cruise ei väsi!

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

cruise ei väsi!

PostitusPostitas merlee » 09. Juuni 2005, 16:50

Stuudio Paramount Pictures teatas eile, et film «Mission Impossible» (Võimatu missioon) saab kolmanda osa, kirjutab Reuters.

Filmivõtted algavad 18. juulil Itaalias režissöör J.J. Abramsi käe all, kus Tom Cruise jätkab seiklemist eriagent Ethan Huntina ning kõrvalosas astub uuesti üles Ving Rhames.

Veel hiljuti oli uue «Mission Impossible» tootmine küsimärgi all, sest stuudio esindaja sõnul on filmi eelarve jõudnud ülemise piirini, 150 miljoni dollarini (1,8 miljardit krooni).

Samas on Paramount Pictures häiritud liigsest meediakärast, mis toimub Cruise`i ja Katie Holmesi suhete ning Cruise`i kuulumise üle saientoloogia kirikusse.

Stuudio esindajate arvamuse kohaselt võivad need kaks asjaolu vähendada filmitähe populaarsust.




Samas on Paramount Picturesi esindaja lootusrikas selles suhtes, et Cruise on uue filmi kaasprodutsent ning sellest võib saada veel parem kui kaks eelmist.

«Tomi suhe Paramountiga on Hollywoodi edukamaid ning me kavatseme temaga koostööd jätkata» lisab stuudio esindaja.

Esimesed kaks «Mission Impossible» filmi tõid Paramount Picturesile sisse vastavalt 456 (5,4 miljardit krooni) ja 546 miljonit dollarit (6,5 miljardit krooni).

Uue filmi esilinastus peaks toimuma 2006. aasta mais.
merlee
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 24
Liitunud: 17. Mai 2005, 09:37

PostitusPostitas Robert » 14. Juuni 2005, 10:02

Eelmised osad on suht head olnud. Ootan väga kolmandat osa..
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas henrikmk » 09. Juuli 2005, 10:52

esimest olen ainult näind
ehe
henrikmk
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 75
Liitunud: 29. Juuni 2005, 17:33
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas Biiig » 26. Oktoober 2005, 19:56

esimest olen näinud, tahaks ka teise ära näha, ning siis kolmandat kah :D Kuigi kolmas pole vist veel välja lastud ?
Einoh, sellist lolli ikka annab otsida :S
Kasutaja avatar
Biiig
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 204
Liitunud: 26. Oktoober 2005, 15:15
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Forzelius » 27. Oktoober 2005, 08:11

Biiig kirjutas:esimest olen näinud, tahaks ka teise ära näha, ning siis kolmandat kah :D Kuigi kolmas pole vist veel välja lastud ?


No kui sa lugeda osakd, siis tuleb see mais 2006.

Ja üldse, kas see ei peaks uudiste all olema.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Biiig » 27. Oktoober 2005, 10:15

kkssuur kirjutas:
Biiig kirjutas:esimest olen näinud, tahaks ka teise ära näha, ning siis kolmandat kah :D Kuigi kolmas pole vist veel välja lastud ?


No kui sa lugeda osakd, siis tuleb see mais 2006.

Ja üldse, kas see ei peaks uudiste all olema.


Sinna on kirjutatud, et 'Uue filmi linastus peaks tulema Mais' .. Ag mai loe sellest lausest välja, et kas kolmas või neljas osa. Sest, et äkki ma olen 'ajast maha' jäänud, ning äkki on juba 3 osa välja lastud...
Einoh, sellist lolli ikka annab otsida :S
Kasutaja avatar
Biiig
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 204
Liitunud: 26. Oktoober 2005, 15:15
Asukoht: Tartu


Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist

cron