Metallica Eestis 13.06.2006

On tulemas mõni lahe üritus? Anna sellest meilegi teada, kirjuta sellest siia.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Weirdo » 27. September 2006, 18:26

crackhead kirjutas:Evanescence pole mingi gothic, nad on mtv küüsi jäänud wannabe-d


Sorry, aga mõtlesin kaht viimast.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Ralf » 27. September 2006, 18:41

Evanescence on jah kommertslaine võrgustikku sattunud. Kuigi paar nende lugu on päris head. Aga kui päris raju naisvokaaliga metal-bändi tahate, siis Arch Enemy!

http://www.pandora.com on proovikuulamiseks hea koht. : )
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas crackhead » 27. September 2006, 20:03

Forza kirjutas:Sa oleksid muidugi parem artist jah?



Ma ei oleks artist, vaid kunstnik, artist on see, kes on kommertsi ohver, kunstnik teeb endale hingelähedast asja, meeldib see teistele või ei meeldi.
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas -METALLICA- » 30. November 2006, 14:54

Kõikidele metallica fännidele siin foorumis:

http://www.stickypond.com/metallica
Liituge julgesti!

tulevikus plaanime ka eestikeelset kodulehte
-METALLICA-
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 30. November 2006, 14:47

PostitusPostitas Hülss » 27. Jaanuar 2007, 08:42

Siin on päris hullud sõnavahetused käinud ma vaatan:D

Sai ka Metallical käidud ja kui ausalt öelda oli see üritus ülereklaamitud ja üleprodutseeritud. Selline halb maik jäi asjale külge, tahan ju kõigest kontserti külastada, mitte Laulupeole minna:D. Kohal oli üle 78,000 inimese, mis on Eesti rekord! Olin lavaesises tsoonis enamus ajast, vahepeal läks päris kitsaks, et otsustasin lauluväljakule ringi peale teha ja mäelt vaadet kaeda. Setlist oli liiga ühepoolne ja ma täiesti mõistan, et Master of Puppetsi albumist on 20 aastat möödunud, aga terve see plaat ette mängida lihtsalt viskas üle pärast poolte lugude ettekandmist, mulle piisab kolmest loost - "Battery", "Master of Puppets" ja "The Thing That Should Not Be". Kuigi tuleb tunnistada, et Orioni oli laivis väga meeldiv kuulata:)

Lõpupauk oli vinge ja viimased lood (mitte Master of Puppetsilt) tegid tuju taas heaks. Mis aga meeldis mulle kõige enam oli see massiivne rongkäik Piritalt Tallinna kesklinna välja, kätelained ja rõõmuhüüatused, rõõmsad fännid, Good Times:D

Isiklikult mulle meeldis Metallica esimene Eesti kontsert rohkem 1999. aastal, seal oli parem setlist, No Big Silence ja Monster Magnet soendasid. Ja ka Helsingi kontsert 2004. aastal oli parem, sest setlist oli jällegi huvitavam ja soendas muuseas Slipknot.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas crackhead » 27. Jaanuar 2007, 13:04

Minu meelest oli justnimelt setlist fantastiline, et nad uut möga tegid ainult kahe loo (So What, Fuel) jagu ning terve Master of Puppetsi, kõigi aegade parima albumi ettemängimine oli ülihea otsus, kuna kõik lood sellel plaadil on fantastilised, keskpärase poole tüürib ehk vaid The Thing That Should Not Be.
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas kbong » 27. Jaanuar 2007, 14:24

Word!
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 03. Detsember 2007, 20:49

Kaevan nüüd natukene, sest ei viitsi uut teemat teha selle jaoks..

Kui enne olin suhteliselt ükskõikne Metallica suhtes, siis nüüd on see saanud lemmikbändiks :P. Plaan minna järgmine suvi seoses arvatava tuuriga Lätti või Leetu, sest ühte neist peaks kindlalt kontsert tulema. Samuti on plaan liituda Metclubiga, liige olen Metallicabbis hetkel..

Põhjus, miks kaevasin oli see, et kas keegi (Crackhead nt.) on liige Metclubis ja tasub see ära?

Lemmiklugudeks on saanud: Enter Sandman, Master of Puppets, For Whom the Bell Tolls, Wherever I May Roam, Orion (Y), The Unforgiven I(II), Fade to Black, ...And Justice For All
Kõige parem on siiski minu arust Master of Puppets, nii album, kui laul...

Keegi muidu plaanib järgmine suvi minna seoses tuuriga kuhugi, ise see aasta veel suvel ei kuulanud seda, sellepärast ei liitunud "Sick of the Studio" Stockholmi minejatega, kuid kuna neil veebruaris uus plaat tuleb ja nad Lätis ega Leedus käinud pole, siis arvatavasti on sinna suvel minek...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Eelmine

Mine Üritused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist