Lemmik eestlane

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Lemmik eestlane

PostitusPostitas brixxx » 24. Mai 2012, 11:46


Kas sulle meeldib Kerli ja Lady Gaga muusika? Laul ''Eesti muld ja Eesti süda'' esitus Kerli poolt ei olnud minu arust väga usutav ning mind häiris veidi Kerli eesti keel, inglise keelne lugu mõjus usutavamana kuigi midagi väga erilist see ka ei olnud, mulle meeldiv see laul, kus muusikavideos Kerli vananeb, laulu nime ei tea.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Lemmik eestlane

PostitusPostitas CM-Girl » 24. Mai 2012, 11:53

brixxx kirjutas:

Kas sulle meeldib Kerli ja Lady Gaga muusika? Laul ''Eesti muld ja Eesti süda'' esitus Kerli poolt ei olnud minu arust väga usutav ning mind häiris veidi Kerli eesti keel, inglise keelne lugu mõjus usutavamana kuigi midagi väga erilist see ka ei olnud, mulle meeldiv see laul, kus muusikavideos Kerli vananeb, laulu nime ei tea.



Oot..et siis nii, et kui meeldib Kerli (muusika), siis ka peab meeldima Gaga (muusika)? Hmm...

Ja mis puutub lemmikusse eestlasesse, siis raske oleks kedagi välja tuua. Mul palju lemmikuid muusikute, näitlejate, ka poliitikute, saatejuhtide jne seas.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Lemmik eestlane

PostitusPostitas LiveForThis » 24. Mai 2012, 12:52

brixxx kirjutas:

Kas sulle meeldib Kerli ja Lady Gaga muusika? Laul ''Eesti muld ja Eesti süda'' esitus Kerli poolt ei olnud minu arust väga usutav ning mind häiris veidi Kerli eesti keel, inglise keelne lugu mõjus usutavamana kuigi midagi väga erilist see ka ei olnud, mulle meeldiv see laul, kus muusikavideos Kerli vananeb, laulu nime ei tea.


Lady Gaga muusika mulle korda ei lähe. Olen põgusalt tema tööga küll tutvunud, aga jätab külmaks. Puudub tema kui artistiga igasugune side.

Olen küll kuulnud, et pidevalt võrreldakse omavahel Kerlit ja Gagat, aga see vaidlus on rohkem selline youtube`i kommentaaridele omases nõdrameelses vaimus.

Kerli mulle meeldib. Meeldib tema hääl ja olek. Rõhutatult läheb mulle korda just nimelt talle iseloomulik hääl, mille varieeruvus ja ebastandartsus(võrreldes tuima arvutiseeritud popmuusikaga) on vägagi köitev.
Tema stiil (Bubble goth or something :pööritus: ) on natuke eemaletõukav, aga kui ta ise ujub selles nagu kala vees, siis ei näe ka probleemi võtta teda kui artisti täpselt sellisena nagu ta on.

See vananemise laul Kerlilt on "Love is Dead". Seoses sellega pean tunnistama, et tema senine muusikaline areng jääb minu silmis nati alla albumi "Love is Dead" tasemele, aga samas ei kurda, sest tore on näha kuidas noor inimene katsetab ja proovib erinevaid stiile.

"Eesti muld ja Eesti süda" mulle näiteks meeldibki tänu Kerli hingestatud esitusele, mis on talle üsnagi iseloomulik.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Lemmik eestlane

PostitusPostitas Rasmus » 09. Juuni 2012, 12:47

Handreas konkureerib Jaagup Kreemi ja Erki Noolega
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Lemmik eestlane

PostitusPostitas JazZ- » 31. Detsember 2017, 00:22

brixxx kirjutas:Ma hindan ka üksindust, kuigi vaikselt hakkab sellest kopp ette tulema, kuigi üksindusest on raske lahti lasta kuna mulle ei istu teiste inimestega eriti arvestamine.


No sellega olen ma küll 100% nõus.


Mis lemmikeestlasesse puutub, siis on selleks ilmselt Alan Davies. Tõsi, ta ei ole küll eestlane ega oma Eestiga tegelikult üldse mingit seost, aga lihtsalt selle põhjal teda kandidaatide seast välja arvata oleks ju ka diskrimineeriv.
Või mis?

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist

cron