Isiklikud tulevikuplaanid

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Priit » 27. Oktoober 2006, 21:57

Weirdo kirjutas:
Priit kirjutas:Ei, mitte seepärast. Mulle meeldib lihtsalt see riik ja pilukad on vinged. Kultuur ja ajalugu ona ka huvitav, keelt tahaks ka osata. Naiseks tahaks ka pilukat tegelt... :D


Pilukad?? No jah...eks see näitab ka teatud suhtumist vms. Ma tahaks ka Aafrikas elada, sest neegrid on nii vinged. Vabandust norimise pärast.
Ise just paar päeva tagasi mõtlesin, et tahaks Hiinas/Jaapanis käia kunagi - väga huvitavad riigid.


No saad aru, ma mõtlen rassi kui üldse. Ja vinget ma ei defineeriks tegelt niiviisi küll jah, lihtsalt ei tulnud kribamise all midagi pähe..
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 27. Oktoober 2006, 22:34

Praegu rooman 9-ndat klassi läbi. On tulnud mitmeid ideid raamatute kirjutamiseks, seega nii kirjanikuks kisun (kuigi midagi valmis veel pole), aga välismaale filmikooli minna tahaks küll kunagi või saada näitlejaks, kah võimaluse korral ikka välismaal.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Priit » 27. Oktoober 2006, 22:49

Mul tuli ka mõte kirjutada raamat "Juustuviinerid vs. Kanakotletid sulanud külmkapi universumis" aga pole kaugele jõudnud, ainult rasside tagataust (juustuviinerid, kanakotletid ja kalapulgad).
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 27. Oktoober 2006, 22:52

Endal kargas pähe ulmekas "Uus Metropol". Vähemalt selline oleks selle pealkiri praegusel hetkel.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Ralf » 27. Oktoober 2006, 23:28

Ma üritasin vahepeal kirjutada raamatut, mis tundub kui LOTR paroodia, ent on tegelikult täiesti tõsimeelne ja nö. "suureks fantaasiamaailmaks" on kirjutuslaud ja tegelased on a-la välgumihklid, klaviatuuriklahvid, kirjaklambrid, auguraud, you name it. Kõlab tobedana, aga sellisest annaks igati paksu asja valmis teha.

Ja see polnuks üldse noorele sihtgrupile mõeldud.

Mõnda aega tagasi kirjutasin raamatut mehest, kes oli putukatõrjefirma omanik ja kasutas putukamürki narkootikumina. See on veits rip-off ühest filmist/raamatust, aga see jääb praeguseks saladuskatte alla.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 28. Oktoober 2006, 00:23

Naked Lunch?
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Ralf » 28. Oktoober 2006, 00:31

Yup.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas V » 02. November 2006, 02:17

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Weirdo » 02. November 2006, 11:22

V kirjutas:a life where you live to work and work to live(money for food and rent so you can get energy to WORK again)
surnud ring.

sellist bullshit crap lifega ma k[ll kunagi ei lepi.


See on reaalsus. Ka need, kes arvavad, et ei lepi ja sellist elu vihkavad, lõpetavad samamoodi. Mitte kõik muidugi. Meil oli muuseas ka hiljuti koolis arutelu pmst. samal teemal. Ja kogu klass ütleb, et kõik on ikka oma kätes ja pole tõsi, et elu selline on ning et unistused täituvad. Yeah..right. Ma oli üks ainukestest, kes teisiti arvas. Vaadaku oma elu nt. 10 a. pärast ja see on täpselt selline krdi rat race...
Vähe on selliseid, kes nö. elule vastu hakkavad ja tõesti suudavad mõttekat elu elada ja oma unistused täita. Kurb.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Wisegirl » 04. November 2006, 01:28

Weirdo kirjutas:Vähe on selliseid, kes nö. elule vastu hakkavad ja tõesti suudavad mõttekat elu elada ja oma unistused täita. Kurb.


Well yay!! Mina kuulun nende väheste hulka. Ja ma usun, et iga mees on oma õnne sepp (lause kehtib ka naiste kohta ;) )
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Priit » 04. November 2006, 10:47

Weirdo kirjutas:
V kirjutas:a life where you live to work and work to live(money for food and rent so you can get energy to WORK again)
surnud ring.

sellist bullshit crap lifega ma k[ll kunagi ei lepi.


See on reaalsus. Ka need, kes arvavad, et ei lepi ja sellist elu vihkavad, lõpetavad samamoodi. Mitte kõik muidugi. Meil oli muuseas ka hiljuti koolis arutelu pmst. samal teemal. Ja kogu klass ütleb, et kõik on ikka oma kätes ja pole tõsi, et elu selline on ning et unistused täituvad. Yeah..right. Ma oli üks ainukestest, kes teisiti arvas. Vaadaku oma elu nt. 10 a. pärast ja see on täpselt selline krdi rat race...
Vähe on selliseid, kes nö. elule vastu hakkavad ja tõesti suudavad mõttekat elu elada ja oma unistused täita. Kurb.


No kui mõne mehe unistus on maailm endale vallutada, siis jah, sinu põhimõttega saaks siis temagi vist hakkama! Wow.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Weirdo » 04. November 2006, 11:13

Priit kirjutas:No kui mõne mehe unistus on maailm endale vallutada, siis jah, sinu põhimõttega saaks siis temagi vist hakkama! Wow.


:?:
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas V » 06. November 2006, 19:36

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas TripoDGrupp » 23. November 2006, 18:27

Ei BMF´i on plaanis peale 12.klassi lõppu astuda kyll - aasta on veel aega. Ma olen selline raske inimene, et kui ma vaatasin seda, mida seal pakutakse siis tegelikkuses huvitavab mind kogu see kammmajaaa alustades Näitleja tööga kuni lõpetades stsenaariumi kirjutamise/analüüsiga. Kõike võtta ei saa kohe kindlsast arvatavsti koormaks üle, aga jah peab tõsiselt kaaluma.

Filmindus on see, mis mind on juba viimased 3 aastat tõsiselt huvitanud ning arvatavsti jätkub huvi ka edaspidiseks:D
Kirjutame,Teostame,Monteerime!!!
TripoDGrupp
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 21. November 2006, 09:37
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas trintsu111 » 23. November 2006, 18:56

ma hakkan nyyd siis kevadel põhikooli lõpetama ja ausaltöeldes pole just eriti veel aimugi mis edasi saab...
gümnaasiumisse vist ikka..
ja siis nagu ainuke mõte mis on pähe tulnud on midagi loomadega n. loomaarst või midagi, aga looma magama panna ma kyll ei suudaks. ma uluks siis endal vist silmad peast välja ja tunneks süümekaid..
kunst meeldib kaa aga lausa kunstniku mõõtu välja ei anna kuidagi:(
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist