Isiklikud tulevikuplaanid

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Lendorav » 03. Detsember 2006, 22:30

Ma mõtlen siin ka vahel BFM-i peale. Kevadel lõpetan juba 12-nda. probleem on siis selles, et ma ei ole mitte kunagi tõsisemalt fotograafiaga/ filmimisega tegelenud. aga huvi ja tahtmine on suur. tegelikult on meil koolis ka aasta alguseks üks film valmis teha. nii ma siis mõtlesingi, et võtan sellle asja tõsiselt ette ja vaatan, kas mulle tegelikult ka asi istub. ühesõnaga, nüüd tulevad küsimused! ma tean, et proovida võib alati, aga kas mul on üldse mingit lootust ilma mingisuguste kogemusteta sisse saada. siis veel, lugesin eestpoolt mingitest eelkursustest. äkki keegi teadja viitsib täpsustada, kodulehelt ei õnnestunud midagi leida. ja kui võtta film lisaerialana. kas see on siis põhimõtteliselt nii, et ma õpin muidu midagi täiesti muud, aga väheke filmi kaa. ja kas sel juhul peab see põhiala olema ka tallinna ülikoolis ja kas eriala suhtes on mingid piirangud. või võib näiteks, mida iganes!, ttü-s matemaatikat õppida ja siis lisaerialana filmi.

suured tänud kõigile, kes viitsivad lugeda ja mind minu täielikus teadmatuses veidigi valgustada!
Lendorav
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 03. Detsember 2006, 22:08

PostitusPostitas barbara novak » 04. Detsember 2006, 22:43

BFM-is saab praegu valida kahe lisaeriala vahel. Üks on filmi režii ja montaaži alused ning teine on filmi- ja videooperaator. Mina õpin esimest. Et lisaeriala võtta, pole vahet, kus ülikoolis sa põhieriala õpid. Mina näiteks õpin Tartu ülikoolis kirjandust kaugõppes. Lisaeriala on päevaõppes kaks päeva nädalas. Mingeid sisseastumiseksameid lisaerialale pole, lihtsalt paned sügisel kohe ennast kirja. Lisainfot jagab filmikunsti õppetooli assistent Ly Pulk. lypulk@tlu.ee
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas DjD » 06. Detsember 2006, 12:22

kuhu sis ennast kirja tuleb panna ? ja millal ? nendele lisaerialadele ma mõtlen.
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas barbara novak » 08. Detsember 2006, 20:18

DjD kirjutas:kuhu sis ennast kirja tuleb panna ? ja millal ? nendele lisaerialadele ma mõtlen.
Mina panin vist kusagil septembri alguses. Aga täpselt oskab öelda eelmainitud Ly Pulk. Mina saatsin talle lihtsalt meili. Ja tema vastas, et olete kirjas, tulge sel kuupäeval kohale.
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas TripoDGrupp » 15. Jaanuar 2007, 19:22

Mind häirib BMF-is vaid üx asi ning see on see, et sealne õpekava eelistab õpetada inglise keeles.....
Kodumaal Eestis võiz ju ikka eesti keelega läbiajada mitte ingliskeelega....ikkagi Vabariik mitte kuskil Inglise-Ameerika võimu all...
või mis te rvate? :nool:
Kirjutame,Teostame,Monteerime!!!
TripoDGrupp
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 21. November 2006, 09:37
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas Asko » 15. Jaanuar 2007, 19:30

TripoDGrupp kirjutas:Mind häirib BMF-is vaid üx asi ning see on see, et sealne õpekava eelistab õpetada inglise keeles.....
Kodumaal Eestis võiz ju ikka eesti keelega läbiajada mitte ingliskeelega....ikkagi Vabariik mitte kuskil Inglise-Ameerika võimu all...
või mis te rvate? :nool:


Ma nüüd norin natuke. Sul oleks vist eesti keeles õppimisest vähe. Tuleks vast ka eesti keele tunde juurde võtta.

Teemasse ka natuke. Endal on plaanis tulevast (õppe)aastast asuda informaatikat õppima. Kõige parema meelega saaksin TTÜ-sse sisse. Samas ega Tartu või ITK ka pahad variandid pole.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas trintsu111 » 15. Jaanuar 2007, 19:37

ma arvan, et võiks juba tavalistes gümnaasiumites osasid aineid inglise keeles õpetada.. lihtsalt selleks et keelt harida või nii :?
aga muidugi kui kõik ained oleks inglise keeles siis seda oleks palju aga ma tahaks küll mõningaid inglise keeles õppida :)
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas crackhead » 15. Jaanuar 2007, 19:39

trintsu111 kirjutas:ma arvan, et võiks juba tavalistes gümnaasiumites osasid aineid inglise keeles õpetada.. lihtsalt selleks et keelt harida või nii :?
aga muidugi kui kõik ained oleks inglise keeles siis seda oleks palju aga ma tahaks küll mõningaid inglise keeles õppida :)



Kirjuta ka USA valitsusele palvekiri, et nad meid okupeeriksid.
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas trintsu111 » 15. Jaanuar 2007, 19:50

crackhead kirjutas:Kirjuta ka USA valitsusele palvekiri, et nad meid okupeeriksid.

EIII! ei taha saada okupeeritud :vihane:
aga see ei oleks ju halb kui mõni tund oleks inglise keeles..
mina tahaks küll inglise keelt väga hästi selgeks saada.. tulevikus kergem siis ju.
tegelikult oleks ka päris hea kui inglise keele õpetaja oleks inglane või nii siis poleks nagu mingit võimalust tunni ajal eesti keelt kasutada ja saaka paremini selgeks ;) ja kui õpetaja oleks veel britt siis õpiks äkki natuke seda mõnusat briti aksenti kaa :))
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas crackhead » 15. Jaanuar 2007, 20:06

trintsu111 kirjutas:
crackhead kirjutas:Kirjuta ka USA valitsusele palvekiri, et nad meid okupeeriksid.

EIII! ei taha saada okupeeritud :vihane:
aga see ei oleks ju halb kui mõni tund oleks inglise keeles..
mina tahaks küll inglise keelt väga hästi selgeks saada.. tulevikus kergem siis ju.
tegelikult oleks ka päris hea kui inglise keele õpetaja oleks inglane või nii siis poleks nagu mingit võimalust tunni ajal eesti keelt kasutada ja saaka paremini selgeks ;) ja kui õpetaja oleks veel britt siis õpiks äkki natuke seda mõnusat briti aksenti kaa :))



See on minu meelest elementaarne, kui Inglise keele tund on Inglise keeles, ma aga sain aru, et sa soovid ka muid suvalisi tunde Inglise keelsena ja see oleks juba sigadus.
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas DjD » 15. Jaanuar 2007, 20:38

bakalaurus eesti keeles
ja edasi inglise keeles :P mind kyll ei häirix :P
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Asko » 15. Jaanuar 2007, 21:28

DjD kirjutas:bakalaurus eesti keeles
ja edasi inglise keeles :P mind kyll ei häirix :P

Tegelikult see oleks üsna ebamugav. Oleneb muidugi erialast aga kui sa oled 3 aastat õppinud eesti keeles ja pead siis hakkama inglisekeelse terminoloogia peale ümber minema, siis on ikka päris ebameeldiv.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas DjD » 16. Jaanuar 2007, 04:19

oleneb jah võib olla erialast aga filmi juures kasutatakse kyll palju inglise keelseid mõisteid :P nii palju kui mina ole kokku puutunud :P
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas barbara novak » 30. Jaanuar 2007, 02:29

Asko kirjutas:
DjD kirjutas:bakalaurus eesti keeles
ja edasi inglise keeles :P mind kyll ei häirix :P

Tegelikult see oleks üsna ebamugav. Oleneb muidugi erialast aga kui sa oled 3 aastat õppinud eesti keeles ja pead siis hakkama inglisekeelse terminoloogia peale ümber minema, siis on ikka päris ebameeldiv.

Seal on baka tunniplaanis spetsiaalne aine nimega erialane inglise keel.
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas Gamma14 » 18. Veebruar 2007, 12:27

Praegu on 8. klass käsil ja kui 9. lõpetan, siis proovin Treffnerisse saada. :))
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 76 külalist