Bussist tuttav Nele kukkus surnuks

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Bussist tuttav Nele kukkus surnuks

PostitusPostitas Forzelius » 27. August 2005, 16:17

Ida-Virumaal kukkus reede päeval 22-aastane Nele, kes on avalikkusele tuntud telesarja “Buss” ühe osalisena, Iisaku vaatetornist surnuks.

Ida politseiprefektuuri pressiesindaja ütles Delfile, et politsei sai teate õnnetusest kell 15.18. Selgus, et Iisaku vaatetornist on noor naine alla kukkunud. 22-aastane Nele suri saadud vigastustesse kohapeal.




“Bussi” tootjafirmast Ruut kinnitati, et tegemist on tõepoolest tütarlapsega, kes osales nende saates.

Mis põhjustel neiu vaatetornist kukkus, selgitab uurimine.

Nele vanematega on ühendust võetud.

Kas neiu võis olla tarbinud enne surma alkoholi, selgitab ekspertiis.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kaisukaru » 27. August 2005, 21:23

Lugesin sellest reedel...Raske uskuda, aga tõsi :?
See on minu arvamus ja keegi ei solvu ;)
Kaisukaru
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 12. August 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 28. August 2005, 10:19

Aga minu arust on see natuke liialdatud. Inimesi sureb Eestis palju ja õnnetusi juhtub kah palju. Tavaliselt ei tehta ju esikaane lugu "Mees kukkus ennast surnuks!". Aga siis on kohe meedias tohutu skandaal, kui hoopis "Bussi-Nele kukkus ennast surnuks!". Ta on ju täpselt sama inimene nagu iga teinegi, lihtsalt osales mingis mõttetus reality shows..
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 28. August 2005, 17:19

Robert kirjutas:Aga minu arust on see natuke liialdatud. Inimesi sureb Eestis palju ja õnnetusi juhtub kah palju. Tavaliselt ei tehta ju esikaane lugu "Mees kukkus ennast surnuks!". Aga siis on kohe meedias tohutu skandaal, kui hoopis "Bussi-Nele kukkus ennast surnuks!". Ta on ju täpselt sama inimene nagu iga teinegi, lihtsalt osales mingis mõttetus reality shows..


Vaata, Robert, kui sureb mingi inimene, kellest sa midagi ei tea, siis ei saa mingeid tundeid selle kohta jah tekkida, kuna sa ei teadnud sellest inimesest mitte kui midagi. Aga kui sureb keegi, keda sa oled näinud kuskil reality-shows, olgugi see mõtetu, siis on lihtsalt imelik mõelda, et kolm nädalat tagasi oli ta seal shows ja rääkis teiste inimestega, sa nägid ta tundeid, ja nüüd on ta surnud. Teda ei ole enam! Paneb ikka mõtlema küll!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Robert » 28. August 2005, 17:42

Jah, eks see oleneb veits inimesest kah, kui palju ta südamesse reality-showsid võtab. Muidugi kurb on jah see uudis.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 28. August 2005, 17:50

Robert kirjutas:Jah, eks see oleneb veits inimesest kah, kui palju ta südamesse reality-showsid võtab. Muidugi kurb on jah see uudis.


Oot-oot, mis sa arvad, et ta läks mulle selle seriaali ajal südamesse või? Ei, ma eriti ei jälginudki seda reality show'd. Aga, kui jutt juba sellele läks, siis mulle meeldis rohkem Allar.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Robert » 28. August 2005, 17:55

Ma ei vaatanud sellest saatest ühtki osa:P Aga äkki ma nutaks praegult lahinal, kui ma oleks seda vaadanud? :D
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Biiig » 26. Oktoober 2005, 19:44

Tra ilm on täis igast idoote.. Mai saa aru, et mis point on enesetapul ?:S Hmm.. Pole sõnu.
Einoh, sellist lolli ikka annab otsida :S
Kasutaja avatar
Biiig
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 204
Liitunud: 26. Oktoober 2005, 15:15
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas virsikukompott » 27. Oktoober 2005, 13:00

no igatahes, kui te seda nelet teadnud ei oleks siis oleks kõigil tast suht suva.
�ge kunagi usaldage looma, kes koguaeg irvitab.Tal on midagi plaanis.
Kasutaja avatar
virsikukompott
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 68
Liitunud: 25. Oktoober 2005, 18:09
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 27. Oktoober 2005, 15:37

virsikukompott kirjutas:no igatahes, kui te seda nelet teadnud ei oleks siis oleks kõigil tast suht suva.


Jepp. Robert juba mainis midagi selletaolist.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist