Poliitikanurk

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas MNC » 04. Mai 2011, 18:08

Vat ma olen see halb inimene kes arvab, et riik peaks rahva eest hoolistema nii pikemas kui ka lühemas perspektiivis. Iga asi omal ajal, nagu öeldakse ja euro tuli/toodi väga valel ajal.
Umbes 5 - 10 aasta pärast ei hakka me mitte sellest tulnud kasu lõikama vaid hoopis maksame seda auku kinni, mis sellega tekitati.
Aga - kuna meil käibki asi valimistest valimisteni, siis ei ole siin midagi üllatavat. Lihtsalt järjekordne moment, mil saad tunda, et riik on sulle pikki tatti virutanud ja sinu õigusega isiklikule elukvaliteedi tõusule perset pühkind.

Ahjaa, kas see et kriteeriume ei suudeta täita ei tähendagi mitte seda, et riik ehk rahvas pole euroks valmis ?
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 04. Mai 2011, 19:07

Riik on nii paha ja vastik... keda sina viimastel valimistel siis valisid?
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Hea Aasta » 04. Mai 2011, 19:24

Eurointegratsioon praeguses tempos tähendab pikemas perspektiivis Eesti ja selle kultuuri kadumist või vähemalt hääbumist. Kurb. Meie poliitikud mõtlevad vaid eneste heaolule, pugedes Brüsseli ees.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas eerik » 04. Mai 2011, 19:37

Hea Aasta kirjutas:Eurointegratsioon praeguses tempos tähendab pikemas perspektiivis Eesti ja selle kultuuri kadumist või vähemalt hääbumist. Kurb. Meie poliitikud mõtlevad vaid eneste heaolule, pugedes Brüsseli ees.

Ei tähenda.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas MNC » 04. Mai 2011, 19:45

Kasutasin enda põhiseaduslikku õigust mitte valida, kuna valides isiku poolt kes valimiskünnist ei ületa, annad sa oma hääle kellegile teisele.
Edit: Ahjaa, Leo Kunnast ei saanud minu ringkonnas valida ning ülejäänute vastu puudus mul sümpaatia või ei teadnud ma neist midagi. Muuseas, valima mitteminemine ei tähenda kodanikustaatusest loobumist ega ka mitte oma kodanikuõiguste kaotust.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas MNC » 04. Mai 2011, 19:58

eerik kirjutas:
Hea Aasta kirjutas:Eurointegratsioon praeguses tempos tähendab pikemas perspektiivis Eesti ja selle kultuuri kadumist või vähemalt hääbumist. Kurb. Meie poliitikud mõtlevad vaid eneste heaolule, pugedes Brüsseli ees.

Ei tähenda.


Ei tähenda neh, Kohalik kultuur lihtsalt muutub nagu ta on seda teinud viimased teadaolevad aastatuhanded.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas guest1869 » 04. Mai 2011, 20:55

...
guest1869
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 209
Liitunud: 05. August 2010, 02:29

PostitusPostitas Kidd » 05. Mai 2011, 10:58

Ega te üle foorumi ikka teineteisele asju selgeks ei tee :)
Ma arvan, et kõik mida Brüsselist ette ei määrata, tehakse kohapeal lihtlabasest võimuvõitlusest ja omakasust lähtudes. See aatelisus ja Eesti tuleviku eest võitlemine jne poliitikute puhul, on puhas sooja auru puhumine (erandeid on muidugi ka).
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 05. Mai 2011, 11:22

Üldiselt võiks otsad kokku tõmmata, kõik (kes tahtsid) said oma arvamuse avaldatud ja viimaste postitustega jäi teema aina kaugemale maha.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Hea Aasta » 05. Mai 2011, 13:23

Okei, liigume edasi. Üldiselt võib öelda, et EL on mässama hakanud isegi liikmesriikide seadusandlusega. Lissaboni lepinguga kehtestati selgelt Euroopa Liidu õigusnormide ülimuslikkus, ka põhiseaduse suhtes. See muudabki põhiseaduse kehtetuks, sest iseseisval riigil ei saa olla põhiseaduse suhtes ülimuslikku seadust. Järelikult ei ole ka iseseisvat riiki, vaid on liitriik, millel on oma põhiseadus.
Üks jama on see kogu Brüsseli poliitika.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas MNC » 05. Mai 2011, 13:23

ah, perset. Mis ma su rumalukesega ikka kraaklen, ega sa ju aru saa mida sa räägid või sulle räägitakse.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas lostinthemist » 05. Mai 2011, 15:04

Okei, neekerid. Mingi hetk ma lihtsalt ei viitsinud teie ajuvaba argumenteerimust lugeda, seetõttu ma pigem illustreerin seda lühidalt, millest viimased postitused kõnelesid.

Pilt
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas RockabillySarin » 05. Mai 2011, 22:35

Pilt
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

PostitusPostitas MNC » 06. Mai 2011, 02:27

Sinu kägistamiseks poleks mul ometi ju vaja auto kapotile ronida(tõlge: Lenini kombel maailmarevolutsiooni algatada)
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Kickflick » 06. Mai 2011, 15:16

Mulle tundub, et MNC eesmärgiks on lihtsalt kogu aeg kellelegi ära panna ja tüli norida.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist