, Dumbledore maeti maha ju ja vaevalt ta hauast yles t6useb...aga eks nais!! :wink:
tr558
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 12. Aprill 2006, 14:10
Asukoht: Seal, kus hetkel olen:P

PostitusPostitas Girl17 » 29. Aprill 2006, 13:28

Aga kas nii ei v6inud olla, et see polnudki D. kelle nad maha matsid :?:
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas crackhead » 29. Aprill 2006, 13:30

ja Voldemort on tegelikult Verbal Kint :wink:
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas Forzelius » 29. Aprill 2006, 15:57

crackhead kirjutas:ja Voldemort on tegelikult Verbal Kint :wink:


Naljavend.... :D, kuid, film, kus Verbal Kint mängis oli ikka ülimalt hea, pole tükk aega nii head filmi näinud...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Girl17 » 29. Aprill 2006, 19:14

tr558 kirjutas:jh, Dumbledore maeti maha ju ja vaevalt ta hauast yles t6useb...aga eks nais!! :wink:

Viimane kord, kui me tegelikult nägime Dumbledore’i keha, oli siis, kui Harry põlvitus selle üle, natuke aega pärast seda, kui Snape ta „tappis“ eelmisel päeval.
Siis näeme me, et Hagrid kannab Dumbledore’i keha tema matusele, aga see on kaetud:
Hagrid kõndis aeglaselt mööda vahekäiku toolide vahel. Ta nuttis hääletult, nägu pisaraist läikimas, ning süles, mässitud kuldsete tähtedega punakaslillasse sametisse, kandis ta seda, mis, nagu Harry mõistis, oli Dumbledore’i surnukeha(SP lk 550)
Me ei näe tegelikult kordagi tema keha matusel. Ja võlukepist ei olnud samuti yhtegi sõna räägitud(peale tema surma oleks pidanud ju selle murdma, või mis?)
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas suslike » 02. Mai 2007, 19:54

Okei, teooria on küll hea. Aga eks seda kinnitust peab veel ootama.
Kõige huvitavam on see, et kes surma saavad?
Minu teada pidi vist 2 tegelast surma saama.
"Remember, remember, the fifth of November, gunpowder treason and plot. I see no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."
Kasutaja avatar
suslike
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 20:41
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Cagefactor » 02. Mai 2007, 20:22

minu arust harry saab surma
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas lostinthemist » 03. Mai 2007, 00:42

Raamat sai paar kuud tagasi valmis kirjutatud, nüüd tuleb vaid oodata, mil see väljastatakse. Suvel ilmselt, kuid eesti keelseks tõlkimisega läheb aega.. seega sügisel saab seda lugeda. Ootan. :P
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Forzelius » 03. Mai 2007, 06:53

Mina arvan, et Harry tapab Voldemordi, kuid viimane haavab Harryt surmavalt ja ka Harry saab surma...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Järgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist