Reklaamid tv-s

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas meinteil » 21. August 2006, 18:46

oioioi... KÕIGE kõige kõige kõige jaburam reklaam mis üldse näinud olen (loomulikult eesti kanalilt onju) on see kuradima akna reklaam. see kus näitab kõigepealt pilti käelabast millelt kaks sõrme on ära lõigatud ja siis mingi impotentse rõveda häälega mees küsib "kas see on normaalne?" ja siis mingi naisehääl ütleb et "ei!" ja siis see mehehääl hakkab seletama et "ei see ei oole normaalne, normaalsel käel peab olema 5 sõrme ja normaalsel aknal 5 kabrit , mitte 3" blablabla
no mul TÕEPOOLEST ei jätku lihtsalt sõnu.mul jäi suuu täiesti lahti kui ma seda reklaami nägin(ka linnas oli palju plakateid üleval sellest 3-sõrmelisest käest).kes sellise debiilse ideega üldse lagedale tuleb ja mai tea..kui nad mõtlevad nüüd et see reklaam paneb meid neid nende aknaid tellima siis nad panid ikka väga mööda nagu.pigem vastupidine reaktsoon tekkis nagu. ühesõnaga sellel inimesel raiuks pea maha kes selle ideega lagedale tuli.ikka normaalne mõistus sellist asja ikka kokku ei möksi nagu.midaiganes.
VIHKAN VEEL neid k*radima Shamptu reklaame! seee nimi juba ise "ŠÄMPTÜÜÜ" või kuidas iganes nad seda hääldavad AJAB JUBA NIII K*RADIMA ÖÖKIMA ET nomai tea...sõnu jällegi ei jätku. mai osta kunagi seda shampooni kurat võtaks. kõik selle toote reklaamid on nii haiged et sure või ära.
see nõme Bonux`i reklaamis olev mutt, kelle näopunn või sünnimärk või mis iganes rõve nahamollusk tal seal lõua peal on, ajab ka igakord s*ta keema.
no seda nimekirja võib siin ikka pikalt jätkata nagu...piisab kui paneb eesti kanalile ja ongi juba süda paha ilusti.
"No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore I am no beast."
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas LadyBug » 21. August 2006, 19:11

meinteil kirjutas:oioioi... KÕIGE kõige kõige kõige jaburam reklaam mis üldse näinud olen (loomulikult eesti kanalilt onju) on see kuradima akna reklaam. see kus näitab kõigepealt pilti käelabast millelt kaks sõrme on ära lõigatud ja siis mingi impotentse rõveda häälega mees küsib "kas see on normaalne?" ja siis mingi naisehääl ütleb et "ei!" ja siis see mehehääl hakkab seletama et "ei see ei oole normaalne, normaalsel käel peab olema 5 sõrme ja normaalsel aknal 5 kabrit , mitte 3" blablabla
no mul TÕEPOOLEST ei jätku lihtsalt sõnu.mul jäi suuu täiesti lahti kui ma seda reklaami nägin


vot ongi na..jumala haige
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

Eelmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist