Abipalve

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Abipalve

PostitusPostitas Richard96 » 21. Märts 2016, 14:46

Tere.
Selline küsimus, et tahaks filmi DVD-le ümber kirjutada, aga kuna film on nii pikk (3h), siis sellepärast on see arvatavasti kahes osas ja subtiitrid on ka mõlemale osale eraldi failina. Kas selline toiming on teostatav? Või on äkki kellegil mingeid häid mõtteid, mida teha?
Lugupidamisega,
Richard.
Richard96
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 01. Veebruar 2016, 13:10

Re: Abipalve

PostitusPostitas Ralf » 21. Märts 2016, 14:55

Kui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Abipalve

PostitusPostitas Richard96 » 21. Märts 2016, 16:58

Ralf kirjutas:Kui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?

Tegelikult ma mõtlesin, et kas saab ühele Dvd-le peale kirjutada 2 erinevat osa erinevate subtiitritega, et ta ühiselt neid mängiks. Oleks pidand kohe otse nii küsima. :)
Richard96
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 01. Veebruar 2016, 13:10

Re: Abipalve

PostitusPostitas Ralf » 21. Märts 2016, 17:04

Richard96 kirjutas:
Ralf kirjutas:Kui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?

Tegelikult ma mõtlesin, et kas saab ühele Dvd-le peale kirjutada 2 erinevat osa erinevate subtiitritega, et ta ühiselt neid mängiks. Oleks pidand kohe otse nii küsima. :)

Kui mahuvad, siis jah. Kavatsed DVD-mängijaga vaadata seda? Kui õigesti mäletan, siis minu mängija hüppas automaatselt järgmisele failile plaadil.
Teine variant on mingi programmiga osad kokku liita üheks failiks, aga sellisel juhul peaks leidma ka sobivad tiitrid või ise ajastama.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Abipalve

PostitusPostitas Richard96 » 21. Märts 2016, 22:40

Ralf kirjutas:
Richard96 kirjutas:
Ralf kirjutas:Kui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?

Tegelikult ma mõtlesin, et kas saab ühele Dvd-le peale kirjutada 2 erinevat osa erinevate subtiitritega, et ta ühiselt neid mängiks. Oleks pidand kohe otse nii küsima. :)

Kui mahuvad, siis jah. Kavatsed DVD-mängijaga vaadata seda? Kui õigesti mäletan, siis minu mängija hüppas automaatselt järgmisele failile plaadil.
Teine variant on mingi programmiga osad kokku liita üheks failiks, aga sellisel juhul peaks leidma ka sobivad tiitrid või ise ajastama.

Okei. Tänud. Proovin ära, kas saab töötab niimoodi. Kui ei siis tulen tagasi ja uurin edasi. :)
Richard96
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 01. Veebruar 2016, 13:10

Re: Abipalve

PostitusPostitas Ralf » 23. Märts 2016, 19:58

Richard96 kirjutas:Okei. Tänud. Proovin ära, kas saab töötab niimoodi. Kui ei siis tulen tagasi ja uurin edasi. :)

VirtualDubiga on mul õnnestunud XviD .AVI-sid kokku liita edukalt.
avidemux on ka hea.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist