Foobiad

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas trintsu111 » 13. Jaanuar 2007, 17:13

kardan madusid ja hambaarste.
kui ma väiksena käisin hambaarsti juures siis ma nutsin tükk aega enne seda.. nyyd ei nuta enam aga kui ma neid näen hakkab mul sees keerama ja ma kuulen kuidas mu süda tuksub sest see taob siis ikka tõesti kõvasti :?
ja sama käib kaa madude kohta, aga kui ma neid näen siis lisandub veel röökimine..
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Wisegirl » 13. Jaanuar 2007, 18:17

Mind hirmutavad ämblikud, aga ainult siis, kui nad on ootamatult välja ilmunud (nt järsku tunned miskit mööda jalga sibamas).
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Gamma14 » 09. Veebruar 2007, 20:36

Ämblikke ja madusid(kui nad mürgised ei ole) ma eriti ei karda. Ükskord käis koolis mingi maokasvataja ja siis sain isegi ühte ilusat kollast madu käes hoida :))
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas kigents » 09. Veebruar 2007, 23:44

kardan et tydruk j2tab mind maha:S:(
muid foobiaid naq ei ole aga mix te madusid kardate maod jumala lahedad ok v6ibolla kui kuskil öösel roomab mööda k6htu siis jh aga noh muidu normid ju :)
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas LunaLoveisgood » 18. Veebruar 2007, 00:10

Ma kardan ülekõige maailmas Õudusfilme.

Ma olen elus vaadanud umbes 4-6õudukat ja ma kahetsen, et neid vaadanud olen.

Isegi kui telekast tuleb reklaam, et varsti kinodes siis ma keeran väga kiiresti hääle maha ja vaatan umbes 1 minut mujale.

Need õudukad mida ma vaatanud olen on väga rõvedad ja ma isegi 1-2 aastat hiljem õhtuti magama minnes näen neid jubedaid pilte oma silme ees.

Ma olen siegi nii madalale langenud, et vihkan õudusfilmide näitlejaid ja tegijaid ka.

Aga ämblikke ma armastan. Ussid on kama. Pimedus on tavaline. Kardan, et keegi varastab mu käsikirjad(raamatute) ja avaldab need enda nime all. Seda kardan ikka hullult:S:S:S
Harry Potter, McFly ja korvpall on elu:P
Kasutaja avatar
LunaLoveisgood
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 29
Liitunud: 11. November 2006, 17:04

PostitusPostitas Wisegirl » 18. Veebruar 2007, 02:15

Ma üldiselt süste ei pelga, aga vot hambaarsti juures tekib selline väike paanikahoog, kui arst süsti mainib; lihased lähevad pingesse ja peopesad higiseks. Siiamani olen süstita läbi ajanud (noja.. hambaravita kah). Ja ma tean, et süst ei ole hirmus ja teabmis kui valus, aga ikkagi... ebameeldiv on. xD
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas trintsu111 » 18. Veebruar 2007, 16:23

oiii seee süst mis igemesse tehakse on ikka küll...
eriti veel hiljem on kõik süsti juurest nii valus ja..
kui süsti mainitakse hambaarsti juures siisma lähen näost siniseks ja kahe kilomeetri raadiuses on kuulda seda kuidas mul süda sees taob:S
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Priit » 18. Veebruar 2007, 16:40

Tegelt foobia ja lihtsalt kartmine on ikka kaks eri asja!
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Wisegirl » 19. Veebruar 2007, 01:05

Priit kirjutas:Tegelt foobia ja lihtsalt kartmine on ikka kaks eri asja!

Pssh.. muidugi on, aga mul pole õnneks ühtkit foobiat ette näidata. ;)
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Sepateus » 27. Veebruar 2007, 18:48

Enamus lihtsalt ei ole oma foobiatest teadlik, sest pole vastavasse olukorda sattunud. Nii ka minuga, et mingeid foobiaid ei oska nimetada, erinevalt mr. Monk´ist, kellel seriaalis on neid üle saja külge poogitud. Olen kindel, et kui näiteks satudki kuhugi kitsastesse kohtadesse kuskil koobastes (The Descent), ning kinnijäämine on enamvähem kindlustatud on see tõesti vastik. Siis võib tõesti kartusest foobia välja areneda.
Ise ei tunne ennast kindlalt madude seltsis, ning hoonete katustel ei ole ka just eriti kindel olek. Minu arust on näiteks maod ikka jubedad vingerdajad, lisaks oma mürgisele olekule. Olen ühte väiksemat ussi üritanud kinni püüda, kuid ta vingerdas ikka väga jubedalt ning läks lõpuks pooleks.
Näiteks kõrgusega on ka sama lugu, et kui on piire olemas siis on okei, samuti köitega laskudes ning ka langevarjuga hüpates, kuid kui puudub turvalisust tagav element (piire, laskumisvarustus, langevari) siis on natukene jama majas.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas trintsu111 » 03. Märts 2007, 01:06

ma kardan treppe millel on astmevahed sellised lahtised kust on vahelt läbi näha, aga samas redeli otsas tunnen ennast suhteliselt kindlalt.
redeliga olen käinud maja katuse otsas (ästi järsk katus nii et redelilt maha astuda ei saa), aga taagepera lossitornist alla ei saanud.. lihtsalt kardan neid treppe..... kas see on mingi treppifoobia või lihtsalt hirm?
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Milenko » 03. Märts 2007, 03:52

LunaLoveisgood kirjutas:Ma kardan ülekõige maailmas Õudusfilme.

Ma olen elus vaadanud umbes 4-6õudukat ja ma kahetsen, et neid vaadanud olen.

Isegi kui telekast tuleb reklaam, et varsti kinodes siis ma keeran väga kiiresti hääle maha ja vaatan umbes 1 minut mujale.

Need õudukad mida ma vaatanud olen on väga rõvedad ja ma isegi 1-2 aastat hiljem õhtuti magama minnes näen neid jubedaid pilte oma silme ees.

Ma olen siegi nii madalale langenud, et vihkan õudusfilmide näitlejaid ja tegijaid ka.

Aga ämblikke ma armastan. Ussid on kama. Pimedus on tavaline. Kardan, et keegi varastab mu käsikirjad(raamatute) ja avaldab need enda nime all. Seda kardan ikka hullult:S:S:S




Mind v2ga huvitab mis 6udukad need olid siis, et asi nii hull on ?
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas kathyy » 03. Märts 2007, 11:09

mina ei tea kas see on foobia või kartus aga ma nii õudsalt kardan palliga vastu pead saada, et see on vaikselt juba foobiaks üle kandund, ma vihkan üldse pallimänge ja kõike sellega seonduvat( va sulgpall ) , kindlasti mõni vastab selle peale et kõik kardavad vastu pead saada, aga minu hirm on hoopis midagi teistsugust :!: :?
Kasutaja avatar
kathyy
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 69
Liitunud: 13. Veebruar 2007, 10:18
Asukoht: tartu :D

PostitusPostitas Priit » 03. Märts 2007, 13:58

trintsu111 kirjutas:ma kardan treppe millel on astmevahed sellised lahtised kust on vahelt läbi näha, aga samas redeli otsas tunnen ennast suhteliselt kindlalt.
redeliga olen käinud maja katuse otsas (ästi järsk katus nii et redelilt maha astuda ei saa), aga taagepera lossitornist alla ei saanud.. lihtsalt kardan neid treppe..... kas see on mingi treppifoobia või lihtsalt hirm?


Ennast tunnen ka natukene ebakindlalt sellistel treppidel. Ma ei karda kõrgust, aga ma kardan ehitisi. St kardan et see trepp ei pea vastu vms.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Koletis » 08. Märts 2007, 10:19

foobia v nii kardan t-särke millele on liiga kitsas krae. Joppe v mantli eest kinni panemist. hulkuvaid koeri, madusi, medaljoone asju kaelas kanda kuigi väga meeldib seda teha aga ei hakkan lämbuma ja öökima. salli ümber kaela panna.
Koletis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 13
Liitunud: 04. Märts 2007, 14:44

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 58 külalist