Subclub pandi kinni

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

selle "seaduse" debiilsest olemusest

PostitusPostitas Honiara » 21. Oktoober 2005, 15:45

seadusevastane?! ma ei j6ua ära imestada, mis väär-aju sellise absurdse seaduse üldse sai välja m6elda!
kuna ma inglise keeles ei m6tle, siis inglise keele oskajana ma t6lgin oma peas filmis öeldu nagunii eesti keelde ümber. seega selle niinimetatud "seaduse" järgi ma tegutsen EBASEADUSLIKULT,
ja nagu te k6ik teate, subklubi t6lgid ei teeni kasu ja t6lgivad tekste oma individuaalse kuulmise ja m6istmise järgi, seega mitte "täpselt". häbi teil olgu neid seadusevastasteks tembeldada!!!
kuidas julgevad seaduse esindajad nn. demokraatlikus riigis sellist kohutavat loogikavaba ja vägivaldset jama üldse rakendada?
Honiara
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 25
Liitunud: 20. Oktoober 2005, 19:29

PostitusPostitas Robert » 21. Oktoober 2005, 18:16

Tarzan kirjutas:
Asko kirjutas:
Tarzan kirjutas:It's in UTF-8 character encoding, I hope that's not a problem...
This is a problem regarding frequently used Estonian letters like õ, ä, ö, ü and some rarely used letters like š, ž.


No, UTF-8 can handle all these characters without any problem. The problematic thing is, that Windows XP does not support utf-8 like it should. Which encoding you use in windows? If I set the language file to that, I'm sure there won't be any problems. Translating should be done in notepad, it's easy little program and it's included in each and every Windows OS.
jure@podnapisi.net


Hi!

Thanks for all, but SubClub moved to a new server and now everything is fine.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist

cron