11. PÖFF

On tulemas mõni lahe üritus? Anna sellest meilegi teada, kirjuta sellest siia.

Moderaator: Meeskond

11. PÖFF

PostitusPostitas Jolt » 15. November 2007, 13:15

Niisiis, põhimõtteliselt hakkab 11. PÖFF tänasest peale.
Põhiprogrammiga tehakse algust küll alles 30. NOVEMBER.

Sellegipoolest on filmide nimistu ja ajakava pdf_voldikuna juba olemas, viimane saab vist alates homsest html variandina ka ülespandud.

Küsimus olekski, et kes kui palju ja mida vaatama tahaks minna/ reaalselt saab minna. Jagaks omavahel põnevana näivaid ideid, hajutab ehk veidi rohkem seda ohtu, et mõni pärl jääb kahe silma vahele. Kui vähegi viitsite ei pea piirduma vaid filmide nimedega. Väike põhjendus oleks väga tõhus vahend, otsustamisel.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas hau » 15. November 2007, 18:22

sul typo: 30 november algab.
Aga ma vaatasin eemalt, et vanu klassikuid ei näidatagi vist? Sellega küll tõenäosus, et midagi vaatama lähen langeb. Paar tuttavat selle aasta nime jäi silma kah.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 15. November 2007, 20:02

Ei no tera küll, raks, ajuvähk vist. Parandasin ära, tänan mainimast :P

Ma ise olen filmide nimekirjast kord pilgu üleslasknud, sisu osas pole aga veel pooligi läbiuurida jõudnud.
Ammu olen tahtnud näha Persepolist, tõeliselt kindel laks on aga Sukiyaki Western Django, Küüne aasta tegelikult vist ka - Filmimölas kuuldu muutis asja igatahes piisavalt huvipakkuvaks.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas hau » 15. November 2007, 21:24

Kar Wai Wongi My Blueberry Nightsi oleks tahtnud, aga seda näidatakse seal, kus ma ei näe. Djangot näidatakse sellisel kellaajal, kui ma ei näe. 4 kuud, 3 nädalat, 2 päeva näidatakse ka kuskil mujal. Persepolisega on sama lugu.
Kurat, mitmendat aastat järjest ei saa pöffile minna.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kbong » 16. November 2007, 12:43

Ma ikka ca 5 filmi vaatan ära, kui rahakott kannataks vaataks kindlasti rohkem. Üllataval kombel on selle aastasest nimekirjast päris palju filme juba nähtud.

Sellesse Miike filmi mul eriti usku pole. Ma eelmine aasta käisin tema seda 6,5 miljardit aastat armastust vms vaatamas ja see oli küll käkk, mis käkk, millest ainult kunstifriigid ejakulatsiooni saavad. "Bi-yeol-han geo-ri" soovitan aga kõigil vaatama minna, kes veel näinud pole. Minu jaoks parim gängsterifilm ja punkt. Kohustusliku animelaksu annab kindlasti ka Satoshi Kon "Paprika".

Praegu on mul ainuke kindel asi, mida vaatama lähen "Ex-Drummer". Peab veel natuke uurimustööd tegema...

On öeldud, et Rotterdami festivalil parima filmi tiitliga pärjatud EX DRUMMER on "Madalmaade "Trainspotting"" - nõrganärvilistele ei soovita, sotsiaalselt nõrganärvilistele see-eest vägagi soovitan.
FUCK YEAH!
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 22. November 2007, 11:45

Pter Lord tänasest eestis.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Tõnis Kaare » 07. Detsember 2007, 15:55

Annan ära kaks PÖFFi piletit:
1. Täna, reede, 07.12, 23:59, Kosmos I - Sukiyaki Western Django (Takeshi Miike) 1 pilet.
2. Homme, laupäev 08.12., 23:59, Kosmos I - Orbudekodu (El Orfanato) - 1või 2 piletit (kaks maksab 50 siis :)).

Piletid võib kätte saada täna, Sõpruse eest kell 20:20.
Homme helistagem, olen kesklinnas.

Tõnis: 58 37 0957.

Filmielamuse nimel!
Tõnis Kaare
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 25. Oktoober 2006, 13:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 09. Detsember 2007, 21:06

Täna siis viimane PÖFFi päev ja minu jaoks läbi selleks aastaks. Kokku käisin vaatamas 5 filmi:
This Is England
A Dirty Carnival
2 Days in Paris
Ex Drummer
Sukiyaki Western Django
Kodus nägin varem Black Sheep ja Interview.
Jäin kõigiga väga rahule.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas hau » 09. Detsember 2007, 21:58

Rääkige Sukiyakist. Kuidas Miike, Tarantino oli? Palju päris Djangoga seost oli? Jne
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn


Mine Üritused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron