Poliitikanurk

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Poliitikanurk

PostitusPostitas d4ncestyle » 24. Märts 2011, 07:22

Vabandust.
Ma nüüd jõuan alles sinna valimisete teema juurde :D
Mõttetu värk see valimine. Ikka võidab see Usa häälekandja, sest valija on nii lolllllllllllllllll. Nah mina sain aru , et Ansip on mõttetu Brüsseli ori ja ta on juba Eesti riiki reetnud ja nagunii vana punane. Nüüs on ta meid jälle reetnud. Ainult valimiste ajal on ta krdi pede aktiivne. Ära ostetud kukk. Rikas rikkamaks ja vaene vaesemaks. Kas on oluline siis see , et rahvas sobrab prügikastides ja kuradi töötuid lurjuseid hulgub ringi ja kuritegevus kasvab või see , et jumala eest RIIK võlgades poleks. Siis nt lihtrahvale kuidas nad seal kuradi 60e/kg kalamarja õgivad, sp Savipäts seal pingviini paraadil ei käigi ja rahvast ei mõnita :P
Ma ei näe kuidas meie riigi areng isegi on tõusnud selle Ansipi valitsuse aeg.
Ikka sama tolad ja nüüd lasime ennast sellest eurost ka lollitada ja uhked ka , et kuradi hindasi lasime jälle tõsta. Debiilsuse tipp on see , et varsti kaob sinine küte ära ??????? daaaa nagu. Põllumehed tõstavad siis ju hinda ja väiksed farmerid ei üritagi enam. Sellega me müüme ennast täielikult Brüsselisse,tra enne oleks Moskva. SaaKS odavat suhkrut(mitte seda Prantsusmaa kallist), odav küte, suits, alkohol. Odavamad transpordikulud. Ohh see on mu pikem kommentaar siin filmiveebi ajaloos :D ja nüüd viimane sündmus kui Eesti- Vene tegid mingi lennuleppe ja kas sa näed, Brüsselist öeldi , et Estonia ei liiguta lille ka ilma neile aru andmata. Kas see vabadus ongi meil selline kuhu me püüdlesime, et teenida seda Euroliitu. Orjarahvas on see eestlane ikka alati olnud ja see on meie saatus, ning ei oska olla iseseisvad.
Haha, lõppu 1 äge jutt mida kuulsin raadiost.
Ennevalimise küsiti Ansipi käest, et miks ikka rahvas läheb välismaale tööle,et asi on suures palgas? Ansip ütles, et ei-ei, asi selles , et nad tahavad kogemusi saada :D:D:D anna andeks,ma arvane , et ehitus-ja arsti tööriistad ikka igalpool samad :D:D:D Äkki lähevad hoopis keeli õppima, jajah see siin minu arvamus :D
Vabandust , et nii hilja avastasin selle. Pole ammu külastanud FV.
Olege muhedad.
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas lostinthemist » 24. Märts 2011, 21:25

d4ncestyle kirjutas:Vabandust.
Ma nüüd jõuan alles sinna valimisete teema juurde :D
Mõttetu värk see valimine. Ikka võidab see Usa häälekandja, sest valija on nii lolllllllllllllllll. Nah mina sain aru , et Ansip on mõttetu Brüsseli ori ja ta on juba Eesti riiki reetnud ja nagunii vana punane. Nüüs on ta meid jälle reetnud. Ainult valimiste ajal on ta krdi pede aktiivne. Ära ostetud kukk. Rikas rikkamaks ja vaene vaesemaks. Kas on oluline siis see , et rahvas sobrab prügikastides ja kuradi töötuid lurjuseid hulgub ringi ja kuritegevus kasvab või see , et jumala eest RIIK võlgades poleks. Siis nt lihtrahvale kuidas nad seal kuradi 60e/kg kalamarja õgivad, sp Savipäts seal pingviini paraadil ei käigi ja rahvast ei mõnita :P
Ma ei näe kuidas meie riigi areng isegi on tõusnud selle Ansipi valitsuse aeg.
Ikka sama tolad ja nüüd lasime ennast sellest eurost ka lollitada ja uhked ka , et kuradi hindasi lasime jälle tõsta. Debiilsuse tipp on see , et varsti kaob sinine küte ära ??????? daaaa nagu. Põllumehed tõstavad siis ju hinda ja väiksed farmerid ei üritagi enam. Sellega me müüme ennast täielikult Brüsselisse,tra enne oleks Moskva. SaaKS odavat suhkrut(mitte seda Prantsusmaa kallist), odav küte, suits, alkohol. Odavamad transpordikulud. Ohh see on mu pikem kommentaar siin filmiveebi ajaloos :D ja nüüd viimane sündmus kui Eesti- Vene tegid mingi lennuleppe ja kas sa näed, Brüsselist öeldi , et Estonia ei liiguta lille ka ilma neile aru andmata. Kas see vabadus ongi meil selline kuhu me püüdlesime, et teenida seda Euroliitu. Orjarahvas on see eestlane ikka alati olnud ja see on meie saatus, ning ei oska olla iseseisvad.
Haha, lõppu 1 äge jutt mida kuulsin raadiost.
Ennevalimise küsiti Ansipi käest, et miks ikka rahvas läheb välismaale tööle,et asi on suures palgas? Ansip ütles, et ei-ei, asi selles , et nad tahavad kogemusi saada :D:D:D anna andeks,ma arvane , et ehitus-ja arsti tööriistad ikka igalpool samad :D:D:D Äkki lähevad hoopis keeli õppima, jajah see siin minu arvamus :D
Vabandust , et nii hilja avastasin selle. Pole ammu külastanud FV.
Olege muhedad.


guest1869 kirjutas:Mõned kommentaarid eelmisele postile:
* hinnatõstmine on täiesti edasimüüja ja vaba turu reeglite teha, valitsuse osa hinnasildi kujundamises piirdub (ja õige ka on) käibemaksu ja aktsiisidega; üsna loll oleks sellises olukorras hinda mitte tõsta, euro tulemise sildi all või mitte (pealegi on paljude hinnatõusude taga üleüldine maailma toor- ja toiduainete hinnatõus - ükskõik milles see ka ei väljenduks; hinnatõusu ei saa vaadelda ühe konkreetse ahelana vaid terviku süsteemina)
* eurovastasus (pean silmas valuutat) on kohati imelik, kuid mõnes mõttes kahe otsaga asi... el'iga liitudes oli tingimuseks, et maastrichti kriteeriumeid täites (mingi x perioodi jooksul) peame kasutusele võtma euro... siit nüüd mõtlemiskoht, et kui oleksime defitsiiti lasknud, mis me sellega saavutanud oleksime (välisinvestorite usaldus ne1? samas praegune sitt seis piigs riikide päästmisel, kuid see olukord käärib üsna jõudsalt igal pool)
* eurovastsasus üldiselt (liit kui selline) - luxemburgi ja šveitsi me ju ei tee ("iseseisvad" selle sügavaimas tähenduses ei saa kunagi olla), kuid infra oli/on vaja üles ehitada; krt tahame ainult saada, el'i tuumikriigid (ok, saksamaa vist :D) peavad hoopis meid üleval (muidugi võiks singapuri teadmistepõhist ühiskonda üles ehitada, kuid praegune suund on ülikahtlane - käis läbi idee kõigile keskhariduse omandanutele tasuta kõrgkooli õpe, kuid see viib üldisele tasemelangusele; õppekavade leebemaks muutmine (kunagi (10a tagasi) olid riigieksamites integraalid, nüüd pole mitte sittagi sellest järel, ainult missioonitundega õpetajad seletavad mõiste lahti, et mis värk on; minu erialalgi on mitu ainet uuenduskuuri läbi teinud ning leebemaks muudetud, tundub, et pean iseseisvalt tasemelanguse tõttu juurde õppima); kõikidele ühtlane maks vananeva rahvastiku ajendil on idiootsus kuubis, odavam oleks välismaal haridust omandada, toetused (~90€ kuus, fakkjee) on olematud)
* ansip on küll jah populist (majanduslikult ebastabiilseimates leibkondades oli ref vist kõige popim), ta ila ei maksagi tõsiselt võtta; ja üldse, valijad ei tohiks sellist mentaliteeti omada, et sloganite ja muidu sooja õhu põhjal otsuseid langetavad, üldine suund on tähtsam kui hetkeseis
* üldiseks suunaks sobib eestile ainult liberalistlik, õhukese riigi idee (põhjamaade kompleksis vaevlev eesti ei saa endale lubada aastakümneid üles ehitatud skandinaavia maade sotsialismi, mis rahvastiku vananemise kompenseerimise tulemusena võõrtööjõudu sisse pumpab, maksudega innovatiivsust pärsib ning lõpuks nkn kokku kukub (+ nt Norra naftakriis pole enam kaugel, Aasia tõus igas valdkonnas (k.a dumping :D) jpm); lisaks tehniline probleem, kuidas kurat rahvast maksudega koorida, kui mingit lisandväärtust, "nokiat" (halb analoog tegelikult, ühele tootmisharule või valdkonnale mängida pole jätkusuutlik) ja kohalikku rahaks tehtavat toorainet pole); kuid seda ideed ei viljele mitte keegi, kuigi ideoloogiliselt peaks see refi (see partei vajaks nimemuutust) ülesanne olema; halduskulude suurenemine mille arvelt? riigihangete perssekukkunud süsteem? pseudoprobleemide kallal surkimine? jne
---
närvi ajavad ka need minuvanused noored, kes mõtlemata seovad end poliitilise jõuga... võimekus vs aktiivsus? ainult pealehakkamine on ka ainult pool võitu
ning need jobud, kes oma esimestel valimistel valivad partei nime või näo järgi, "peaasi, et valitud saaks, esimesed valimised ju ikka"
---
ei läinud valima, kuigi testide ja poliitilise maailmavaate põhjal pidanuks valima reformi
võta üks ja viska teist olukord...
partokraatia ei kao vist kunagi, kes see ikka tahab endalt tooli alt tõmmata
poliitikud teevad poliitikat asja enese, mitte riigi pärast vist...
valimiskünnise langetamine või üksikisiku valmistele taandamine pole lahendus, kuna esimesel juhul võib koherentsetest koalitsioonilepetest und näha ning teisel juhul saavad võimule ainult odavad populistid
surnud ring
---
sry veits inception'esque tekst tuli


Pilt
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas lostinthemist » 24. Märts 2011, 21:40

Pilt

Asi on tegelikult minus, mind isiklikult jätab poliitika väga külmaks ja jään lihtsalt magama. Sinu tekst oli suhteliselt loetav, aga...
d4ncestyle kirjutamisoskus ei ole aktsepteeritav minu jaoks ._.

Pilt
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas ruut » 24. Märts 2011, 21:40

d4ncestyle kirjutas:Vabandust.
Ma nüüd jõuan alles sinna valimisete teema juurde :D


Pilt
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas Ronet » 24. Märts 2011, 21:55

lostinthemist kirjutas:... aga...
d4ncestyle kirjutamisoskus ei ole aktsepteeritav minu jaoks ._.

+1

also.. smailide arv võiks ühes postituses piiratud olla. muidu näeb väga tard välja, imo.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas ruut » 24. Märts 2011, 21:59

see jutt nägi juba ilma smailideta tard välja.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 24. Märts 2011, 22:01

ruut kirjutas:see jutt nägi juba ilma smailideta tard välja.

:irw:
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas d4ncestyle » 24. Märts 2011, 22:51

ah,siin ei saa ennadt üldse :b väljendada. terve kari debiile hakkab kohe sokkima. mõttetu. ja smailin palju tahan. piira seda arvu palju tahad , ma saan ikka :Drohkem. ja ma kirjutan juba:D teie irisejate kiuste niimoodi. ma EI kirjuta mingisuguseid riigidokumente. mis te olete kõik siin nii rämmed sellid ja koguaeg peab kord majas olema. ma ei 8)viitsigi lihtsalt siin filmiveebis;) kirjutada "normaalselt" , või kuhugile filmile paned oma arvamuse, maaaa rõhutan sõna OMA C:arvamuse,siis on häda lahti. issand miks te koguaeg kritiseerite kõike ja kõiki, kuidas teie naised ja lapsed seda taluma peavad, kui te just ise polegi lapsed, või ongi see koht kus kogu oma päevase viha välja valate?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
hea küll güüd bai. minu tuju ei langenud sellest, loodan . et leiate palju irisemisainet siit tekstist ja andke minna . TUL:D:D:D:D:D:D
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas d4ncestyle » 24. Märts 2011, 22:55

aga mitte kõik siin pole sellised! mõni on tore inimene ka, annab soovitusi ja aitab, aga enamus isegi nääkleb omavahel. kuigi ma saan aru , et te suurema kommentaari arvuga kasutajad tunnete 11.
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas ruut » 24. Märts 2011, 22:56

DEEEERP!

Pilt
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas d4ncestyle » 24. Märts 2011, 22:59

jah Sul on suurem kui mul, aga mul on rohkem. või häirib/s sind see, et ma POLEGI reformi poolt ? see ultimatecritiku leht kus said vaadata oma poliitilisi eelistusi andis mulle 1. eestimaa rohelised ;););)
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas Px » 24. Märts 2011, 22:59

Õigekiri on elementaarne.
Korrektselt kirjutatakse sellepärast, et ennast lugejatele arusaadavaks teha.
Panimajesh ?
"Olemusi ärgu paljundatagu ilma vajaduseta."
Kasutaja avatar
Px
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 182
Liitunud: 05. August 2008, 23:38

PostitusPostitas d4ncestyle » 24. Märts 2011, 23:05

kui sa arvad , et ma olen venku ,siis eksid. ja ma ei viiiiiiiiitsi ausalt kirjutada suuri ja väikseid tähti ja üldse ei meeldi mulle arvutiga trükkimine.. ma pole päevad msnis või jututoas. kasutan arvutit harva. mul on elu ka vaja elada , mitte olla siin 30 a prill ,sp et vahtisin 24/7 kuvarit tummalt ja ma panen smaili sinna kus ma ise ka ikka muigan, mitte ei loobi neid tuulde, understooooooood hahaha. no ma ei tea.
kuidas ma siis kirjandusvõistlustel sain käia, kui ma nii saamatu kirjutaja olen ja kuidas mul eesti keele eksamid olid 5. ja pmt max punktid. ma juba sp ei kirjuta õieti , et teile kallid semud rõõmu teha :D
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas Soprano » 24. Märts 2011, 23:13

d4ncestyle, ära muretse, ma olen su tiimis.
haters gonna hate
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas LiveForThis » 24. Märts 2011, 23:16

Nii palju kummalisi järeldusi süütutest lausetest ja juba püüab keegi FV rahva maatasa teha :pööritus:
aga muidu nõustun temaga :nool: http://www.youtube.com/watch?v=JODwetfioWA
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist