Miljonimängu publik = ahvid?

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Miljonimängu publik = ahvid?

PostitusPostitas Cochrane » 06. November 2005, 20:57

Ärge saage must valesti aru, ma ei taha tõesti ahve solvata.
Aga tänast saadet vaadates tundus paratamatult, et kui publik ahvikarjaga välja vahetada ja ahvidele puldid kätte anda, saaks oluliselt paremad tulemused. Nii et ega vist ei võrdu tegelikult.

Seal vist on asi selles, et neil on mingi tõsine nupulevajutamise vaegus. Või tehakse otsus moto järgi: "Pole ju minu raha!".

Ma ei saa aru, kas keegi sunnib neid elektrišokkidega nupule vajutama, et iga hinna eest on vaja seal idiootlike vastuseid anda. Kui kindlalt ei tea, siis tuleks sõrmed tagumiku alla lükata ja saate lõpuni need seal ka hoida.

Kellel oleks veel ideid, mida võiks publiku abi asemel kasutada?
Ma soovitaks veel näiteks kohvipaksu pealt ennustamist.

Väike uitmõte veel: kui see suurem osa publikust, kes valesti vastab, ka sedasi hääletamas käib... see seletaks ehk mõndagi.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Liz » 06. November 2005, 21:58

Kui küsimus on rohkem, kui 1000 krooni väärt(ehk siis juba natukene raskem), siis pole tõesti publikult mõtet küsida enam. Publikuks on tavaliselt mingid 15-20 aastased. Ainsad küsimused, millele saab neilt õige vastuse on seotud mingite Britney Spearside või räppmuusikaga. Aga tihti ikka selliseid asju küsitakse.... :roll:
Pealegi, tihti on olnud nii, et see kes seal saates raha peale mängib, ütleb, et vastake vaid need, kes kindlat vastust teavad ja siis on ka protsendid 25%, 25%, 25%, 25% :D
Kasutaja avatar
Liz
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 75
Liitunud: 06. September 2005, 17:17
Asukoht: Kagu

PostitusPostitas Cochrane » 06. November 2005, 22:28

"Läänerindel muutuseta" autorit siiski teadsid. Aga seda ilmselt tänu just vanusele ja kirjandustundidele.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Forzelius » 07. November 2005, 11:51

Publik paneb seal ju enamusküsimustest mööda.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist