Foobiad

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas kigents » 23. Mai 2010, 00:48

Imelik, et kardan ainult suuri ämblikke, väikseid ei karda.
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Hea Aasta » 02. Juuli 2010, 18:21

Ämblikud, ämblikud ja veelkord ämblikud. Nende läheduses olen nagu väike kiljuv tüdruk. :D

Ja isegi foobiatest rääkimine on meeldivad kui suvisel ajal Koolist rääkida...
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Pixie » 15. Jaanuar 2011, 17:18

Tänu mõningatele artiklitele ja netikommentaaridele ei suuda ma enam rahus šokolaadikomme süüa, eriti välismaa omasid. Veel vähem pimedas. On ju olnud ilusaid lugusid, kuidas inimesed leiavad siit ja sealt ussikesi.

Ainsad asjad, mis vastu ei hakka, on KitKat, Snickers ja Twix.

Täielik blokk on ees. Muidu lendaksin vabalt peale, kui mingit maiustust saab, enam lihtsalt ei suuda süüa.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Zinera » 15. Jaanuar 2011, 20:50

AHLUOFOOBIA-hirm pimeduse ees - Väikse lapsena mulle isegi meeldis pimedas olla, aga ükskord sain sellise ehmatuse, et peale seda kardan päris korralikult üksi pimedas olla, isegi teistega koos on hirmsalt kõhe olla, närviliselt vahin ringi, mis sest, et midagi ei näe jne...
AKROFOOBIA-hirm kõrguse ees - selline väike hirm on, sest kunagi sai päris kõrgelt kukutud, enam ei tahaks nii...
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas CM-Girl » 15. Jaanuar 2011, 21:01

Kardan kõrgust , õnneks nii hull asi ei ole et selle tõttu midagi tegemata jääks. Nt vanaema juures kui tuleb lakka ronida või üleva puuhalgude peal olla ja mingit riita sättida, jalad võtab küll all tudisema aga töö saab tehtud.
Mõned aastad tagasi sai ekskursioonil käidud kuskil kose juures, seal oli keerdtrepp, ei julgenud alla minna. Keerdtrepid mulle üldse ei meeldi. Kitsastest treppidest lähen ka ettevaatlikult alla. Võikski öelda et kukkumist kardan, kas või kui uisutan,suusatan.Kukkumine on küll paratamatu (mõnikord) aga siiski. Talvel kui jää maas on käin väga ettevaatlikult, endal hakkab juba imelik.:D Ja ega eriti mulle pimedas ei meeldi liikuda. Tuleb tunne et keegi jälitab vms .
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Forzelius » 16. Jaanuar 2011, 12:41

Hmm, cleptophobia kindlasti - hirm selle eest, et midagi on varastatud.
thanatophobia - surma ees (õigemini mingi apokalüptilise asja eest, aga selle sõna ma ei tea)
Vahel ka kõrged kohad, aga see mitte nii väga.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Defexer » 16. Jaanuar 2011, 14:08

Kuulan valjemalt muusikat peab koguaeg uks kinni olema muidu tundub, et keegi astub igakell sisse ja ma ei märka.
Ei tea kas käib siia alla kuid ei saa eriti pangakaardiga arveldada kuna koguaeg tunne, et raha otsas ja nüüd ei saa osta.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

PostitusPostitas Soprano » 16. Jaanuar 2011, 15:18

defexer kirjutas:Kuulan valjemalt muusikat peab koguaeg uks kinni olema muidu tundub, et keegi astub igakell sisse ja ma ei märka.

Olen nii mitu korda ehmatada saanud. Klappidega on sama asi.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 16. Jaanuar 2011, 15:30

Ma liigutasin aastaid tagasi laua spetsiaalselt akna juurest seina vastu, et uks jääks täpselt vaatepiirkonda.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LiveForThis » 16. Jaanuar 2011, 17:31

Foobiat mul endal niiväga ei olegi, aga see ukseasi painab ka mindki.
Mul siin tohutu lauamürakas akna ääres ja mu selja taga on uks, mille poole ma alatasa piidlen, kui üksi ärkvel olen ja muusikat kuulan.
Mingit selget põhjust pole ma sellele leidnudki.


Sai vist pisikesena liiga palju õudukaid vaadatud :pööritus:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 16. Jaanuar 2011, 18:15

Haha, selle eelis, et oma toal ust ei olegi
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas KiiZ » 16. Jaanuar 2011, 20:10

LiveForThis kirjutas:Foobiat mul endal niiväga ei olegi, aga see ukseasi painab ka mindki.
Mul siin tohutu lauamürakas akna ääres ja mu selja taga on uks, mille poole ma alatasa piidlen, kui üksi ärkvel olen ja muusikat kuulan.
Mingit selget põhjust pole ma sellele leidnudki.


Sai vist pisikesena liiga palju õudukaid vaadatud :pööritus:


Mingil feng shui loengul räägiti sellest mööbliasetusest toas suht pikalt. Ralf pani oma laua õigesti.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Defexer » 17. Jaanuar 2011, 00:29

Endal kahjuks pole võimalus panna lauda nii, et ust näeksin ja mul need kõik seinaküljes kinni, niiet vaevalt ma need kuidagi ümber saaks tõsta. :D
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

PostitusPostitas Rebellion » 17. Jaanuar 2011, 21:51

Endal on samamoodi toas mööbliasetus, et seljaga täpselt ukse poole, aga siiamaani ei ole täheldanud, et see mind ennast häiriks. Ehmatanud olen, samas, nii mõnelgi korral, aga ei häiri sellegipoolest.

Aga mida ma tõeliselt kardan - mustus, nii naljakas, kui see ka ei tundu, võin ma kindlalt väita, et olen ka mingitsortimenti puhtusefriik. Mustus ja mustad riided, inimesed (asotsiaalid) tekitavad külmavärinaid. Võib olla vastuoluline, aga selline mustus, millega kohtub aias tööd tehes või midagi kaevates maal või kusagil looduses etc. - ei häiri.
Kasutaja avatar
Rebellion
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 10. Jaanuar 2010, 23:40
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Zinera » 17. Jaanuar 2011, 22:10

Uks seljataga on natukene jah häiriv, aga hullem on nt toas olev peegelustega kapp, ehk põhimõtteliselt pool tuba on peegel. Öösel olen mitu korda ärganud ja siis ehmatanud, kui aknast peegeldab miskit kapi peale :)) Päris õudne... :)) Ja kui ruloo ette tõmmata, siis ehmatab selle peale, et valgus tuleb ruloo äärtest ja kapi peal oleks nagu uks :)) tore,tore...
Feng Shui kohaselt pidi see vist halb ka olema.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron