Mida põnevat sinuga juhtus?

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Forzelius » 12. September 2011, 01:22

defexer kirjutas:Olen sees käinud, väike ruum kus on mingi laud seinaküljes. Suur tädi seisis uksejuures, et sa ikka minema ei jookseks. Ladusin kõik oma taskud tühjaks ja tuli välja, et kui kunagi tol ajal ostsin mp3 siis sellel oli mingi kleeps küljes ja pidi ära eemaldama kuid selle eemaldamisega kaasnes see, et karbist polnud enam midagi järel.
Muidu tuli just meelde, et kunagi ammu kui sõbraga üpris väiksed veel olime siis käisime ja võtsime prooviks ühe väikse kaalukommi, kuid paar sekundit läks mööda ja kohe oli turva meil kõrval. Pidime siis pakendi võtma, ühe kommi sisse panema ning ära kaaluma, siis kommi tagasi valama ja tühja pakendiga ostma minema. Kusjuures päris piinlik oli ja mõned küll vaatasid, et puhta segi kamminud end.


Haha. Ma tean kummikommidega sellist trikki, ise pole küll proovinud, aga olen korduvalt näinud seda in action ja olen ka kuulnud selle edukast läbiviimisest: Võtad mingi väikese hulga, kaalud ära, siis laod veel persetäie juurde ja lähed maksma. Ei tohi liiga palju üle panna, muidu on kergesti arusaadav, aga muidu peaks töötama.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Ralf » 12. September 2011, 01:40

Vanasti oli võimalik neid piruka- ja kommikotte natuke kergitada, et hinda madalamaks tõmmata, nüüd on need kaalud vist targemaks muutunud ega luba kaalumist, kui see kindlalt täie raskusega peale asetatud ei ole. Muidugi kallimate pirukate ostul võib vajutada 'võisai' ehk mõne odavama hinnaga analoogpagaritoote nuppu, ega kassas siis kontrollima hakata. :irw:

Mina olen käinud Solarise turvaruumis, sealjuures ukse sees oli üüratu auk, justkui oleks keegi üritanud enda jalga sellest läbi lüüa (nüüd juba ära parandatud, kui ma ei eksi). Hulkusin poolpurjus peaga sõpradega natuke aega toidupoes ringi, ostsin paki suitsu. Lahkumisel pidas turva kinni ja kutsus tagaruumi, kus korraldati läbiotsimine, mille käigus loomulikult midagi ei leitud, aga sõpradel oli natuke nadim olukord, kuna kandsid alkoholi kaasas ja olid alaealised. Pärast öeldi veel, et oleks parem, kui te nüüd poest lahkuksite, mida me ka tegime; muidugi nüüd järele mõeldes oleks võinud kiusu pärast seal edasi ringi tõmmata, sest ega me ju midagi valesti ei teinud.

Ma sõin ka pägalikuna otse kommileti karbist ühe kommi ära, korraga märkasin, et turvamees jälgib mind pingsalt kaugusest; küsis kurja häälega, et mis sa teed seal. Vastasin, et nuusutasin neid. :|
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Soprano » 12. September 2011, 02:00

defexer kirjutas:Ladusin kõik oma taskud tühjaks ja tuli välja, et kui kunagi tol ajal ostsin mp3 siis sellel oli mingi kleeps küljes ja pidi ära eemaldama kuid selle eemaldamisega kaasnes see, et karbist polnud enam midagi järel.

Ma ostsin kunagi RockRoad'st plaadi, millel oli minu teadmata see turvakleeps veel sees. Läksin siis üle tee Kristiine keskusesse ning juba Prisma väravast sisse minnes hakkas see alarm tööle, aga siis arvasin, et see paneb lihtsalt segast vms ja sammusin edasi. Pärast, kui olin ostud teinud, hakkas muidugi uuesti pinisema ja turva pidas kinni. Jama oli selles, et RockRoad's ei antud ostutsekki, aga kõik lahenes siiski koheselt. Turva rääkis raadio teel kellegagi ja lubas minna. Eks nad siis vaatasid, et juba poodi sisenedes hakkas see tööle või siis teine võimalus, et Prismas sellist plaati ei müüdud...
Kassatšekk, kas sa tšeki võtsid? :)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Zinera » 12. September 2011, 08:00

Ma olen kogemata poest varastanud, võtsin pirne ja riputasin kotiga käe külge, poest väljudes alles märkasin, et nende eest ma küll ei maksnud...Ühesõnaga Prisma turvamehed tegid halba tööd. :pööritus:
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas LiveForThis » 12. September 2011, 12:23

Eestis siukest jama pole olnudki.
Aga kui Lõuna-Prantsusmaal viibisin, siis olin küll ühe korra sunnitud oma koti tühjendama. Käisin poes, et õhtuks lõunaks süüa osta ja läbi turvaväravate jalutades hakkas masinavärk pinisema. Kaasas oli hiiglaslik matkaseljakott ja ladusin siis selle täiesti tühjaks. Aru ka ei saanud, mis seal üldse pinisema peaks.
Aga tegelikult oli asi väga lihtne. Nimelt koti põhja surutud LM-i bloki küljes oli väike plastikust koodiriba, mille toimel siis väravad pinisema hakkasidki. Kuidagi veider oli turvamehe ees seista, kott tühjaks tõstetud ja ühes käes blokk sigarette.
Tundsin end nagu mingi kaak pimedast ja külmast põhjast. :P
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas adi » 12. September 2011, 12:26

Kui varastamise peale jutt läks.

Tarbisin kodus marijuhaanat ja välgumihkel sai otsa. Nagu selgus ei olnud kodus ka ühtegi muud tuleallikat. Polnud valikut kui minna õhtul hilja maksimarketisse. Olen seal kassade juures ja vaatan sokolaade, võtan ühe ja teise ja kolmanda ning kõnnin rahulikult poest välja, keegi ei sega mind ega midagi, olin juba poe uksest väljas kui jõuab äkki kohale, et persse, ma ju ei maksnud nende eest. Läksin siis tagasi, vaatasin ühe vaba kassa, lähenesin sellele (valelt poolt siis :) ), panin sokolaadid letile ning maksin ära. Müüa küll vaatas veidi altkulmu, aga who cares.
Olen siis minuti pärast uuesti poe uksest väljas kui meenub põhjus miks ma üldse poodi tulin. Keerasin siis uuesti ringi, läksin sama kassa juurde ning küsisin toosi tikke.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Dream » 12. September 2011, 12:30

Zinera kirjutas:Ma olen kogemata poest varastanud, võtsin pirne ja riputasin kotiga käe külge, poest väljudes alles märkasin, et nende eest ma küll ei maksnud...Ühesõnaga Prisma turvamehed tegid halba tööd. :pööritus:


Ma olen täpselt sama kogemata teinud, aga käe otsa riputatud sibulatega ja pood oli Konsum.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Rain » 29. September 2011, 19:36

Täna oleks peaaegu ennast täis lasknud. Käisin sõjaväe lasketiirus hülsse korjamas, ja minust umbes 100m kaugusel olid demineerijad, kes arvatavasti mingeid sõjaaegseid olendeid õhkasid. Käis väga julm pauk, tundsin isegi helilainet, kuigi minu ja demineerijate vahel oli tihe mets, isegi paar puud ragisesid helilaine pärast. Paugu peale emusin küll VÄGA ära, aga see polnud veel kõik. Paari sekundi pärast kuulen midagi, midagi helikopteri taolist lendamas/vurisemas. Varsti märkasin, et see polnudki helikopter, vaid mürsutükk, mis lendas väga kõrgele õhku ja suundus minu poole. See maandus minust ~7 meetri kaugusele suure matsuga vastu maad. Käe võttis värisema küll... :)
Imelik oli see, et demineerijad ei pannud hoiatamiseks punast lippugi üles, mis keelaks polügoonile sisenemist.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Kidd » 30. September 2011, 19:03

See meenutab mulle ammust aega kui sai aega teenitud. Rühmal toimus lahingmoonaga laskmine metsasihil, mingi aja pärast jalutas tulejoonelt välja vanamees seenekorviga, jalutas üle polügoni. Kui rühmaülem küsis, et kas ta kurt on, vastas vana, et ei ta kuulis küll ja midagi tuli kõrvale sambla sisse ka piu ja piu, tema aga arvas, et poisid teevad nalja ja ei last ennast segada ;)
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas lostinthemist » 01. Oktoober 2011, 11:39

Eile oli omamoodi filmiveeblaste kokkutulek, kus oli kohal kaheksa filmiveeblast. :)

Täna aga nägin ennast Postimehe Arteris. :3 (vihje: Animatsuri)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas lostinthemist » 14. Oktoober 2011, 19:32

Istusin Tallinn-Tartu bussi peale, mis väljus bussijaamast kl 19.00. Lennujaama peatuses, kus tulid bussile viimased inimesed, selgus, et bussis on üks üleliigne inimene ja bussijuht palus esitada piletid. Võtsin enda pileti välja, bussijuht jõudis minu juurde ja uuris hetke ning küsis mu käest: "Vaadake, mis kell on." Kell oli 19.15. Ning alles siis panin tähele, et ostsin pileti bussile, mis väljub kl 20.00.

Kurat! Ega midagi, nüüd ma ootan lennujaamas järgmist bussi. Täiega "Terminali" tunne tekib hetkel.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Sten » 15. Oktoober 2011, 12:01

Eile nägin vaeva, et toimetada suured õunamahla purgid 7ndale korrusele. 6ndal kukkus kast maha ja trepid said mahlaga üle ujutatud. kõik jooma!
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Rain » 22. Oktoober 2011, 22:29

Hüppasin eile rõõmsameelselt klubist välja ja hakkasin kõndima kodu poole. Otsustasin minna lühemat teedkaudu, millega kaasnes ka väga linnaäärsesse ja (kott)pimedasse tänavasse sisenemist. Hakkan selle tänava poole kõndima ja koheselt, kui ma sisenesin sellesse n-ö pimedasse alasse, sõitsid politseionud mulle kõrvale. Väga lahkelt kutsusid mind enda autosse. Eks ma siis istusin ikka autosse, rääkisid mulle midagi helkuritest ja siis üks onukene andis mulle ka ühe helkuri... ja kirjaliku hoiatuse.

Aga jah, see polnud veel kõik. Väga jutukad politseionud olid. Üks neist oli väga huvitatud minu klubisõhtust. Küsis, kui tore mul seal olla oli ja miks ma ära tulin. Ja siis hakkas ühtäkki politseinikel väga lõbus, kui ma ütlesin põhjuse, miks ma sealt lahkusin - vastasin, et "pean homme kuskile pommiauku välipellerit ehitama minema". Ma ei tea, miks, aga nad hakkasid hullult selle lause pärast naerma.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Wisegirl » 22. Oktoober 2011, 23:34

Kuna elan natuke ka läbi oma kaksikõe, siis...

Õde käis sel nädalal ühe tuttavaga teatris ning jutu sees mainis, et mõnikord saavad inimesed temast valesti aru, arvatakse, et ta on "huvitatud", kuid tegelikult pole. Tuttav mainis, et tema on selline ülemõtleja ning et minu õe puhul arvas ta, et on 50% võimalus, et ta on gei.
Miks ta nii arvas? Sest nädal enne seda olid nad nädalavahetuse plaanidest rääkinud ja Colin olla küsinud, et kas õel pole siis boyfriendi, kes teda kuhugi viiks. Selle peale olla Colin õe töökaaslaselt mingi "pilgu" saanud, ja eks ta hakkas sealt edasi mõtlema. Seda enam, et nende teatriskäigu eel tahtis õde kindel olla, et tegu pole kohtinguga, vaid two friends hanging out.

Hetk hiljem rääkis õde "Homelandist" ning sellest, kui ilus Claire Danes on. Jääb siis vait, mõtleb natuke ja lisab "I do sound like gay! Maybe I should stop... I admire women, that does not make me gay!"
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas CM-Girl » 31. Jaanuar 2012, 22:56

Pangaautomaat "sõi" mu kaardi ära. (N) That's first. . Täna on üldse "huvitav" päev olnud. Ja ometi pole 13 ja reede.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron