Mida põnevat sinuga juhtus?

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas JazZ- » 31. Detsember 2017, 04:03

Raamatut ma kõigi suureks kurvastuseks veel välja andnud pole, see-eest olen elu jooksul kaks korda ära minestanud. Esimene kord juhtus mõned aastad tagasi matustel - olin tollal täiesti veendunud, et selleks halvemat aega ega kohta pole võimalik valida. Selles ma aga eksisin.

Teise korrani jõudmiseks tuleb ajas esmalt natuke tagasi minna, täpsemalt käesoleva aasta jaanuari, kui mu "Survivori" vaimustus oli saavutanud haripunkti. Tegin natuke uurimistööd ja selgus, et USA kodanikuks saamine on (uskumatul kombel) väga vaevarikas ja tüütu protsess, mille lõpuks oleks ma juba umbes sama vana kui Soprano ja nii kõrges eas "Survivoris" vastu pidada tundub juba natuke liiga naiivne unistus. Kuna siiski on veel väike võimalus, et mõni kena jänki mu ära kosib (soovitavalt Aaron Moorhead või Justin Benson), siis otsustasin, et oleks viimane aeg tegutsema hakata, sest ma ei tahaks olla esimene vote-out lihtsalt sellepärast, et ära upun. Nagu te sellest viimasest lausest ehk isegi järeldada võisite, pole ma nimelt suurem asi ujuja - püsin küll (mõnda aega) pinnal ja suudan paari minuti jooksul isegi kahe meetri jagu edasi liikuda, aga agressiivsetes veest pusletükkide otsimise võistlustes ma tõsisemat konkurentsi pakkuda ei suudaks. Niisiis hakkasin ujulas ujumas käima - minu "ujumine" seisnes esialgu küll selles, et hüppasin vette ja üritasin ennast kuidagi ühest basseini otsast teise brute-force'ida, samal ajal kui kõrval radadel olevad inimesed lõdvalt 5 rajapikkust ära ujusid. Oleksin peaaegu alla andnud, aga siis tuli raadiost nagu mingis filmis (!!!) Atomic Kitteni - "The Tide is High" ( "The tide is high but I'm holding on /.../ I'm not the kind of girl who gives up just like that") ja mõtlesin, et noh "I'm not the kind of girl who gives up just like that" ja ulpisin edasi. Suutsin tänu ujumisprillide soetamisele ja teiste inimeste jälgimisele küll mõne aja pärast juba mitu otsa ära ujuda, ilma et seejärel oleks tekkinud tunne nagu oleksin just tormises meres Soome lahe ületanud, aga sellest hoolimata oli mul üks üsna häiriv probleem: kuskil poole raja peal õnnestus mul pidevalt suures koguses vett kopsu tõmmata ja kui ma just rajapiirdest nagu väike bitch kinni võtta ei tahtnud, ei jäänud mul tavaliselt muud üle kui loota parimat ja ennast kuidagi raja lõpuni vinnata, et seal siis 5 minutit järjest köhida. Kui te olete kunagi vett kurku tõmmanud, siis teate, et see pole just kõige meeldivam tunne - seepärast guugleldasin ma "how to not inhale huge amounts of water while swimming", mille esimeseks tulemuseks sain artikli pealkirjaga "Dry-drowning: You can drown hours after coming out of the water!" Mõtlesin veel, et tore-tore, see kõlab täpselt nagu midagi, mis minuga juhtuda võiks ja liikusin siis informatiivsemate lugudeni. Järgmine kord ujulasse minnes ei juhtunud basseinis midagi väga tähelepanuväärset: nagu tavaliselt ujus mingi douche mu kõrvalrajal liblikat (rakendada avalikus ujulas tehnikat, mille tulemusel kõik 5 meetri raadiuses olevad inimesed täis pritsitakse, pole lihtsalt mitte midagi muud kui toores douchebaglus), tõmbasin endale üsna tavapärases koguses vett kurku ja kuulsin ujula raadiost umbes kaks korda "Enjoy the Silence'it". Pärast basseinist väljumist läksin duširuumi, võtsin ujumisriidet seljast, olin veidi aega saunas, läksin duši alla, mõtlesin, et natuke halb on ja vajusin kokku. Kui uuesti teadvusele tulin, olin duširuumi põrandal - kahjuks mitte oma vereloigus, sest pead ma kuhugi ära löönud polnud ("kahjuks", sest veri oleks loo dramaatilisusele palju juurde andnud), vajusin sinna vist üsna sujuvalt. Õudseks tegi kogu olukorra hoopis asjaolu, et teadvusel suutsin ma püsida kõige rohkem mõned sekundid - oli umbes selline tunne nagu reisiks pidevalt mitme reaalsuse vahel ja pole päris kindel, kumb neist on õige (nagu selles sarjas "Awake", mida ma kunagi vaadanud pole). Igal juhul selle vähese aja jooksul, kui ma toimuvast midagi aru sain, oli mu põhiliseks mõtteks, et teadvuseta olla oleks pisut toredam, kui ma noh - ihualasti ei oleks. Selleks pidin aga kuidagi jõudma paari meetri kaugusel asetseva saunalinani, mis tol hetkel tundus väga keeruline ülesanne ja meenutas kohutaval kombel seda stseeni "Wolf of Wall Streetist":
Spoiler :
Pilt
Leonardo = mina, auto = saunalina

Pärast tundide pikkust pingutamist (või nii mulle vähemalt tundus) õnnestus mul lõpuks siiski nagideni jõuda ja saunalina ümber saada - duširuumist omal jõul väljumine ei tundunud aga enam minu võimete kohane ülesanne. Kuna olin hõivanud tabureti, mille peal istudes vanemad daamid ennast tavaliselt pesta armastavad, teenisin ära palju vihaseid pilke, mille hulka lõpuks ka mõned murelikumad lisandusid. Kui keegi aga küsis, kas mul on halb olla ja kas nad peaks kellegi kutsuma, eitasin mingil põhjusel kõike nagu oleks mulle just topeltmõrvasüüdistus esitatud. Pole päris kindel, miks - vist tundus olevat kiirem tee edasise suhtluse vältimiseks, sest jutu puhumiseks oli mul veel vähem soovi kui tavaliselt. Üks tädi nägi mu bluffi siiski läbi ja andis sõbraliku soovituse pähe külma vett lasta. Nii ma siis istusin veel tükk aega kraani all, kuni tundsin ennast piisavalt kindlalt, et duširuumist selle kõrval asuvasse tualetti liikuda - mõtlesin, et kui ma juba teadvuseta olen, siis WC-kabiinis saan seda vähemalt privaatselt teha. Kui seal juba mõnda aega istunud olin, jõudsin aga mõttele, et ma ei taha lõpetada nagu Tywin Lannister, mille tulemusel läksin riietusruumi, panin riided selga ja kõndisin koju. Dry-drowning'uga polnud kogu intsidendil tegelikult mingit seost, tundus lihtsalt naljakas kokkusattumus, nagu ka see, et käisin sama päeva õhtul kinos "It"-i vaatamas, kus Pennywise muudkui toonitas, et "You'll float too".

Ujuma pole ma sellest ajast saati enam minna julgenud, sest juba kloorilõhn toob mingid halvad flashback'id. Tundub, et pean "Survivoris" ikkagi oma sotsiaalsele mängule lootma jääma.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas CM-Girl » 31. Detsember 2017, 09:55

Veidi deja vu siin eelmist postitust lugedes. Olen ka matustel minestanud. Samuti peale saunas olemist, dušši alla minnes olen minestanud. Mul õnneks vedas sellega, et polnud üksi. Nüüdseks ex-kuti õde oli ka ja ta oli ametilt medõde.

#dejavu :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Soprano » 05. Jaanuar 2018, 04:19

Laual oli apelsinimahla pakk, loksutasin, veidi oli veel põhjas (Y), hakkasin jooma ja järgmine hetk oli mõnus hallituse tüki üllatus suus. ÕNNEKS ei jõudnud alla neelata, sülitasin pakki tagasi ja loputasin suud miljon korda. Pärast tuletasin, et mahl oli ostetud 5 päeva tagasi (Evale). Hea meeldetuletus, et esiteks peaks mahla pärast avamist külmas hoidma ning teiseks alati enne nuusutama, kuigi see test võib osutuda petlikuks. Visuaalselt saaks hinnata, kui mahla klaasi valaks, kuid see on jälle liiga hah, gayyyyy. Jään vee joomise juurde ikka.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Ralf » 15. Jaanuar 2018, 17:37

Soprano kirjutas:Laual oli apelsinimahla pakk, loksutasin, veidi oli veel põhjas (Y), hakkasin jooma ja järgmine hetk oli mõnus hallituse tüki üllatus suus. ÕNNEKS ei jõudnud alla neelata, sülitasin pakki tagasi ja loputasin suud miljon korda. Pärast tuletasin, et mahl oli ostetud 5 päeva tagasi (Evale). Hea meeldetuletus, et esiteks peaks mahla pärast avamist külmas hoidma ning teiseks alati enne nuusutama, kuigi see test võib osutuda petlikuks. Visuaalselt saaks hinnata, kui mahla klaasi valaks, kuid see on jälle liiga hah, gayyyyy. Jään vee joomise juurde ikka.

"The Meyerowitz Storiesis" juhtub täpselt sama Sandleri tegelasega: https://i.imgur.com/0lWUe6q.jpg :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas lostinthemist » 16. Veebruar 2018, 19:42

Olen hetkel preiliga Vietnamis reisil umbes nädal aega. Üleeile jõudsime Mui Ne nimelisse kuurortpiirkonda, kus tegime aasta esimese ujumise meres. Pärast ujumist mu preili jäi rannatooli raamatut lugema. Kuna tegemist oli valentinipäevaga ja asusime hotellis, millest kõige lähem (või siis tsivilisatsioon) pood asus umbes 40 minuti kaugusel jala, ei leidnud eriti viisi, et talle osta lillesid või shokolaade ega miskit seega pidin lähenema asjale loominguliselt. Märkasin enne ujuma minekut, kuidas mererand oli täis merekarpe ja tulin idee peale teha nendest valentinipäevaüllatus - koguda kokku suur ports merekarpe ühte kohta ja neid sättida nii, et liival oleks kirjas valgete merikarpidega "Happy Valentine Day, Yoonsun" ning erivärviliste merekarpidega südameke. Selle idee realiseerimise käigus siiralt uskusin, et saan selle valmis 15 minutiga, kõige rohkem ehk 20 minutiga, seega ei viitsinud päikesekreemi peale panna. Merekarpide kogumine ja liivale seadmine oli väga põnev, justkui liblikad lendaksid kõhus ja suur elevus rinnus. Kujutasin juba ette tema reaktsiooni seda nähes. Muuhulgas, iga merekarbi üleskorjamine meenutas mulle "Don't Starve" mängu, kus sarnaselt craftimine on üles ehitatud asjade kogumisele ja tõesti, iga korjatud merekarbiga käis peast läbi see heliefekt mängust. Sattusin nii hoogu, et unustasin ennast täiesti ära ning umbes tund aega hiljem saingi valmis. Preilikesele meeldis tohutult see üllatus ja romantika jmjm oli väga tore.
Spoiler :
Pilt

Loo moraal on see, et ei tasu alahinnata päikesevalguse tugevust soojates riikides, eriti kahvanägude puhul. Päikesekreemita tekkis mul väga tugev päikesepõletus otseses mõttes 75% kehale (kas unustasin mainida, et kandsin tol momendil ainult põlvedeni ulatuvaid ujumispükse jalas?), millesarnast pole olnud vähemalt üle kümne aasta. Viimati niivõrd tugev päikesepõletus koos päikesepistega oli ilmselt algkoolis. Järgnev ööpäev oli erakordselt raske - öösel oli päikesepiste tõttu nii kohutav olla, et vetsuskäiguga minestasin kolm korda. Kõige kohutavamalt said põletada käed ja jalad, kuna käisin tihti vees merikarpe liivast puhtaks pesemas. Lisaks põletusele tekkis jalgadele paistetus, ja kõndida oli ekstreemselt valus. Säärelihaste pealne päikesepõletus aitas muidugi kaasa. Nüüd suudan enam-vähem suure vaevaga funktsioneerida, ühes jalas on paistetus oluliselt alanenud, teises poole (?) võrra. Kripeldama jääb seest tunne, et kaks-kolm päeva puhkusest on raisku läinud. Selle tõttu pidime ära jätma valgete ja punaste liivaduunide külastuse ATVdega, vaatama kõrbes päikesetõusu ja Punast kanjonit meenutavat Fairy ojakest. Kuid jääb edasiseks valusaks õppetunniks.
Spoiler :
Pilt

Kusjuures, 18. veebruaril lendan tagasi Eestisse ning kui Ralfisugused olevused juhtuvad mind linna peal nägema, ärge siis ära ehmuge, kui näete pesuehtsat krevetti või tomatit. :irw:

*Kingin ühe kinopileti või pudeli sojut kokkutulekul inimesele, kes esimena loeb pildi pealt õigesti kokku, mitu merekarpi selleks üllatuseks varusin ja sättisin. Vastus palun saata privaatselt sõnumi/IRCu/FB teel. :irw:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Kickflick » 23. Aprill 2018, 22:11

Avastasin, et mu lemmik "Pure greibimahl" on pärast mitmekuulist kadumist tagasi poelettidele jõudnud. Vähemalt Solarise toidupoodi. Otsin selle puhul lausa kaks pudelit.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Rain » 23. Aprill 2018, 23:36

Kickflick kirjutas:Avastasin, et mu lemmik "Pure greibimahl" on pärast mitmekuulist kadumist tagasi poelettidele jõudnud. Vähemalt Solarise toidupoodi. Otsin selle puhul lausa kaks pudelit.

Ise igatsen siiamaani enda lemmmmarit, Juissi red energy mahlajooki. :( Kadus ca pool aastat tagasi lettidelt ja siiamaani pole enam enda nägu kuskil näidanud. Ei ole ei Võrus, Tartus, Haapsalus, Tallinnas, isegi Soome laeva pealt olen uurinud... Vahepeal juba mõtlesin sportlikust huvist Marlisse kirja saata, et miks Marli teeb mulle nii....
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Rasmus » 24. Aprill 2018, 01:39

Ma ootan endiselt seda Kruuvi limonaadi tagasi, mis sajandi alguses lettidel oli.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Ralf » 03. Juuni 2018, 03:29

Silm kipitas kergelt öösel, midagi oli vist silmas. Kobasin pimedas silmatilkade järele, mida hiljuti oli osta vaja, kui vasakut silma kriimustasin.

Kohe, kui tilk silma peale maandus, sain aru, et ma olin vale pudelikese haaranud...

Spoiler :
Pilt


Nüüd istun siin ja loodan, et ma ei pea jälle silmakliinikusse minema... :'(
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Kickflick » 14. Juuni 2018, 22:02

Läksin täna poodi dušigeeli ja hambapastat ostma. Napilt enne kassasse minekut avastasin, et ma juba ostsin endale nädal tagasi Kreekast uue dušigeeli. Panin valitud dušigeeli tagasi riiulisse ja õnneks sai ostetud vaid hambapasta.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Defexer » 14. Juuni 2018, 23:53

Käisin jälle restoranis...tea kas jõuab juba ühe käe sõrmedel ära lugeda mida ja kui palju head sisse omale kühveldan. Rahakott muidugi nutab aga magu naerab

kõige tähtsam, naine on õnnelik
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Rasmus » 15. Juuni 2018, 02:59

Defexer kirjutas:kõige tähtsam, naine on õnnelik

Mees preachib.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Soprano » 18. Juuni 2018, 00:33

Juhtus 2 põnevat asja:

  • Käisin Lasnamäel.
  • Sõitsin rattaga Lauluväljaku mäelt alla, aga millegipärast valisin keskmise "tee", mis lõppes poole peal ära ja edasi kimasin muru peal ning alla jõudes pidin korralikult pidurdama + "hüppama", et mitte ühele äärekivile otsa sõita. Päris põnev oli. Lasnamäel jäin ka ellu, et oleks justkui õnnesärgis sündinud.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Kickflick » 01. Juuli 2018, 14:20

Täna kella 11 paiku helises mu uksetelefon. Vestlus oli midagi sellist.

"Jaa," vastasin ma, nagu telefonile ikka.
"Tere, tulen tuppa," vastas noor naishääl vallatul toonil.
"Oot...kes te olete?" küsisin ma, pea täis hämmingut.
"Merike."
"Vabandage, aga ma ei oota hetkel ühtki Merikest siia."
"Hm...eksisin korterinumbriga siis vist."

Panin toru ära ja hetk hiljem olin ma nagu:

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mida põnevat sinuga juhtus?

PostitusPostitas Kickflick » 16. Oktoober 2018, 09:55

Eile jäi sissekanne tegemata, so here it comes.

Sattusin Rocca Al Mare Rimis reklaamiohvriks. Hakkan mina liikuma siis piimaleti poole, kui korraga kaks ilusat ja toredat tüdrukut kutsuvad mind kohvi degustreerima. Tavaliselt kõnnin ma neist lettidest pika kaarega mööda, kuid kuna kohvi peale olen ma šaakal, ei suutnud ma seekord vastu panna ja palusin endale ühe Cappuccino. Hoolimata uuest ja huvitavast maitsest oli see kohv õhtu kohta liiga kange ja nii ma lisasin ka suhkrut sinna. Samal ajal jõudsime tüdrukutega mõnusat kohvigurmaanide juttu ajada ja õigepea oligi mu ostukorvis üks pakk Prantsusmaal toodetud kohvi (nime ei mäleta). Damn!

Täna tööle sõiites nägin bussis üht noormeest raamatut lugemas. Ausõna, see polnud mina! Pabertrükis ja puha!
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron