Aitame eesti freestyle jalgpalluril maailma vallutada

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Aitame eesti freestyle jalgpalluril maailma vallutada

PostitusPostitas Six-Fo » 12. Märts 2012, 09:45

Kellel feisbuuk on, aidake mu vanal sõbral freestyle maailmas läbi lüüa. :))

Nimelt osalen ülemaailmsel EA FIFA Street video võistlusel, kus siis freestylerid üle maakera oma videotega üksteise vastu võitlevad. Kui võimalik olge head ja hääletage minu poolt (Eno Lints Estonia) Hetkel asetsen 11 kohal, kuid vaja oleks tõusta top 5. Hääletus kestab 2 aprillini, selle ajaga oleks vaja koguda üle 10 000 hääle ning hääletada saab iga inimene kord 24 tunni jooksul. Kui võimalik jagage seda linki ka oma sõpradege, tuttavatega.
http://apps.facebook.com/easportsfifast ... INzfBBd40g

Suured surred tänud ette...
Eno Lints

(mozilla annab mingit turvalisuse teadet mul näiteks vahepeal aga muretsemiseks pole põhjust, aus asi ;) )

Jagage infot kindlasti niipaljudes foorumites ja oma facebook seintel kui võimalik. Aitame mõne eestlase ka maailmakuulsaks saada :))

Asja kohta trailer ka:
http://www.youtube.com/watch?v=0x9mbbCza0w
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Aitame eesti freestyle jalgpalluril maailma vallutada

PostitusPostitas Six-Fo » 15. Märts 2012, 13:52

Vabandan et spämmin, aga toon teema üles jälle meeldetuletuseks :D .
Iga päev saate uue hääle panna, Enol praegu tihe rebimine esimese ja teise koha vahel, kuid see momendil ei tähenda veel midagi kuna hääletuse lõpuni palju aega ning hääli tuleb konkurentidel iga päev juurde. ;)

Lisaks veel see, et Andrew Hendersonil on käpp sees, ta Messiga suur sõber niiet.... Enol läheb temaga võistlemine raskeks.

Jagage kindlasti infot oma facebook seintel ning kirjutage lingi juurde kus mis keda ka, lihtsalt lingi sheerimine jätab mulje nagu mingi suvaline arvutimängu lehekülje sheerimine mida keskmine inimene võibolla avada ei viitsi.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Aitame eesti freestyle jalgpalluril maailma vallutada

PostitusPostitas adi » 15. Märts 2012, 19:53

Mis asi on freestyle jalka? Kõikidel mängijatel on käte peal tribal tatoo ning üle staadioni käib kõva räppmuusika or what?
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Aitame eesti freestyle jalgpalluril maailma vallutada

PostitusPostitas Six-Fo » 15. Märts 2012, 21:39

adi kirjutas:Mis asi on freestyle jalka? Kõikidel mängijatel on käte peal tribal tatoo ning üle staadioni käib kõva räppmuusika or what?

http://www.youtube.com/watch?v=NNokTFd- ... re=related

(siukseid videosi me teeme, mai oska palli 5'te kordagi kõksida niiet jään parem kaameramehe rolli :)) )
Ma arvan et annab mingi ettekujutuse.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Aitame eesti freestyle jalgpalluril maailma vallutada

PostitusPostitas hint » 16. Märts 2012, 01:54

Ma ennist ei maininud, aga korra sai hääletatud küll täna varem. Poiss kahtlemeta sitaks trenni teinud ja kena break kuluks ära. Ise freestyle'i kohta eriti ei tea, samas mul mõned sõbrad/tuttavad tegelesid footbagiga omal ajal küllaltki korralikul tasemel eesti kohta(enam-vähem organiseeritud igapäevane treening ja väljamaised võistlused/esinemised aeg-ajalt siiski). Igastahes sai ikka teemaga nata tutvutud kaasa jõlkudes(ja ka eestisse sattudes nt sellele vennale korra isegi öömaja antud ja laivis tegutsemas näha). Footbag samas tundub aga, et on aastatega ära vajunud, samas kui freestyle kogub aina populaarsust. Siiski pean mõlemaid alasi põhimõttes sarnasteks ja respektin freestyle'i täiega.

Seega sorry kui see kriitika mitte asjakohane peaks tunduma, aga see postitatud video kriibib vähe hinge mul. Ma nüüd ei tea, kuidas freestyle'iga need lood on, aga enamik suuremaid trikke seal videos tundusid täiesti "lõpetamata". Alatasa tundus, et "cut" olid tehtud selles kohas, kus trikk persse läks. Kas mitte ei peaks olema vajalik näitama, et trikk oli ka kontrollitud lõpuni välja? Minu mäletamist mööda nt footbagis tuli vist isegi veel suvaline teine trikk otsa teha, et eelmine üldse "loeks"(tõestamaks, et asja üle oli piisav kontroll maandumisel/tasakaalus). Sry kui niisama normine tundub, aga kui sina filmisid siis lihtsalt my 2 cents tagasiside.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Aitame eesti freestyle jalgpalluril maailma vallutada

PostitusPostitas Forzelius » 16. Märts 2012, 02:44

Sul on tuline õigus footbagi ja triki kinnitamise kohta. See mind tol ajal, kui ise seda mängisin tüüpidega Eestist ja Skandinaaviast, võluski. Mäletan siiamaani ühte turniiri, mis Radissoni penthouse's aset leidis. Keegi lõi jalaga mingi seinaliistu sisse ja suur jama jäi olemata ainult mõistliku vahetuse ülemuse tõttu. Toredad ajad olid. Suvel mängisime suvaliste majade katusel, bussipeatustes jne. Ise ei jõudnud loomulikult mitte kuhugi, peamiselt puuduliku varustuse tõttu, mille jaoks mul toona lihtsalt raha ei jätkunud. Footbag net'is olin päris hea, though, mis oli siis võrkpalli ja footbagi hübriid.

Video koha pealt: põleva palliga kõksimine on muljetavaldav ja on näha, et tüübil skilli muidugi on, aga natuke halvasti monteeritud video, sest tõesti jäävad silma kohad, kus on selgelt lõigatud, sest trikk kohe-kohe ebaõnnestub. Edu talle siiski!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Aitame eesti freestyle jalgpalluril maailma vallutada

PostitusPostitas Six-Fo » 18. Märts 2012, 18:51

hint kirjutas:Seega sorry kui see kriitika mitte asjakohane peaks tunduma, aga see postitatud video kriibib vähe hinge mul. Ma nüüd ei tea, kuidas freestyle'iga need lood on, aga enamik suuremaid trikke seal videos tundusid täiesti "lõpetamata". Alatasa tundus, et "cut" olid tehtud selles kohas, kus trikk persse läks. Kas mitte ei peaks olema vajalik näitama, et trikk oli ka kontrollitud lõpuni välja? Minu mäletamist mööda nt footbagis tuli vist isegi veel suvaline teine trikk otsa teha, et eelmine üldse "loeks"(tõestamaks, et asja üle oli piisav kontroll maandumisel/tasakaalus). Sry kui niisama normine tundub, aga kui sina filmisid siis lihtsalt my 2 cents tagasiside.

Monteerimist mina ei teinud. Noh eks too effektsuse mõttes ole video nii tehtud, ta teeb üsna tihti ka live esinemisi üritustel, kus hulka minuteid trikid üksteise otsa ning eksimisruumi pole.

Eks too video tegemisega on ka nii et mõni raskem trikk(mida ta näiteks hiljaaegu alles harjutama on hakand, et päris iga korraga välja ei tule) vajab ikka kümme korda üle filmimist et okei saaks, kas lähevad sassi või ei ole asi päris õige jne.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00



Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist