Kool

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LiveForThis » 15. Juuni 2010, 23:35

Pool tundi refreshi ja kirjandi tulemuseks tuli 83. Suht rahul, oleks võinud 10 punkti rohkem olla, aga ei kurda, sest tundub, et väga palju minu jaoks see punktiseis ei muuda.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 16. Juuni 2010, 10:54

Kirjandi eest sain 89 punkti. Bittersweet, sest rohkem, kui lootsin, aga samas oleks võinud ju 90 saada. :P
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas seeru1980 » 16. Juuni 2010, 14:55

Mina avaldan oma eelmiste aasta tulemused ja lisan kommentaarid juurde.
Kirjand 70 punkti
Inka 70 punkti
Lootsin rohkem saada aga pigem varblane peos kui tuvi katusel. Kirjandist nii palju, et kirjutamine läks metsa aga nagu näeme, sain suht normaalsed punktid. Inglise keeles tahtsin saada rohkem aga olen realistid. Üldkokkuvõtvalt võin tõdeda,et ei läinudki nii sitasti kui algselt mõtlesin.
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas JazZ- » 16. Juuni 2010, 21:57

Jee, sain geo eksamis 2 punkti rohkem kui eerik eelmisel aastal. WIN.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 16. Juuni 2010, 22:04

Hmm, teooria I-ks eksamiks õppisin 4 päeva ja tulemus oli sammu kaugusel läbikukkumisest, teooria II-ks lugesin paar korda, kordamisküsimusi polnud, loengud olid surmigavad (eelmised loengud olid toredad), niisama keerutasin pöidlaid ja saatsin vihanooli nelja ilmakaare suunas ja tulemus hea. What gives?
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas eerik » 16. Juuni 2010, 22:22

eerik kirjutas:
eerik kirjutas:Eksamiteks mingeid ettevalmistusi ei teinud, panustasin enda loomulikule intelligentsile, ning siiani on tulemus ka vastav olnud...

Matemaatika - 74
Pettumus, lootsin vähemalt 75. Esimene osa oli väga lihtne, kõik ülesanded olid sellised 5-10 minutiga lahendatavad, kuid siiski suutsin ilmselt mõne märgivea tõttu vaid 44 punkti saada. Teine osa oli juba tiba keerulisem. Nagu paljud teised, ei suutnud ka mina geomeetrilise jada summa valemit meenutada. Valikülesanne ei tulnud samuti eriti hästi välja ning kokku tuli teisest osast 30.

Ühiskonnaõpetus - 80
Pettumus, lootsin vähemalt 85. Eriti masendav on arutluse eest saadud 12/20. Kirjutasin teemal "Väljakutsed eesti ühiskonnas" ning mõtteid oli siis ja on ka praegu päris palju, kuid valisin just need, mida ilmselt ei saa otseselt ühiskonna väljakutseteks pidada (nt. kohaliku kapitali puudumine ning suurfirmade ja pankade müümine välismaalastele). Ülesannetest läksid punktid kaduma ilmselt Euroopa Liidu, unitaarriik/föderatsioon teemade juures ning Rasmussen ja Barroso näevad 25x25mm (must-valgel?) pildil üllatavalt sarnased välja.

Geograafia (2009) - 79
Siiani ainus eksam, mille tulemusega ma rahul olen. Mingeid ootuseid mul ei olnud ning selle eksami sooritamise põhjuseks oli, nagu paljudel teistelgi, soov sellest koormast osaliselt lahti saada. Vaja seda eksamit mul ei ole. Ainus, mida ma kahetsen, on kaardil Kamboodža ja Bangladeshi segamini ajamine.

Seniseid tulemusi arvestades eesti ja inglise keele eksamiltelt vastavalt üle 50 ja 70 punkti saada enam ei looda.

Inglise keel - 83
Ei ole jällegi tulemusega rahul. Vahetult pärast eksamit tundsin ennast küll üsna kindlalt ning pärast suulise osa eest saadud maksimumi (20p) lootsin vähemalt 85 punkti skoorida. Inglise keel oli gümnaasiumis üks vähestest ainetest, mille lõpuhinne mul 5 on. Osatulemused tulid: kirjutamine - 17.5; kuulamine - 15.625; lugemine - 13.125; keelestruktuurid - 16.5; suuline - 20. Lugemise osa tulemus võtab küll sõnatuks. Oli ju lihtne... aga???

Kirjand - 80
Olen vägagi rahul. Ausalt öeldes ei osanud nii head tulemust isegi oodata. Punktid läksid kaduma suuresti grammatika tõttu, sesd mai osga esti kelt. Ülikooli koht oli juba ammu välja vaadatud ning selle RE lävendi ületamiseks oleks piisanud ka 20p kirjandist, kuid nüüd saan ka ilmselt kõikidele teistele huvipakkuvatele kohtadele muretult kandideerida. TÜ õigus- ja arstiteaduskond ning muud kõrgete lävenditega kohad mind kahjuks või õnneks ei huvitagi.


Aga üldiselt vaadates olen enda keskpäraste tulemustega vägagi rahul. Kõik tulemused mahuvad stabiilselt 10-punktisesse vahemikku. Mitmed klassikaaslased hiilgasid näiteks matemaatikas kuid kirjandiga olid läbikukkumise ääre peal.


Õnnitlen kõiki teisi gümnaasiumilõpetajaid!
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 16. Juuni 2010, 22:49

Kuhu siis noored abituriendid katsetele lähevad suvel?
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kbong » 16. Juuni 2010, 23:29

Majandus või haldusjuhtimine?
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas seeru1980 » 17. Juuni 2010, 11:06

Kuna olen see aasta sisuliselt tööl käinud, siis arvan, et läheks andragoogikat õppima( kes veel ei tea, mis see on siis, tegemist on täiskasvanute õpetamisega). Eks töö kõrval kõrgharidust nõutamas käia on päris mõnus tegevus. :x Tahe on peamine teatavasti, nii et paneme aurutades edasi. :P Ja pärast seda läheks võtaks teise, rakenduskõrghariduse lisaks näiteks logistika alase ja siis vaataks edasi, mida teha oma eluga. Muidugi peast on käinud läbi see idee, et tulevikus võiks minna sinna KVÜÕA KSK aastase ohvitserikursuses peale õppima pärast kõrghariduse omandamist aga elu näitab. Plaanida ju võib, iseasi kas see ka täide läheb.
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas LiveForThis » 17. Juuni 2010, 12:56

Kirjand 83 punni
Pole paha, jäin rahule. Alati oleks võinud paremini minna, aga mis seal ikka.
Ajalugu läks aga totaalselt p####e, ainult 5f##king9 punkti. Jube.
Aga vähemalt on hea teada, et see tulemus ühiskonna ja i.keele eksamite kõrval eriti mõjukas ei ole.

Tallinna Ülikooli katsun sisse saada. Peaeesmärk on BFM-i saada, aga olen valmis hullemaks. :pööritus:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 17. Juuni 2010, 13:01

LiveForThis kirjutas: Peaeesmärk on BFM-i saada, aga olen valmis hullemaks. :pööritus:

Mida õppima?
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 17. Juuni 2010, 13:19

Stsenaristika, filmiajalugu-ja teooria.
Kõik oleks väga kena kui ilusasti sisse saaksin. Sobilik ala ka minu jaoks, kuigi tasulise koha summa on väga hirmutav. Siiamaani olen kuulnud ainult suurest konkurentsist ja väikesest lootusest, et üldse sisse saada.
Nunnu...
Sisseastumiskatsetega peaks hakkama saama. Kogemusi nagu oleks ja kõik muu on higi, veri ja vaev.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 17. Juuni 2010, 14:17

LiveForThis kirjutas:Stsenaristika, filmiajalugu-ja teooria.
Kõik oleks väga kena kui ilusasti sisse saaksin. Sobilik ala ka minu jaoks, kuigi tasulise koha summa on väga hirmutav. Siiamaani olen kuulnud ainult suurest konkurentsist ja väikesest lootusest, et üldse sisse saada.
Nunnu...
Sisseastumiskatsetega peaks hakkama saama. Kogemusi nagu oleks ja kõik muu on higi, veri ja vaev.

Konkurents on alati suur, aga sa ei tea kunagi kui kõvad või nõrgad teised on. Kui väga tahad saad sisse küll.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 17. Juuni 2010, 14:37

hau kirjutas:Kui väga tahad saad sisse küll.

Jah, seda ütles ka mu õde, kellel on BFM-i lõpetaja varnast võtta, sama eriala ka veel. Tahtest mul puudu ei jää, nii et eks näeb mis saama hakkab.
Nii et jah, kui tasuta ka saaks, siis oleks elu üks suur lill.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 17. Juuni 2010, 18:22

vaevu 3 tundi tagasi lõpetasid mina ja taffex keskkooli. kõva!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron