Robbie Williams Tallinna Lauluväljakul 20.08.2013

On tulemas mõni lahe üritus? Anna sellest meilegi teada, kirjuta sellest siia.

Moderaator: Meeskond

Robbie Williams Tallinna Lauluväljakul 20.08.2013

PostitusPostitas Soprano » 28. November 2012, 11:05

Robbie Williams annab Taasiseseisvuspäeval, 20. augustil kontserdi Tallinna Lauluväljakul!

20. augustil korraldab BDG Tallinna Lauluväljakul Briti edukaima sooloartisti ning sel aastal võimsa comeback’i teinud ROBBIE WILLIAMS’i ainsa kontserdi Põhja-Euroopas. Show toimub Robbie uue turnee «Take The Crown – Stadium Tour 2013» raames ning on artisti ainsaks kontserdiks kogu regioonis – järgmisel suvel ei esine Robbie Stockholmis ega Helsingis, Vilniuses ega Riias, Moskvas ega Peterburis. Tallinna show erikülalisena astub lavale ka Briti popartist Olly Murs.


Täna, 26. novembril Londonis toimunud pressikonverentsil avalikustas Robbie Williams järgmise aasta Euroopa turnee «Take The Crown Stadium Tour 2013» kontserdid. Järgmisel suvel esineb popmuusika üks tunnustatumaid artiste vaid suurtel staadionitel ja väliareenidel ning seda väga valitud riikides, mille hulgas on ka Eesti. Kokku annab staar suvise turnee raames vaid 15 kontserti.


Robbie Williams’i Tallinna kontserdi peaprodutsendi Peeter Rebase sõnul sai Briti laulja esinemine Eestis võimalikuks suures osas ka tänu isiklikule kohtumisele staariga. «Eelmise aasta suvel olin kutsutud Take That’i tuuri kontserdile Taanis ning kohtusin läbi ühise sõbra pärast kontserti ka Robbie endaga. Rääkisime üle kahe tunni juttu – muusikast, elust ning muidugi ka Eestist. Olen veendunud, et just tänu sellele pikemale vestlusele otsustas Robbie just Tallinnas teha kogu regiooni ainsa kontserdi. Kindlasti mängis rolli ka meie poolt välja pakutud kuupäev – 20. august, Eesti Taasiseseisvuspäev. Robbie mänedžment muutis meie palvel spetsiaalselt oma algset tuurigraafikut, et staar saaks just sel Eesti rahva jaoks nii olulisel päeval Tallinnas kontserdi anda. Robbie on ju laval esinenud sama kaua kui Eesti Vabariik taasiseseisvunud,» meenutas Rebane ning lisas: «Robbie ise on väga positiivne ja vahetu inimene, temaga kohtuda ja koos «maailma parandada» oli tore kogemus».


Uue turnee kontserdid kuulutas Williams välja oma värske stuudioalbumi «Take The Crown» edu taustal. «Robbie on tagasi! Pop-albumiga, mida me kõik oodanud oleme! Aga pea kinni, ta ju on juba korra sama teinud? «Take the Crown» on võimas, hulljulge ja enesekindel Robbie Williams’i plaat, mille järgi fännid igatsenud on, kuid ilmselt ei uskunud, et ta kunagi selle lindistab. Album kannaks justkui alapealkirja «Juhul kui te unustasite, kirjutan ma hitte». Kõik lood siin plaadil on hitid, suured massiivsed pophitid,» kirjutas The Guardian. Williams’i üheksas kauamängiv ilmus 5. novembril ning laulja enda sõnul tahtis ta tulla tagasi tõeliselt massiivse sooloalbumiga. «Mu eesmärgiks oli kirjutada lugusid, mida mina ja loodetavasti ka muu maailm hittideks peame. Olen tulemusega väga rahul!» lisas muusik.


Albumi esisinglist «Candy» sai Williams’i kiireima läbimüügiga singel pärast 12 aastat tagasi ilmunud hitti «Rock DJ», olles ka selle aasta edukaim meesartisti singel. Koos Gary Barlow’ga kirjutatud loost sai Robbie seitsmes soolokarjääri hitt, mis on suutnud Inglismaa edetabelite tipu vallutada, korrates ka Robbie uue albumi esikoha saavutust.


Robbie, kes alustas karjääri vaid 16-aastaselt poistebändis Take That, on tänapäeva popmuusika üks tunnustatumaid artiste: ta on müünud rohkem plaate kui ükski teine Briti sooloartist, ligemale 70 miljonit, ning võitnud teistest rohkem BRIT Awards auhindu. 2006. aastal pääses Robbie Williams Guinness’i rekordite raamatusse, kui tema «Close Encounters» tuuri kontsertidele müüdi ühe päevaga 1,6 miljonit piletit. Eelmise nädala lõpus andis Robbie kolm väljamüüdud kontserti Londonis, O2 Arenal, kuhu müüdi 50 tuhat piletit läbi vähem kui tunniga.


Peeter Rebase sõnul pannakse Robbie Williams’i showle Eestis müüki 33 tuhat piletit. «Tallinna Lauluväljak mahutab sellise suurejoonilise kontserdi puhul 70 tuhat pealtvaatajat, aga kuna tegemist on laulja ainsa showga kogu regioonis, siis artisti mänedžmendi soovil eraldasime pileteid ka lähiriikidesse, kus Robbie järgmisel suvel ei esine. Nii läheb järgmisel esmaspäeval üheaegselt Eestiga müüki Soomes 20 tuhat, Lätis 7 tuhat, Leedus 5 tuhat ja Venemaal 5 tuhat piletit» kommenteeris Rebane, ning lisas, et üle pika aja toimub taas Eestis show, mis on väga erakordne ning elavdab ka meie kontserditurismi – viimati juhtus see aastal 2006, mil Metallica ainsale showle Põhja-Euroopas müüdi kahe päevaga välja kõik 70 tuhat piletit. «Olen veendunud, et Robbie Williams’i eelseisvale turneele on garanteeritud veelgi suurem edu kogu Euroopas. Robbie eelmise suve etteaste koos Take That’iga oli võimas, aga tema esimene “proovi”kontsert eelmisel neljapäeval Londoni 02 Areenil, kus ka mul oli au viibida, jättis fantastilise mulje. Robbie oskus publikuga suhelda ja inimesi kuulama panna on lihtsalt muljetavaldav! Tema muusika läks väga hinge – kogu O2 Areen laulis täiest kõrist kaasa ning lõpulugude, eriti «Angels’i» ajal tuli paljudel pisar silma,» jagas oma kogemust Rebane.


Robbie Williams’i Tallinna kontserdi erikülalisena astub 20. augustil Tallinna Lauluväljaku lavale Briti popartist Olly Murs. Murs sai kuulsaks tänu osalemisele talendisaates The X-Factor 2009. aastal. Pärast seda on ta maha saanud kahe stuudioalbumiga. Olly Mursi teine kauamängiv «In Case You Didn’t Know» ning kolm singlit on jõudnud Inglismaa edetabelite tippu, nende hulgas rahvusvaheline megahitt «Heart Skips a Beat». Täna, 26. novembril nägi ilmavalgust Olly Murs’i uus plaat nimega «Right Place Right Time».


Briti ajaleht The Sun on nimetanud Robbie Williams’i suurimaks popstaariks, kes viimase 20 aasta jooksul Suurbritanniast esile tõusnud. «Saan aru enda eesmärgist ja sellest, mida teha soovin. Tahan kirjutada suuri pop-hitte, laulda staadionitäitele rahvale ja näha inimesi taas naeratamas ja rõõmustamas. Ma olen veel piisavalt noor, et vallutada maailma. Ja ma kavatsen seda proovida!» kinnitas 38-aastane Robbie.

Piletid Robbie Williams’i showle Tallinna Lauluväljakul tulevad müüki juba järgmisel esmaspäeval, 3. detsembril kell 10.00 ainult Ticketpros – internetipoes aadressil http://www.ticketpro.ee, kõigis Ticketpro müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ning Selverites üle Eesti. Korraga saab osta vaid kuni 6 piletit. Piletihind on 69 eurot, millele lisandub Ticketpro käsitlustasu (internetist ostes 1.50 eurot, piletikassast ostes 2 eurot).

FBI ConcertClub’i liikmed saavad pileteid osta juba kolm päeva varem, alates sellest reedest, 30. novembrist. FBI ConcertClub’i liikmeks saab tasuta registreeruda internetis aadressil http://www.fbi.ee.

Robbie Williams’i Tallinna kontserdi produtsent on BDG Music koostöös X-Ray ja ie:music ltd’ga.
Meediapartnerid: Kanal 2, Sky Plus, Pervõi Baltiiski Kanal, SKY Radio, Delfi.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Robbie Williams Tallinna Lauluväljakul 20.08.2013

PostitusPostitas Spellbound » 28. November 2012, 18:51

Kui olen taaskord lava ees valvur, siis eks ikka olen kohal. Vastasel juhul vaevalt...
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Robbie Williams Tallinna Lauluväljakul 20.08.2013

PostitusPostitas adi » 28. November 2012, 20:26

Originaalkooseisus?
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05


Mine Üritused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron