Kummitused

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas meinteil » 14. Juuli 2006, 17:24

LadyBug kirjutas:
Robert kirjutas:1) Ma olen ennast umbjoobe joonud
2) Ma olen tarvitanud hallutsiogeenseid aineid
3) Absinti joonud
4) Ma olen väga fantaasiarikas inimene
5) Ma olen lihtsalt vaimuhaige

Rohkem mingeid seletusi pole.



Aga ära ehmataksid ju?!


no siis ei tohigi alkoholi ja narkootiliste ainetega üle pakkuda..siis ei ehmata :lol:

aga zombide koha pealt nii palju et... "pealtnägijas" oli ka ükskord see teema... kes nägid seda osa siis noh... seal jäi ka see küsimus lahti...et kas see oli nüüd näideldud või mitte (a ma nakuiniii ei usu).
"No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore I am no beast."
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas Nestonia » 14. Juuli 2006, 18:24

LadyBug kirjutas:jah sombisid ei ole nüüd küll..ja libahunte ka...vampiiridest rääkimatta...aga kummitused ja vaimud on...või kuidas sina seletaksid seda kui sinu voodikõrvale ilmub öösel valge vari...pool-läbipaistev??


Seda asja ei saa ni lihtsalt lahendada, et vaata ilmub ja kohe on olemas!

Loe see läbi, kohe kindlasti, üsna hea teooria sellest mida need õigemini endas kujutavad... loomulikult on tegemist teooriaga, kui seevastu professionaalsete inimeste poolt kelle peaeesmärk pole vastu rääkida, vaid tõde päevavalgele tuua!

Väljavõtted "Paranormaalsete Nähtuste Entsüklopeediast" milles püütakse inimesteni tuua teooriaid erinevate paranormaalsete nähtuste selgitamiseks!

Lk. 1
Lk. 2
Lk. 3

Lühike tsitseering selle teooria kohta:

Kõige põhjalikumalt uuritud teooria kohaselt peetakse viirastusi justkui mingiteks emotsionaalsetest elamustest sündinud võnkumisteks, mis on salvestunud mõne hoone või paikkonna looduslikule elektriväljale. Mõne sinna sattunud inimese aju võib talletatu dekodeerida, kuid sama hästi suudab mingi päästikuna mõjuv sündmus selle otsekui videosalvestise taasesitusena sisse lülituda.
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas V » 14. Juuli 2006, 21:03

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 14. Juuli 2006, 21:06

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Nestonia » 14. Juuli 2006, 23:09

V kirjutas:
Nestonia kirjutas:
Kõige põhjalikumalt uuritud teooria kohaselt peetakse viirastusi justkui mingiteks emotsionaalsetest elamustest sündinud võnkumisteks, mis on salvestunud mõne hoone või paikkonna looduslikule elektriväljale. Mõne sinna sattunud inimese aju võib talletatu dekodeerida, kuid sama hästi suudab mingi päästikuna mõjuv sündmus selle otsekui videosalvestise taasesitusena sisse lülituda.
huvitav teooria,kuid ebausutav(minu jaoks)eriti viimane lause...väga umbakudne on öelda,et mingi päästikuna mõjuv sündmus.See viimane lause teeb asja minu japoks täiesti ebausutavaks,kuna inimaju ei ole võimeline taasesitama mineviku juhtumisi ning kogunenud emotsioone,juhul,kui tegu pole transiga või unega.


Lugesid sa läbi ainult minu kirjutatud teksti või ka need leheküljed mille lingid lisasin!? Seda teooriat ei saa võtta üheselt, siia lisanduvad veel ajanihked, mõttepildid, mis samuti osalevad selles fenomenaalses.

Mida sa mõtled selle all, et inimaju pole võimeline taasesitama mineviku juhtumisi ning kogunenud emotsioone?

------------

Siinkohal võib veel näiteks tuua kummituslood laevadest, lennukitest... pm. uskumuste järgi inimene sureb, hing lahkub kehast, ning jääb maailma uitama... aga kuidas lennuk sellesse suppi on lisatud? Üks postiljon nägi 94ndal aastal kuidas üks lennuk alla kukkus... okei, kukkus tõesti aga hääletult... hiljem tuli välja, et see lennuk oli juba 45ndal aastal samas kohas alla kukkunud ja terve meeskond surma saanud... salvestusteooria alla saab lisada veel nt. rappija Jack´i loo keda on nähtud liikumas oma viimase ohvri majja, sama suunas, ning alati ühtemoodi nagu keritaks videolinti kogu aeg tagasi ja lastaks üha uuesti ja uuesti mängida... see on võetud Alan Baker´i raamatust "Vaimud ja Hinged". Ma tõesti ei viitsi neid lehekülgi maha trükkida!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas V » 14. Juuli 2006, 23:53

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas LadyBug » 15. Juuli 2006, 10:39

V kirjutas:ei lugenud jah.See,et see on ebausutav minu jaoks,ei välista ma aga,et see võib olla tõsi. :)



mulle küll tunduvad need teooriad üsna tõenäosed...aga millegipärast arvan ma ikkagi et kummitused on olemas...
aga noh ma ei hakka midahi tõestama ja teiste arvamusi ümer lükkama...jätan teistele oma mõelda ja oma arvamuse alles:P
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Priit » 15. Juuli 2006, 12:54

Eriti kummitustesse ei usu, kuid väga võimalik et nad eksisteerivad. Kunagi tuli Discovery'st saade kummitustest ja seal filmiti ehtsaid kummitusi. Samas tahaks ka teada, mis juhtub hauataguses elus. Kuhu meie hing läheb? Kas me eksisteerime edasi? Heaven or Hell?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas meinteil » 15. Juuli 2006, 13:45

Priit kirjutas: Samas tahaks ka teada, mis juhtub hauataguses elus. Kuhu meie hing läheb? Kas me eksisteerime edasi? Heaven or Hell?


Hell, definately Hell :twisted:
"No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore I am no beast."
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas V » 15. Juuli 2006, 19:47

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Robert » 16. Juuli 2006, 20:42

V kirjutas:see keha on aga ajutine kodu minu jaoks...Then we move on to the next destination.


Ohjumal, nii loll jutt ajab iga kord hinge täis. Ei ole siin peale surma mitte midagi muud, kui tühjus. Muidugi ei oska keegi seda ette kujutada ja sellepärast ongi inimesed läbi aegade püüdnud mingit lohutust leida taeva, põrgu või midaiganes asja läbi.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nestonia » 16. Juuli 2006, 22:04

Robert kirjutas:
V kirjutas:see keha on aga ajutine kodu minu jaoks...Then we move on to the next destination.


Ohjumal, nii loll jutt ajab iga kord hinge täis. Ei ole siin peale surma mitte midagi muud, kui tühjus. Muidugi ei oska keegi seda ette kujutada ja sellepärast ongi inimesed läbi aegade püüdnud mingit lohutust leida taeva, põrgu või midaiganes asja läbi.


See jutt käis tema enda kohta, tema vaadete läbi!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas V » 16. Juuli 2006, 22:08

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Weirdo » 16. Juuli 2006, 22:20

Robert kirjutas:
V kirjutas:see keha on aga ajutine kodu minu jaoks...Then we move on to the next destination.


Ohjumal, nii loll jutt ajab iga kord hinge täis. Ei ole siin peale surma mitte midagi muud, kui tühjus. Muidugi ei oska keegi seda ette kujutada ja sellepärast ongi inimesed läbi aegade püüdnud mingit lohutust leida taeva, põrgu või midaiganes asja läbi.


Nõustun siinikohal täielikult Robertiga. Ega minagi ei oska mitteolemist ette kujutada, aga see tundub loogiline, reaalne ja mõistlik, et peale surma pole mitte kui midagi.


Samas on tehtud saateid surmalähedastest kogemustest. Enamik selliseid inimesi (infarkti läbi elanud vms.) kirjeldavad valgust või mingit tunnelit, rahu, heaolu jne. Ja enda nägemist kehast väljaspool. Kõige hämmastavam oli see ühe elu aeg pimeda inimese juures. Ta kirjeldas täpselt, milline välja nägi ja mis tol hetkel toimus, kui teda elustati. Tavaliselt on selliseid inimesi keegi vastu võtnud ja ootanud. Näiteks usklikel inimestel nende jumal, ateistidel pole sel kujul nii täpset nägu. Aga mina küll tean, keda sel juhul näeksin end ootamas....Mr. Deppi...irw. :lol:

Aga see, et pärast surma taevaparadiisi või põrgukuumusesse...? See on küll väga lapsik mõte minu meelest.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Forzelius » 16. Juuli 2006, 22:41

Igaühel on õigus uskuda seda, mida ta tahab :!:
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist