Kuidas koorid banaani?

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Kumb variant?

1
10
67%
2
5
33%
 
Hääli kokku : 15

Kuidas koorid banaani?

PostitusPostitas Ralf » 26. Jaanuar 2018, 09:58

Let's settle this...

1
Pilt



2
Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kuidas koorid banaani?

PostitusPostitas CM-Girl » 26. Jaanuar 2018, 10:05

wtf @ 2 :D

Banaaniga seoses olen ka mõelnud, et kuidas keegi seda sööb. Mõtlen seda, et mina näiteks koorin banaani kohe ära, viskan koored ära ja siis söön. Keegi veel nii teeb? :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Kuidas koorid banaani?

PostitusPostitas Ralf » 26. Jaanuar 2018, 10:07

CM-Girl kirjutas:wtf @ 2 :D

Banaaniga seoses olen ka mõelnud, et kuidas keegi seda sööb. Mõtlen seda, et mina näiteks koorin banaani kohe ära, viskan koored ära ja siis söön. Keegi veel nii teeb? :)

Ma vanasti avasin ka sellest pikast otsast, aga siis nägin internetis videot, mis juhendas, et tegelikult palju lihtsam avada sellest tömbist otsast.. Sellest saati on nii mugavam ja õigem tundunud. Ahvid pidavat muuseas samamoodi banaani koorima.

Olen näinud ka inimesi, kes viskavad koore ära ja alles siis hakkavad sööma. Pole minu modus operandi isiklikult.

Tegelikult mulle banaanid isegi ei maitse eriti.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kuidas koorid banaani?

PostitusPostitas Garli » 26. Jaanuar 2018, 10:27

Esimene loomulikult, sest siis saab selle musta otsa (?) lihtsalt koore sisse jätta.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Kuidas koorid banaani?

PostitusPostitas Forzelius » 26. Jaanuar 2018, 14:01

1 obviously
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kuidas koorid banaani?

PostitusPostitas JazZ- » 26. Jaanuar 2018, 14:17

Ralf kirjutas:Ahvid pidavat muuseas samamoodi banaani koorima.


Ühtlasi elavad nad metsas ja ei oska internetti kasutada.


Loomulikult esimene variant, sest ma pole primaat ega Ralf.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas koorid banaani?

PostitusPostitas Soprano » 26. Jaanuar 2018, 15:22

Kui väga osavalt (nagu mina) teise moodusega koorida, siis saab musta otsa koorega koos ära võtta, te saamatud talupojad. Also, see varre osa on ideaalne koht, kust banaani süües kinni hoida. Valest otsast avades hoiate nagu tardid banaani käes.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Kuidas koorid banaani?

PostitusPostitas Jolt » 26. Jaanuar 2018, 16:25

Minu arengukaar selles asjas on vastupidine Ralfile. Mingi vanuseni koorisin banaani tollest tömbist tipust. Taipasin, et see ei ole üldlevinud lähenemisviis alles siis, kui keegi tegi sellekohase märkuse. Poolt vahetama (ta-dum-tšš) ei veennud mind mitte ühiskondlik surve, vaid asjaolu, et varre poolt lähenemine on mugavam.

Tegelikult on mõlemal lähenemisel omad plussid ja miinused, nii et se's osas ma kedagi tardiks ei pea (eeldan, et Sopil tekib pea ümber pühapaiste, kui ta banaani asemel vart peos hoiab). Küll aga ei saa ma aru selle CM-Girli poolt kirjeldatud variandi võlust. Üks mu kolleeg koorib ka banaanid enne söömist täielikult. Tundub ebamugav ja käsi määriv variant, samas kui banaan on pakendatud tarbimiseks väga mugaval moel.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Kuidas koorid banaani?

PostitusPostitas Rasmus » 26. Jaanuar 2018, 18:04

Koorin banaani nagu iga teinegi normaalne inimene (variant nr 1), aga hoopis hullem on lugu siis, kui tekib vajadus süüa banaane, mis on koorega koos tükkideks lõigutud ja näiteks kuhugi puuviljavaagnale laotatud.
Spoiler :
Pilt

Kas ma peaksin näpud lihtsalt sisse torkama või? EI OLE NORMAALNE.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kuidas koorid banaani?

PostitusPostitas CM-Girl » 26. Jaanuar 2018, 18:30

Jolt kirjutas:Küll aga ei saa ma aru selle CM-Girli poolt kirjeldatud variandi võlust. Üks mu kolleeg koorib ka banaanid enne söömist täielikult. Tundub ebamugav ja käsi määriv variant, samas kui banaan on pakendatud tarbimiseks väga mugaval moel.



Ju siis see üks mu kiiksudest. Mingilpõhjusel häirib muidu. Pean koore enne ikka ära viskama. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Kuidas koorid banaani?

PostitusPostitas Ronet » 26. Jaanuar 2018, 18:32

Nr 2 muidugi, aint mitte nii ebardlikult. Banaan pihku ja teise käega koorin lahti ja viskan pealt selle julla minema. Miks on vaja asjad nii keeruliseks teha?!?!
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Kuidas koorid banaani?

PostitusPostitas Soprano » 26. Jaanuar 2018, 19:26

Ronet kirjutas:Nr 2 muidugi, aint mitte nii ebardlikult. Banaan pihku ja teise käega koorin lahti ja viskan pealt selle julla minema. Miks on vaja asjad nii keeruliseks teha?!?!

Mhm, siinse gifi moodi pole kunagi teinud vist. Jagasin teises teemas seda linki ehk ikka ükshaaval hakkad koorima ja nii saab esimese koore tõmbamisega selle musta julla kätte. Mitte küll 100% kordadest, aga pole suur probleem see ära võtta.
Kusjuures evatsikk ütles, et kasutab mõlemat moodust. Kui näiteks banaan on toorem, siis on nr. 1 meetodiga raskem avada. Veel üks miinus esimesele!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Kuidas koorid banaani?

PostitusPostitas rauls » 26. Jaanuar 2018, 23:33

Nr 1 on minu jaoks selgelt mugavam variant ja küüne alla ei lähe mingit sodi, mis võib juhtuda nr 2 puhul.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34


Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist

cron