Mis on Teie arust MindFuck?

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Loop » 13. Detsember 2010, 04:12

WTF !!!!!!!!!!!!!!!!!?????
kesse siin soovitas JAKOBI REDELIT ???? MINDFUCKKKK!?????oli see oli tõesi halvas mõttes Mindfuck :S:S:S:S:S palun......üks elu jooksul halvemaid filme mis ma näind.....ei...see oli midagi jubedat....miinusss null selllele....uhhh...kui pas*...
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas Furs » 13. Detsember 2010, 08:45

Jacob's Ladder ei olnud üldse mindfuck IMO, lihtsalt väike twist lõpus, mis oli suhteliselt ettearvatav. Kui tahad elamust, siis soovitan The Holy Mountaini.
Kasutaja avatar
Furs
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 06. Oktoober 2010, 19:06

PostitusPostitas Sten » 13. Detsember 2010, 10:22

ei tasu "fuck" siis nii sõna-sõnalt ka võtta
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

PostitusPostitas lostinthemist » 13. Detsember 2010, 11:11

Loop kirjutas:WTF !!!!!!!!!!!!!!!!!?????
kesse siin soovitas JAKOBI REDELIT ???


Kas sa oled retard või sa ei oska lugeda? Mina kirjutasin seda. Sitt lugu tõepoolest, kui sa ei oska väärtfilme hinnata.. mine vaata oma "Videvikku" edasi. :pööritus:

Samuti, kui sa õpiksid korralikult kirjutama, siis ma kuulaks hea meelega, mis selles filmis nii kohutavat oli. Argumenteeri, kui oskad.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Loop » 13. Detsember 2010, 11:30

AvP_75 kirjutas:
Loop kirjutas:WTF !!!!!!!!!!!!!!!!!?????
kesse siin soovitas JAKOBI REDELIT ???


Kas sa oled retard või sa ei oska lugeda? Mina kirjutasin seda. Sitt lugu tõepoolest, kui sa ei oska väärtfilme hinnata.. mine vaata oma "Videvikku" edasi. :pööritus:

Samuti, kui sa õpiksid korralikult kirjutama, siis ma kuulaks hea meelega, mis selles filmis nii kohutavat oli. Argumenteeri, kui oskad.



ole vait, väärtfilm? ja mis kuradi videvikku sa mulle siin soovitad ?...videvikku ???? mida V...see siiia puutub krdi videvik :)) väga haige vana ikkka , ma pole ühtegi sekunditki vaatand videvikku ? appi ? , ei aga mul vist siuke tunne et ma vaataks ennem twilighti kui seda jura , ausalt...mina ütlen selle filmi kohta et see on kõige KÕIGE KÕÕÕÕIIIIGGGGEEEE halvem pullishittt mis ma olen pidanud nägema...ma ei vaatand seda lõpuni...58 minutit vaatasin ära , ja fuck me kui keegi peaks nüüd tulema ja ütlema et ma olen täielik idiooot sest filmi mõte oli lõpu twist võimidaiganes , mis ma pean krdi poolteist tundi piinlema täieliku pasa saatel ja siis nägema ühte kohta ja olema nii rõõmus , ja filmielamuse võrra rikkam , naerma nimodi et suunurgad saavad peataga kokku vä ?
okei igastahes sina avp ära seleta oma FAKKKKING :ülivihane: twilightist aight ? ja kui seda kirja peaks lugema inimene kes pole näinud jakopi redelit siis tea et selles juttus on tõde...
no mis seal siis oli vä? ...okei ...igavus oli...mitte midagi ei juhtund , selles oligi probleem , sõbraga saime 2 head kohta kokku , see rongi ja auto koht , minujaoks peab film iga sekund hea olema aga see oli siuke uimane teematu . mis krdi mindfuck? ....see film on mindrape pigem
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas lostinthemist » 13. Detsember 2010, 11:55

Ah nii või? Mis kuradi mõttes sa väidad, et film on sitt, kui sa pole seda lõpunigi vaatanud? Filmi kogu olemus avaldubki filmi lõpus. See on sama hea, kui vaadata ükskõik mis teist filmi, tuues näiteks "Inception"i, et vaatad ainult pool ära ja lõpetad vaatamise, sest sinu arulage mõistus ei suuda end samale lainele viia filmiga.
Aga sinu ajuvaba jutt, mis sa just mõne minutiga kokku keetsid, pole põhjendus, miks see film halb oli. Ma tahtsin teada, miks see halb oli? Kaameratöö, heli, stsenaarium, näitlejatöö..? A oota, miks ma üldse vaevun sinu käest põhjendust küsima, kui sa pole antud filmi korralikult ära vaatanudki??
Äkki viskad ka pilgu sellele, miks see film oli raamatus "1001 filmi mida elu jooksul peab nägema?" Sest mul on see eksemplar täiesti olemas ja ma pole sealt ühtegi totaalselt sitta näinud.

Loop kirjutas:naerma nimodi et suunurgad saavad peataga kokku vä ?


Millest sa aru ei saa, Jacob's Ladder pole komöödia.. kui sa tahad komöödiat, mine vaata oma "Videvikku" edasi.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Loop » 13. Detsember 2010, 12:09

sa vist ei ole minuga ühes paadis , ma just seletasin ju miks mulle seee FAKKKKKKKKKKK!! ei meeeldind , ära aja mind närvi oma targavõluri jutuga , ma ütlesin et kui 58 minutit on masendav siis on ta juba sittt eks , mis tsenaarium ja näitlejatööö m MIDA SA TAHAD MUST ? kõik oli pask , saad aru ? krdi ma ei tea mis raamatus ta oli sul ....1001 kõige jubedamat filmi mida elujooksul vaadata pole mõtet , ja üleüldse , meeeeeeees....-10 sellele filmile ja kui minu arvamus sind ei huvita siis palun ära ise krääksu seal nimodi , kas tõüesti ongi nii , et inimesed vaatavad filmi sellepärast et seal on 5minutiline hea lõpp vä ??????????????
mina ei tea kui sa tilk nalja tuled siin võrdlema inceptionit sellega....oi bljaaa
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas lostinthemist » 13. Detsember 2010, 12:40

Pilt
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas kbong » 13. Detsember 2010, 12:50

See viimane leht siin on põhimõtteliselt Filmiveeb at its best... :pööritus:
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Loop » 13. Detsember 2010, 13:09

AvP_75 kirjutas:http://img213.imageshack.us/img213/2903/12695565861721.jpg






arvad et on nii v?
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas ZeMonsta » 13. Detsember 2010, 13:34

Pilt
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

PostitusPostitas Loop » 13. Detsember 2010, 13:43



kelllest see pilt on ? avp või sinust ?
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas hau » 13. Detsember 2010, 14:09

delfi kommentaatorid siia üle kolinud ve?
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 13. Detsember 2010, 14:59

See on põhi.

Loop, sa ruulid. AvP, sina ka.

Davai, round 4 nüüd
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Loop » 13. Detsember 2010, 15:46

mina ütlesin et seee film ei ruuuli ! ja kohe kui arvamust avaldada pole vaja tampima hakata siin nii julmalt.
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 99 külalist