Mida põnevat sinuga juhtus?

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Wisegirl » 13. Veebruar 2015, 02:19

Lukustasin end ühel esmaspäeva hommikul hostelis katusele kinni (katusel on pesumasinad). Need kuramuse emergency-uksed ei avane ju väljastpoolt.
Vähemalt oli hea ja soe.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas lostinthemist » 01. Märts 2015, 01:13

Lõuna-Korea film võeti üles Eestis.
Kaks korea sõbrannat (olin tuutor ühele neist), kes viibisid sügissemestril Tallinna Ülikoolis, said tööotsa pärast semestri lõppu tõlkijatena võttemeeskonnale. Film kannab nime "A Man and A Woman," mille tegevustik toimub Soomes, aga kuna Eestis filmimine on odavam, tegid nad enamik võtted siin.
Võtteperiood sai läbi ning korea sõbrannad lendasid täna lõuna paiku tagasi Lõuna-Koreasse. Ning koos nendega ka võttemeeskond. Ning kaks peanäitlejat. Kuulsin detsembris juba, et nad tulevad Eestisse filmima ning mida lähemale jõudis kuupäev, mil korea sõbrannad lahkuvad Eestist, seda enam hääbus lootus peanäitlejaid oma silmaga näha.
Aga täna lõuna paiku mul õnnestus neid lennujaamas näha.
Meespeanäitlejaks on Gong Yoo, kes on mul eelkõige meelde jäänud väga kuulsast korea seriaalist "Coffee Prince" ning teistest filmidest nagu "Silenced" ja "Suspect," ning Jeon Do Yeon'i olen näinud ainult ühes filmis nimega "Secret Sunshine," kus ta võlus mind väga rabava näitlejatööga.
Ma ei oska tegelikult sõnadesse kirja panna, kui uskumatu tunne on(eriti minusugusele aktiivsele korea filmi- ja seriaalitööstuse fännile), kui oled näinud neid filme/seriaale, kus nad on näitlenud, ning näha neid päriselt silmast silma. Ja veel enam, et siin, meie väga väikeses Eesti riigis.
Pilt
Pilt
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Spellbound » 01. Märts 2015, 16:53

JELLY!!!!!!!!

Jeon Do-Yeoni ja Lee Yoon-Ki nägemine oleks mulle mõjunud kui meeletu L-K filmiboostina.

Jeon Do-Yeoni olen näinud The Housemaidis, My Dear Enemy'is, Secret Sunshine'is. Viimases tegi ta tõesti uskumatu rolli.
Režissöör Lee Yoon-Kid tean ainult My Dear Enemy kaudu, aga kuna mulle film väga meeldis, siis oleks tema nägemine olnud fantastiline.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Forzelius » 03. Märts 2015, 03:31

Oh, kas need on need 2, kes Lostis olid vä
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Ralf » 18. Märts 2015, 21:10

Mõtlesin teha teema "Mida põnevat täna teada said?", aga ei tea, kui popp see oleks. Siiski tahaks öelda, et õppisin sellise veidra sõna nagu paraprosdokian, mis tähendab lauset, mille teine pool paneb mõistma, et lause esimene pool tähendas midagi muud, nagu: "I sleep eight hours a day and at least ten at night."
Aga jah, paraprosdokian on imelik sõna.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Kickflick » 04. Juuni 2015, 19:39

Tahtsin köögis ananassi lõigata, aga lõikasin hoopis sõrme. :|
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Spellbound » 05. Juuni 2015, 19:26

See ei olnud küll mitte mingist otsast põnev, pigem hirmus, aga seal Pronksi number 5 bussipeatuse juures (Metsakooli poole) oli ühe daamiga midagi juhtunud. Ta oli kõhuli maas, veri voolas mööda kõnniteed. Inimesed oli ta ümber, kiirabi oli kutsutud, aga keegi ei julgenud teda tõsta ega liigutada. Lõpuks seda keegi ikkagi tegi, aga siis saabus ka kiirabi.

See oli jube vaatepilt, just see abitult maas lamav inimene. Õnneks vist kõik laabus. Kõik aitasid teda juba ammu enne kui mina kohale jõudsin. Loodan, et ta sai terveks.

Kummaline oli ka see, et tal polnud midagi jalas. Justkui oleks aknast alla kukkunud...
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Forzelius » 09. Juuni 2015, 22:45

Spellbound kirjutas:See ei olnud küll mitte mingist otsast põnev, pigem hirmus, aga seal Pronksi number 5 bussipeatuse juures (Metsakooli poole) oli ühe daamiga midagi juhtunud. Ta oli kõhuli maas, veri voolas mööda kõnniteed. Inimesed oli ta ümber, kiirabi oli kutsutud, aga keegi ei julgenud teda tõsta ega liigutada. Lõpuks seda keegi ikkagi tegi, aga siis saabus ka kiirabi.

See oli jube vaatepilt, just see abitult maas lamav inimene. Õnneks vist kõik laabus. Kõik aitasid teda juba ammu enne kui mina kohale jõudsin. Loodan, et ta sai terveks.

Kummaline oli ka see, et tal polnud midagi jalas. Justkui oleks aknast alla kukkunud...


Liigutada ei tohikski väga, eriti kui on alust arvata, et on alla kukkunud kuskilt. Lülisamba vigastuste suurendamise oht ainult.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Ralf » 10. Juuni 2015, 06:49

Nägin ka Szolnokis mingit jürtot, kes lebas asfaldil, veri suust välja voolamas. Hüüdsin talle, et kas tahad kiirabi saada, vastuseks sain "öasööaösäsädff".
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas eerik » 05. Juuli 2015, 01:04

Dear diary,

Today I trimmed the hedge,
intoxicated myself with potent potables,
and had a heart to heart conversatsions with siblings.

10/10, would do it again.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Soprano » 11. Juuli 2015, 12:50

Natukene taustainfot, et meil on 2 toakassi (Põrguline ja Paharet), elame teisel korrusel ja meil on rõdu. Nutikamad võivad juba nende põhjal asjad kokku viia. Kui me kassid rõdule laseme, siis hoiame tavaliselt silma peal, sest neile meeldib muidugi rõdu ääre peale uudistama minna, mis tundub alati ohtlik, aga kuni tänaseni polnud midagi juhtunud.

Täna lasin siis nad ka rõdule ja läksin ise tuppa. Korraga kuulsin hullu pleki kraapimist ja Paharet jooksis selle peale tuppa. Lähen vaatama ja Põrgulist pole kuskil. Alla vaadates ei näe/kuule ka midagi, aga siis üks mees kõndis mööda ja ütles: "Kas teil kukkus kass alla? Ta on seal trepi peal.". Jooksin hirmuga välja ja õnneks oli täiesti terve, ainult mäugus shokist. Proovis isegi esimese korruse aknalauale hüpata, võib-olla arvas, et sealt saab tagasi.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Forzelius » 12. Juuli 2015, 02:07

Soprano kirjutas:Natukene taustainfot, et meil on 2 toakassi (Põrguline ja Paharet), elame teisel korrusel ja meil on rõdu. Nutikamad võivad juba nende põhjal asjad kokku viia. Kui me kassid rõdule laseme, siis hoiame tavaliselt silma peal, sest neile meeldib muidugi rõdu ääre peale uudistama minna, mis tundub alati ohtlik, aga kuni tänaseni polnud midagi juhtunud.

Täna lasin siis nad ka rõdule ja läksin ise tuppa. Korraga kuulsin hullu pleki kraapimist ja Paharet jooksis selle peale tuppa. Lähen vaatama ja Põrgulist pole kuskil. Alla vaadates ei näe/kuule ka midagi, aga siis üks mees kõndis mööda ja ütles: "Kas teil kukkus kass alla? Ta on seal trepi peal.". Jooksin hirmuga välja ja õnneks oli täiesti terve, ainult mäugus shokist. Proovis isegi esimese korruse aknalauale hüpata, võib-olla arvas, et sealt saab tagasi.


Kassid maanduvad alati käppadele hüpoteesi võib nüüd Mythbustersile saatmata jätta. Mu enda kassiga ka paar close calli olnud, sest olen akna valesti lahti jätnud (ülevalt alla praokile asemel klassikaliselt avaralt avanud) ja siis on ka suht kiire südar, sest 3ndalt korruselt oleks see kukkumine juba kõrgem, lisaks siin autod ja värki. Agajah, tore, et su kassidega kõik korras.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Iceman » 19. Juuli 2015, 00:16

Minu kass väiksena kukkus 3 korda 3. korruselt alla. Täiesti terveks jäi alati. 10. aasta pärast alles suri kahjuks 13 aastasena ära ca peale 8 kuud selle vigastuse tagajärel, mis ta nii vanalt tõi ilmale 3 kassipoega....Oeh seda kõike meenutades läheb endal tuju jälle pahaks...paar kuud peale sünnitust siis ema jõudis kuulutusega kõik 3 ära anda, kuigi olin selle vastu..aga no polnud midagi teha....oeh ma parem lõpetan meenutamise.
Iceman
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 15. Detsember 2012, 13:25

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Rasmus » 23. August 2015, 19:47

Käisin Haapsalus. Päeva põnevaim osa oli vaieldamatult see, kuidas kaks pealtnäha 10-aastast poissi vees suplesid ja üht kollast täispuhutavat madratsit oma naiseks pidasid. Vaieldi näiteks selle üle, kes madratsit nussida võib ja kumb suhu võtta saab. Mäng lõppes kahjuks üsna kiiresti, kuna poiste vanaema kutsus nad tuppa sööma.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Jolt » 24. August 2015, 17:29

Ma ei kas just põnev, aga ebatavaline ja jantlik oli see küll. Ma sain puutööd tehes endale pinnu näppu. Mitte just kõige imetabasem lugu, tean küll. Tõmbasin pinnu välja ja panin plaastri peale. Eelkõige selle pärast, et ei tahtnud materjali ka selle vähese verega ära määrida.

Õhtul plaastrit ära võttes vaatasin, et näpp on jätkuvalt kuidagi ebatavaliselt paistes ühe pinnutorke kohta. Lähemalt uurides selgus, et enamus pinnust oli senini näpus ning ära noppisin vaid selle osa, mis ulatus näpust välja. Pind ulatus risti läbi kogu väikese sõrme esimese lüli. Ise ma seda kätte ei saanudki, kuigi tundus, et on nii pikk, et mahtus vaid vaevalt näppu ning seega oleks pidanud väikese pigistuse järel välja tulema.
Läksin järgmisel päeval Hiiumaa kohalikku esmaabipunkti. Vastu võtsid mind valveõde ja intern ning nemad suhtusid asja igatahes ülima tõsidusega. Esimese asjana otsustati mu näpp ära tuimestada, sest "vb tuleb täiesti kapsaks lõigata". Poole tuimesti süstimise pealt pritsiti mind millegagi märjaks ning kui toimetavat interni vaatasin nägi ta nägu ja prillid välja sellised nagu oleks ta vihma kätte sattunud. Nõel, mis oli varem süstla otsas, oli ära tulnud ning ulatus mul nüüd läbi sõrme. Hiiumaa arstiabi on teatud mainega, nii et oskasin vaid kohmetult naerda.
Süstal laeti uuesti ning tehti uus tuimestus. Selle peale läks näpp korralikult paiste... Ja nüüd ei saanud arstid katsudes enam aru, kus see pind täpselt paikneb. Niisiis, kui nad sisenemisaugu surkides seda pindu kuidagi kätte ei saanud tegid nad uue augu, kohta kus nad eeldasid, et pind võiks välja tulla. Ja seejärel küsisid nad minult ka, et kas see võiks olla õige koht. Justkui oleks tegu aardejahiga. Aga ei olnud, see oli mingi täiesti suvaline vale koht. Ja sellel hetkel taipasin nii mina kui nemad, et nad oleksid võinud selle pinnu paiknemise enne tuimestust kindlaks teha, sest siis oli seda selgelt tunda ja näha.

Selle peale otsustasid nad kirurgi appi kutsuda. Tehti uued tuimestused ning mind valmistati operatsiooniks ette. Õnneks piisas sellest, et kirurg otsustas näpule žguti peale pannud. Pind paistis läbi näpu kätte ja ta said sisenemisauku oluliselt suuremaks käristamata selle kätte. Isegi lõigata polnud vaja.

Sellest oleks väga vabalt võinud saanud Agu Sihvka stiilis aruanne, miks ma FV kokkutulekule ei tulnud. Kolm päeva varem olid mul hekikäärid teraga jalga kukkunud. Too haav ei tahtnud kuidagi paraneda ja seega keelati mulle ära alkohol, saun, ujumine ja vann. Kahest kohast vigasena ja selliste piirangutega ei tundunud too üritus pooltki nii lõbus.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron