Videokogu

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Trash » 07. Detsember 2009, 22:51

eerik kirjutas:Trash, Artises ei olnud?


Ausalt öeldes ei ole ma sinna elus veel kordagi jõudnud. Igaljuhul püüan homme läbi hüpata, tänks vihje eest!
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas eerik » 07. Detsember 2009, 23:04

DVD esitlus toimus ju seal, kino kuulub Tallinnfilmile, kes ka DVD välja andis. Loogiliselt võttes kõik nagu klapib.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Jussu » 08. Detsember 2009, 17:19

Püha Tõnspoja ostsin ära.

Kahju, et kinno ei jõudnud.
"All you need for a movie is a girl and a gun."
Kasutaja avatar
Jussu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 258
Liitunud: 16. Märts 2008, 00:42
Asukoht: Tallinn, Kadriorg

PostitusPostitas eerik » 08. Detsember 2009, 17:52

Jussu kirjutas:Püha Tõnspoja ostsin ära.

Kahju, et kinno ei jõudnud.

Film on ikka veel Cinamoni kavas...
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Trash » 08. Detsember 2009, 18:55

eerik kirjutas:DVD esitlus toimus ju seal, kino kuulub Tallinnfilmile, kes ka DVD välja andis. Loogiliselt võttes kõik nagu klapib.


Klappiski, sain ostetud. Tänud! Kahju, et ma varem seda Artise poodi ei olnud viitsinud otsima minna ( leidsin Solarisest umbes 15 minutiga, siis ka juba küsisin teed ), sest Must lagi oli konkreetselt 85 krooni odavam kui hind millega ma ise ostsin.
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas rauls » 12. Detsember 2009, 00:42

"Dear Wendy" Haabersti Rimi Videoplanetist 15 krooni eest. Filmi stsenaristiks on muide Lars von Trier.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas eerik » 14. Detsember 2009, 21:14

Trash, viitsid mingi ülevaate koostada "Aja meistrite" DVD'st? Statistilised näitajad, kvaliteet, screenshotid, kommentaarid, jms? Palju see Artises muidu maksis? Apollos oli umbes 220.- EEK kui ma õigesti mäletan...
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas eerik » 21. Detsember 2009, 15:14

Pilt
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Trash » 22. Detsember 2009, 13:29

eerik kirjutas:Trash, viitsid mingi ülevaate koostada "Aja meistrite" DVD'st? Statistilised näitajad, kvaliteet, screenshotid, kommentaarid, jms? Palju see Artises muidu maksis? Apollos oli umbes 220.- EEK kui ma õigesti mäletan...


Maksis 200.-. Muud asjad annan teada kui olen filmi ära vaadanud. Loodan peatselt seda teha.

Edit. Teab millal vaatan, panin infi siia : Aja meistrid
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas Trash » 22. Detsember 2009, 23:04

Pilt


Disko ja tuumasõda - Apollost 199.-

Vaatan juba, et plaadil on nn. eestikeelne versioon ( arvatavasti sissepõletatud subbidega ) ja siis veel eestikeelne versioon lahtiste inglise ja soome subbidega. Põhimõtteliselt saate lisade asemel ( neid ei ole mitte ühtegi, ei isegi väikest trailerijuppi ) filmi teistkordselt, selle asemel, et keegi oleks võõrkeelsete tekstijuppide jaoks eesti subbid teinud. Tase!

Lisaks ostsin kaks Vesilinnu reliisi, Joosep Matjuse filmi Vanamees ja põder ning Liivi teose Kaali saladus. Viimast otsisin juba aasta jagu, arvasin, et täitsa läbi müüdud kuna isegi DVD tootnud firmas seda ei olnud.
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas hau » 24. Detsember 2009, 01:13

The Wrestler koos väga mõnusa making ofiga, mida Eesti väljaandel ei ole.
I Am Cuba limited ed deluxe
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 25. Detsember 2009, 22:45

Olen ka The Wrestlerit juba ammu tahtnud osta, aga UK väljaandelt on maadlejate roundtable puudu, mille Fox on küll youtube kõigile vaatamiseks lisanud, kuid eelistaksin seda ka plaadi peal omada. Lisaks on UK kujundus rõve. USA Blu-ray on kahjuks regioon A piiranguga, mis mulle probleeme ei valmista, aga eelistaksin võimalikult vähe regioonipiirangutega plaate omada. Aga ilmselt tuleb ikkagi USA väljaanne hankida.

Ja kui Lionsgate suudaks korraliku Pi Blu-ray lõpuks ometi välja anda. 8) Requiem for a Dreami oma tuli neil väga korralik.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 26. Detsember 2009, 16:52

Naasesin Rahva Raamatust, kus kinkekaardid ära laristatud said. Ei hakanud ostma hirmkalli hinna eest igasugu boxe või kolmediskilisi versioone, selle asemel muretsesin palju ühediskilisi lahjasid variante.

Pilt

See alumine parempoolne film on "Falling Down". Panin sellele filmiblogis kord 10/10 ja vaataks kohe hea meelega uuesti.

"Basic Instinctist" oleks eelistanud pigem kaheplaadilist varianti esimesest osast, aga see topeltväljaanne kärab kah. Mõlemast filmist on sellel ka just Unrated versioonid. Esimese puhul saab selle väga ilusti kindlaks teha algusstseeni järgi, sest kinoversioonist puudub seal kaader, kus Johnny Boz'il jäänuga läbi nina lüüakse.

"Cloverfield" oli lihtsalt odav ja sellel on Matt Reeves'i kommentaar, mida väga-väga kuulata tahan.

"The Plague Dogs" ostetud selle pärast, et jäi üks kinkekaartidest üle ja mul oli hirmus põiekas, niisiis polnud kuigi palju aega mingi 152.- maksva filmi otsimiseks. Meie oma kbong muide kiitis seda filmiblogis.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas eerik » 29. Detsember 2009, 15:51

Söön enda eelmises postituses kirja pandud sõnu. Tellisin "The Wrestleri" UK versiooni ära. Oli võrdlemisi soodne, veidi alla 200.- EEK, lisaks võtsin ka "Sophie Scholl - Die letzten Tage", mis on vist mu kõige soodsam Blu-ray ost siiani, kõigest 113.- EEK.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas lostinthemist » 29. Detsember 2009, 16:01

Ralfi postitus tuletas meelde, et nädal aega tagasi ostsin samuti "Cloverfieldi."
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron