Poliitikanurk

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Loop » 25. Märts 2011, 13:16

praegusel ajal viljandi maakohtades elavatel kluttidel , kellel pole õiget transporti ja pensurahagi , siis ma ütlen : VÄGA RASKE , ennast kuskile tööle saada nüüdisel ajal...10 aastat tagasi oli veel päris lihtne , krt viljandis on raske isegi kui kesklinnas elad , siin on vähe võimalusi . ahh pmst minu poliitiline arusaam on see et iga aastaga läheb kõik aina hullemaks ja valguskiirt ple näha .

aa Heikko sul ...ups dancestyle , sry ...ma murdsin vist koodi , see pidi ju saladuseks jääma , aga tubli et tähele panite :)) ...on kõige õigem jutt ikka . aga ära põe ÕIGUS! ei ole sul kunagi :D mitte siin foorumis :)

ot mis ma veel tahtsin öelda...midagi vist siinsete prillide kohta...ah ei tea

ma täna üppan siit jälle läbi ütleme 12 paiku , loodan , et ma siis viimane postitus ple , see loba teema on parim teema siin foorumis . *FILMIVEEB*

ma kujutan midagi sellist ette et kõik ultimateC, eerik mu sõber ja teised mängivad nüüd moosisaias peaga pudelikeerutamist et kes järgmisena kommenteerib haha 8)
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas lostinthemist » 25. Märts 2011, 15:19

Peab adiga nõustuma. Peab olema debiilik, et mitte arengut näha. Ja sina, tantsust11l, sa räägid nagu eesti poliitikud oleksid süüdi selles, millises haledas majanduslikus olukorras me hetkel oleme. Ma tuletan meelde, et meil on globaalne majanduskriis ja see ei puuduta ainuüksi Eestit. Või siis olen ise kogu asjast täiesti valesti aru saanud, ja Eesti poliitikutel on tõesti tohutult suur võim, et suudavad terve maailma majanduse metsa keerata.
Näiteks paar-neli aastat tagasi oli Eestis tõeliselt hea majanduslik olukord.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas eerik » 25. Märts 2011, 15:39

10-15 aastat tagasi näitas TV3 (väga) häid filme. Aga nüüd... Kuradi Ansip raisk!!! :ülivihane: :ülivihane: :ülivihane: :ülivihane: :ülivihane: :ülivihane: :ülivihane: :ülivihane: :ülivihane: :ülivihane: :ülivihane: :ülivihane: :ülivihane: :ülivihane: :ülivihane: :ülivihane: :ülivihane: :ülivihane:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 25. Märts 2011, 16:00

Loop... mis see parem poliitika oleks siis?
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Rebellion » 25. Märts 2011, 16:33

Lust ja lillepidu on lugeda seda hämamist siin. Loop, küta veel palun :)
Kasutaja avatar
Rebellion
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 10. Jaanuar 2010, 23:40
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Px » 25. Märts 2011, 16:42

Tantsustiil, kust ma endale odavalt prügikonteineri saan ?
"Olemusi ärgu paljundatagu ilma vajaduseta."
Kasutaja avatar
Px
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 182
Liitunud: 05. August 2008, 23:38

PostitusPostitas ruut » 25. Märts 2011, 16:53

Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas guest1869 » 25. Märts 2011, 20:51

...
guest1869
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 209
Liitunud: 05. August 2010, 02:29

PostitusPostitas Loop » 27. Märts 2011, 15:02

kui inimesel ei ole raha , tema vanematel ei ole raha , elab kuskil pommikas , siis mis valemiga ta maksab selle eest et kuskil linnas elada ja tööl käia ? esimene kuu elab kuuse all v ?
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas adi » 27. Märts 2011, 15:36

Loop kirjutas:kui inimesel ei ole raha , tema vanematel ei ole raha , elab kuskil pommikas , siis mis valemiga ta maksab selle eest et kuskil linnas elada ja tööl käia ? esimene kuu elab kuuse all v ?


Ma ei kujuta ette miks tahaks ükski tööandja endale sellist töölist. Ehk siis laiska, rahatut ning töötut inimest kes istub oma väikses kodulinnas ja OOTAB, et keegi tuleb TEMALE tööd pakkuma!


Selline asi kusjuures töötas nõukogude ajal, igale loodrile anti riigi poolt töö, sest erinevalt kapitalistlikust läänest ei tohtinud NSVL'is eksisteerida töötust.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Loop » 27. Märts 2011, 15:55

adi kirjutas:
Loop kirjutas:kui inimesel ei ole raha , tema vanematel ei ole raha , elab kuskil pommikas , siis mis valemiga ta maksab selle eest et kuskil linnas elada ja tööl käia ? esimene kuu elab kuuse all v ?


Ma ei kujuta ette miks tahaks ükski tööandja endale sellist töölist. Ehk siis laiska, rahatut ning töötut inimest kes istub oma väikses kodulinnas ja OOTAB, et keegi tuleb TEMALE tööd pakkuma!


Selline asi kusjuures töötas nõukogude ajal, igale loodrile anti riigi poolt töö, sest erinevalt kapitalistlikust läänest ei tohtinud NSVL'is eksisteerida töötust.



ma ei öelnud ju et on laisk ja ootab ise töö pakkumist ?
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas adi » 27. Märts 2011, 16:54

Loop kirjutas:ma ei öelnud ju et on laisk ja ootab ise töö pakkumist ?


Ütlesid ju ...

Loop kirjutas:kui inimesel ei ole raha , tema vanematel ei ole raha , elab kuskil pommikas , siis mis valemiga ta maksab selle eest et kuskil linnas elada ja tööl käia ? esimene kuu elab kuuse all v ?


... või kuidas siis sellest veel aru saada? Tubli aktiivne inimene ei jõua "pole raha, tööd ega sõpru kelle juures ööbida" faasi ühe päevaga.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Loop » 27. Märts 2011, 20:34

Loop kirjutas:kui inimesel ei ole raha , tema vanematel ei ole raha , elab kuskil pommikas , siis mis valemiga ta maksab selle eest et kuskil linnas elada ja tööl käia ? esimene kuu elab kuuse all v ?


... või kuidas siis sellest veel aru saada? Tubli aktiivne inimene ei jõua "pole raha, tööd ega sõpru kelle juures ööbida" faasi ühe päevaga.[/quote]

no neil läheb rohkem päevi siis :) tubli aktiivne inimene tundub mulle et on sinu jutu järgi mingi tore kooli juts , aga kui inimene on rohkem tööinimene , keda kool ei koti , aga olgu tahes kui tubli, no kui ei ole kuskikl vabu tööökohti...
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 27. Märts 2011, 20:47

Loop kirjutas:no neil läheb rohkem päevi siis :) tubli aktiivne inimene tundub mulle et on sinu jutu järgi mingi tore kooli juts , aga kui inimene on rohkem tööinimene , keda kool ei koti , aga olgu tahes kui tubli, no kui ei ole kuskikl vabu tööökohti...

Paraku neile tublidele hakkajatele, keda kool "ei koti", eriti vabu kohti ei kipu olema jah... :pööritus:
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas adi » 27. Märts 2011, 22:51

Tunnen üht austraalia hipit kes hängis mitu aastat siin eestis ringi, keelt ei osanud sõnagi, aga leidis random suvetöö saaremaal nagu 1 päevaga, sai see tööots otsa, leidis Tallinnas tööd baarimehena jne. Liigub linnast linna ja pole minu teada veel kordagi hädas olnud.

Mkay, ma tean, et ta on selline veidi äärmuslik näide, aga kui keelt, olustiku, ilmastiku mittetundev välismaalane saab siin hakkama eriliste probleemideta siis pead ka sina kallis Loop tunnistama, et need "rahatud väikelinna töötud" peavad olema natukene ise süüdi.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 78 külalist