Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Soprano » 08. Juuni 2011, 00:30

Dream kirjutas:Unenägu nr.2: Nägin Sopranot unes. Ja ta lihtsalt magas mu unenäos terve aja.

Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Zinera » 08. Juuni 2011, 06:56

Nägin unes, et põgenesin mingite sõdurite eest ja siis sattusin kuskile mahajäetud tehasesse, kus olid mingisugused vanad robotid, kes aitasid mul ilusti koju saada. ;-)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Ralf » 08. Juuni 2011, 07:22

Ma nägin unes, et otsustasin saunaruumi ülemisel korrusel magama hakata ja tegin sellest kohast seapesa. Ühel hetkel unenäos - ja mäletan seda selgelt - sõin neid kuivi riisileibu, aga šokolaadimaitselisi. Kuradi päralt, ärgates oli ka see maitse suus ja nüüd tahaks täiega. :( Ja naljakal kombel ma ei teadnudki, et neid šokolaadimaitseliselt saab.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Pixie » 09. Juuni 2011, 14:16

Mingi paar nädalat tagasi olid mu unenäod hästi selged ja tõetruud ning ärgates väga hästi meeles. Aja möödudes need küll ununesid, kuid mõnikord ärgates ei saanud aru, kas nähtu toimus päriselt või mitte. Kahju, et enam sedasi unenägusid ei näe, päris huvitavad sündmused olid.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Soprano » 18. Juuni 2011, 17:23

Üleeile oli mingi teema, et David Fincher tegi oma versiooni Where the Wild Things Are'st, kus polnud ühtegi metsakolli...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Spellbound » 18. Juuni 2011, 18:30

...aga oli vaid Rooney Mara
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Pixie » 28. Juuni 2011, 19:16

Nägin hiljuti unes, et FV's kustutati mingi x teema ära. Forza kaotas seeläbi 477 postitust, kogu postituste arv langes tal alla 9000 ning oli oi-oi kui vihane. :P
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Unenäod

PostitusPostitas Pixie » 10. Juuli 2011, 12:08

Viimane unenägu, mida mäletan (ja pole siiani ära unustanud :idee: ), oli SGU kohta. Nägin, et tegelastel oli käsil mingi missioon. Young tahtis läbi tähevärava viia pm kõik relvad/laskemoona, Scott veel küsis selle kohta. Siis nägin wormhole effect'i, see oli küll natuke teistsugune... Kuid selline tunne nagu oleksin olnud selle sees. Olen suht kindel, et hoidsin hinge ka kinni. :))
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Unenäod

PostitusPostitas LiveForThis » 10. Juuli 2011, 21:57

Mul võiks ka SGU teemalisi unenägusid olla. :P


Egas midagi, peab ikka rewatchi ära tegema.


Mul oli ka äsja imelik unenägu. Kestis võib olla ainult paar sekundit, kuigi unenäo kestvuse üle pole vist eriti mõtekas vaidlema hakata.
Igatahes, nii palju kui mäletan olin mingisuguses sinikas valgusega või siniseks värvitud ruumis, millel oli vist ka üks aken. Ma ei tea, mis ma seal tegin, aga meelde jäi nii palju, et olin toa keskel ja järsult üha kiirenevate tõmmetega hakkasid ruumi seinad ja lagi minu peale kokku tõmbuma. Kõik see käis väga kiiresti. Ja tundsin isegi, et ma ei saa hingata korralikult. Selle peale ärkasin ehmatusega üles ja tuli välja, et ma olin magada saanud ainult paarkümmend minutit.

Veider värk.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Dream » 14. Juuli 2011, 18:29

Nägin unes, et veeretasin tundide kaupa d20 täringut.

8,1,9,...
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Re: Unenäod

PostitusPostitas Pixie » 09. August 2011, 22:50

LiveForThis kirjutas:Mul võiks ka SGU teemalisi unenägusid olla. :P


Egas midagi, peab ikka rewatchi ära tegema.

Mul võttis enda kokku võtmiseks aega kolm kuud, et üks episood (valisin "Epilogue"-i) ära vaadata. Millest kasvas välja kolme episoodiline mini-maraton. Niii kurb oli.

Aga. Viimati nägin SG-1 und. :)) Käsil oli kolmas film. Ma ise küll imestasin, et kuidas nad küll selle tehtud said, aga ise samal ajal ootasin Sam/Jack stseene. Täpsemalt kahjuks ei mäleta, ainult seda, et filmi stoori ise oli väga jabur.

Mulle meeldivad mu unenäod.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Unenäod

PostitusPostitas lostinthemist » 13. August 2011, 16:00

Nägin unenäos unenägu. Kõlab nagu mindfuck.


INSHEPSHION!!
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 20. August 2011, 03:06

Täna oli vist kõige segasem unenäopäev, mida ever näinud, aga ütleme nii, et nägin 2 uinaku jooksul kolme erinevat und ning enamik neist olid 24 seotud. Ei imesta väga, sest maraton on ilmselgelt mu alateadvusele ka mõjunud ning sellepärast olidki Kiefer ja Elisha ka mu unenägudes, osaledes sünopsistes, mis absoluutselt loogilised polnud, ent ma nautisin neid siis ning naudin ka tagantjärgi väga, sest kasvõi korraks oli mul tunne, nagu ma osaleks 24's.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Wisegirl » 20. August 2011, 11:40

Viimane unenägu, mis meeles veel on, oli kodus. Mingi hiigelsuur madu hakkas ümber maja ennast keerama ning me põgenesime keldrisse. Viimastest keldriakendest sai ära põgeneda. Osad inimesed jäid maha. Mina õega (ja veel hunnik rahvast) pääsesime.

Need, kes kinni jäid said järgmisel päeval vabaks, aga nad olid kuidagi muutunud, juuksed olid mustjasrohelised (mao värv) ning nagu meduusal. Kaugele me ei saanud, sest pomme hakati lennukitest alla viskama.
Siis hakkas maja kõrval olev lagendik vene keeles rääkima, tegi lilledest lauseid. Stiilis, et kohe tuleb mingi tüdruk (millegagi), ära siis karda.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 20. August 2011, 12:04

Näen peaaegu, et igal öösel vähemalt 2-3 erinevat unenägu. Oleks tore kui midagi meelde ka jääks.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron