Impotentsivähendaja

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Impotentsivähendaja

PostitusPostitas eerik » 01. Oktoober 2015, 21:16

Kas keegi on proovinud neid tablette, mida Filmiveeb nii suurelt reklaamib? Kuidas tulemusega rahul olete? Tõsine küsimus.

Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Impotentsivähendaja

PostitusPostitas adi » 01. Detsember 2015, 21:15

Anyway, ma siis nii poolvägisi vastan.

Kunagi perearst kirjutas mulle välja antidepresante mille ainuke tulemus suuresti oli absoluutne potentsikadu. Seda mitte füüsiliselt, aga vaimselt, kadus igasugune tahtmine ning vajadus. Ma olin cirka 35 päeva in tabletikuuris ilma kordagi seksi peale mõtlemata, pihkupeksmisest rääkimata.
Kurtsin siis perearstile muret ja ta loomulikult kohe sõbralikult uut retsepti kirjutama, et söö neid tablette ennem vahekorda ja elu ilus.

Mitte midagi ei aidanud. Polnud isegi seda tunde kestvat bonerit. Lahenduseks oli antidepresantide potist alla laskmine ja voila!
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Impotentsivähendaja

PostitusPostitas Ralf » 02. Jaanuar 2016, 02:26

adi kirjutas:Anyway, ma siis nii poolvägisi vastan.

Kunagi perearst kirjutas mulle välja antidepresante mille ainuke tulemus suuresti oli absoluutne potentsikadu. Seda mitte füüsiliselt, aga vaimselt, kadus igasugune tahtmine ning vajadus. Ma olin cirka 35 päeva in tabletikuuris ilma kordagi seksi peale mõtlemata, pihkupeksmisest rääkimata.
Kurtsin siis perearstile muret ja ta loomulikult kohe sõbralikult uut retsepti kirjutama, et söö neid tablette ennem vahekorda ja elu ilus.

Mitte midagi ei aidanud. Polnud isegi seda tunde kestvat bonerit. Lahenduseks oli antidepresantide potist alla laskmine ja voila!

Üks kõige levinumaid kõrvalnähte antidepressantide puhul, aga osad (Wellbutrin, Remeron, Serzone ja vist ka Paxil) ei tekita seda probleemi. Oleksid perearsti asemel käinud psühhiaatri juures, oleks ta teadnud õigemini aidata.
Kui Zolofti võtsin, siis oli tükk tegemist, et orgasmini jõuda, aga seksuaalsed mõtted küll ära ei kadunud. Impotentsiga pole eriti kunagi probleeme olnud.
Sellised reklaamid on muidugi inetud ja rikuvad Filmiveebi üldist jumet!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron