Mida põnevat sinuga juhtus?

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Rain » 27. Mai 2016, 13:01

Need rahavaesed/asotsiaalid/eluheidikud/joodikud etc. on maru julgeks juba tänapäeval muutunud.

Üks tuli ligi, küsis 80 senti. Okei, täitsa tagasihoidlik summa, mitte midagi ei osanud halvasti öelda, isegi kui oleksin tahtnud toetada (mida ma ei tahtnud), oleksin toetanud. Ütlesin viisakalt, et pole sularaha. Läks eemale.

Pumpasin samal ajal autul rehve, tema vahtis eemalt pealt. Mingi hetk tuli uuesti ligi ja siis küsis, et äkki saan siis hoopis 5 euroga teda toetada, et endale "uusi kingi osta". No siis läksin küll natukene pöördesse, küsisin tüübilt otse, et "Kas sa teed nalja või?? Mis ma olen mingi rahaautomaat sulle? Jäta 5 õlupudelit ostmata ja saad endale 5 euri ka kokku". Vastas "Ei no, millegagi on ju vaja ringi kõndida", hoides samal ajal õlupudelit näpus... ja kusjuures eluheidiku kohta täitsa viisakates jalanõudes.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Ralf » 28. Mai 2016, 08:45

Hommikusele trollile hüppasid kaks veidra välimusega tüüpi, kes paistsid joobes olevat. Istusid teineteise vastu. Üks pani kõrvalistmele musta munakella ( :? ). Sõber kommenteeris: "Sellega vist lennukile ei saaks." Naersid.

Mina ka!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Ralf » 21. Juuni 2016, 19:47

Trollipeatuses lähenes üks räsitud välimusega noormees, kel jalg sidemes, ja palus suitsu.
Kui uurisin, mis jalaga juhtus, teatas ta, et oli purjakil ning palus sõbral jala murda, et ei peaks tööle minema.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Ralf » 28. Juuni 2016, 00:23

Lind sittus peale. Pole varem juhtunud sellist asja. Patseerisin koju, valge lärakas pükstel kubeme juures just.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Defexer » 28. Juuni 2016, 23:20

Ralf kirjutas:Lind sittus peale. Pole varem juhtunud sellist asja. Patseerisin koju, valge lärakas pükstel kubeme juures just.

Oleksid pidanud kohe lotot ostma minema. Mul hetkel olnud kaks juhtumit, kus lind sittus mulle peale ja pilet võitis. Teine, kus lind sittus mu auto maja ees nii täis, et teised kõrvalised autod olid puutumata jäänud ja ilmselt vaesel linnul tõmbas niimoodi pasa lahti, et ta otseses mõttes sittus terve organismi mu autole kuid paraku selle piletiga ei võitnud.

Jään kolmandat korda ootama.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Rain » 29. Juuni 2016, 01:37

Defexer kirjutas: Teine, kus lind sittus mu auto maja ees nii täis, et teised kõrvalised autod olid puutumata jäänud ja ilmselt vaesel linnul tõmbas niimoodi pasa lahti, et ta otseses mõttes sittus terve organismi mu autole kuid paraku selle piletiga ei võitnud.

Ausaltöeldes ma isegi ootasin selle piltkirju kulminatsiooni lõpus midagi veel üllatavamat. Pidin pettuma.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Defexer » 29. Juuni 2016, 19:53

Rain kirjutas:
Defexer kirjutas: Teine, kus lind sittus mu auto maja ees nii täis, et teised kõrvalised autod olid puutumata jäänud ja ilmselt vaesel linnul tõmbas niimoodi pasa lahti, et ta otseses mõttes sittus terve organismi mu autole kuid paraku selle piletiga ei võitnud.

Ausaltöeldes ma isegi ootasin selle piltkirju kulminatsiooni lõpus midagi veel üllatavamat. Pidin pettuma.

Selles osas tuleb nõustuda, sest kes ostab pileti ja vahetult peale seda ei hakka juba fantaseerima mida kõike ta oma rahaga ei tee või kuidas edasine elu olema hakkab aga paraku pilet ei võitnud ja ka mind ootas pettumus. Kogu elu läheb vanaviisi ja mu unistused jäävadki unistusteks.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Rasmus » 17. Juuli 2016, 21:35

Nägin Barcelonas metrood oodates mingilt ekraanilt Märt Avandit. Eeldatavasti näidati klippi "Vehklejast", aga uudise sisu jäi mulle mõistmatuks.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas eerik » 17. Juuli 2016, 22:46

Rasmus kirjutas:Nägin Barcelonas metrood oodates mingilt ekraanilt Märt Avandit. Eeldatavasti näidati klippi "Vehklejast", aga uudise sisu jäi mulle mõistmatuks.

Justament, film on alates sellest nädalast Hispaania kinodes. Sama kompanii levitas Hispaanias ka "Mandariine".
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Rasmus » 11. September 2016, 16:05

Kohtasin reedel (võis ajaliselt muidugi ka laupäev olla) mingil peol Noisebleedi kutte: kitarristi ja bassimeest. Tõin baarist markeri ja küsisin autogrammi, tüübid olid nähtavalt väga üllatunud. Küsisin, et kas on lootust, et bänd veel kunagi kokku tuleb, sain enamvähem rahuldava vastuse, jutustasime natuke veel, ja ütlesin lõpetuseks, et "Sa ei tea" on Eesti metal-muusika üks õnnestunumaid teoseid, mille peale kitarrist mind kallistas. Autogrammid on praeguseks käe pealt juba peaaegu kadunud, aga positiivsed emotsioonid mitte.
Metal! Pilt
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Forzelius » 30. September 2016, 19:50

Rasmus kirjutas:Kohtasin reedel (võis ajaliselt muidugi ka laupäev olla) mingil peol Noisebleedi kutte: kitarristi ja bassimeest. Tõin baarist markeri ja küsisin autogrammi, tüübid olid nähtavalt väga üllatunud. Küsisin, et kas on lootust, et bänd veel kunagi kokku tuleb, sain enamvähem rahuldava vastuse, jutustasime natuke veel, ja ütlesin lõpetuseks, et "Sa ei tea" on Eesti metal-muusika üks õnnestunumaid teoseid, mille peale kitarrist mind kallistas. Autogrammid on praeguseks käe pealt juba peaaegu kadunud, aga positiivsed emotsioonid mitte.
Metal! Pilt


Heh, cool. See projekt peaks praegu ikka väga surnt olema, nii et ma usun, et nad üllatunud olid :D
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Rasmus » 21. November 2016, 00:24

Magasin öösel 13 tundi ja 40 minutit ning nägin Allar Jõksi. Kokkusattumus?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas lostinthemist » 10. Detsember 2016, 16:41

Viru keskuse Euronicsis nägin täna Ralfi. Täna õhtul on veel FV ühisvaatamine, nii et ma ei julgeks veel Ralfi spottimist tituleerida päeva parimaks momendiks.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas CM-Girl » 13. Detsember 2016, 17:15

Ega midagi põnevat juhtuda ei saa kui kodus passin juba teist kuud. :) 2.10 sai esimest korda osa võetud Paide-Türi rahvajooksust. Pole varem midagi sellist teinud. Oli fun. Esindasime Eesti Pagarit, vastavad särgid ka seljas. :irw: Valisime lühema raja, Kirnast Türile ja ei jooksnud, kõndisime. Hakkas meeldima. Kes teab ehk järgmine aasta juba jookseb selle distantsi. Peale seda jäin haigeks, kuu aega kodus, siis sain nädalakese umbes tööl käia kui jäin uuesti haiguslehele. Juba esimesel tööpäeval hakkas pöial valutama ja mida edasi seda punasemaks ja lillakamaks pöial läks. Täpselt kuu aega tagasin sai EMOs käidud ja tehtigi seal koheselt väike operatsioon. Pöial nägi ikka pärast suht rõve välja. Kõik kellega kokku puutunud on küsinud, et mis juhtus pöidlaga, aga ei oska vastata. Ei jäänud sõrm kuhugi vahele ja ei torganud tööl ka end klambriga (seda ju märkaks, õigemine tunneks). Aga jah..aasta lõpp on päris sitt olnud, igas mõttes. Loodan, et põnevamaid (positiivses aspektis) asju juhtub uuel aastal. ;-)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Kickflick » 15. Detsember 2016, 02:43

Täna hommikul pidin kindlalt kodunt kaasa võtma ühe lusika, et lõuna ajal süüa saakins, kuid paraku see ununes. Bussijaamas oli mul veidi aega ja mõtlesin, et võtaks Coffee In'ist ühe kohvi. Hetkel, kui barista mulle kohvi tegi, haarasingi ma endale plastmasslusika, kuid just sel hetkel sai ta kohvi valmis ja pöördus topsiga minu poole. Kohmetuse vältimiseks kallasin ma piima ja kasutasin lusikat segamiseks, kuigi joon enamasti kohvi ilma suhkru ja piimata. Seejärel libistasingi plastmassist lusika taskusse ja mu väike probleem oligi laabunud. (Y)
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron