Oscarid 2010

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas 0ll » 08. Märts 2010, 20:58

Maitea. Iga aastaga jääb see Oscaritunne (mis iganes see on) kuidagi lahjemaks.
NPH varieteejupp oli võrreldes eelmise aastaga avalöögiga igav. Saatejuhid jäid täiesti märkamatuks (kas saidki vähem aega?), hetkel meenub ainult juudi-natsi nali ja Paranormali sketš. Nõuan Stephen Colberti!

Järgmisse aastasse võiks kaasa võtta "parima animatsiooni" intervjuud ja ka filmimuusika nominantide mingis vormis ettekandmise (mitte tingimata moderntantsu võtmes). Ilmselt näeme ka mingi uue žanri montaaži - see oli päris lõbus... Kui ei näe, oleks selleaastane klipp väga imelik.

Ja Preciousi käsikirja võit häirib mind samuti. Kohutavalt. Ei mäletagi, et kunagi kõik neli nominenti võitjast SELGELT paremad tundunud oleks.

Mo'Nique'i võiduga olen rahul, naisnäitleja kujukese oleks andnud Streepile.
Avatari - Hurt Lockeri duell jättis külmaks
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 08. Märts 2010, 21:09

Ennustamisel läks ei läinud väga kehvasti. Sain tulemuseks 14/24. Vähemalt peakategooriad - film, lavastaja, näitlejad - panin kõik (6/6) täppi. Minu kuritahtlik soov, et Cameron ei võidaks ühtegi kuldmehikest (0/3), läks ka täide. Tegelt oli ju enne suht selge, et "Avatar" ei võida parima film ja lavastaja oscarit. Seletasin kunagi asja lahti siin. Mitte, et ma "Avatari" vihkaja oleks, vaid see film lihtsalt ei vääri neid auhindu.
Suurimaks üllatuseks võib pidada Argetiina linateose võitu. Väike ootamatus oli võibolla ka see, et "The Hurt Locker" võitis 9-st koguni 6 auhinda. Üldjuhul saab tulemusi pidada ootuspärasteks. Show ise oli tänavu üllatavalt tagasihoidlik.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Gang-pae » 09. Märts 2010, 11:26

Need, kes eile ircis minu sonimist pidid kuulama, siis ütles ta tõesti Crazy Heart. Lihtsalt helikvaliteet oli kehv ja kuulsin ise valesti. PAE-FAIL
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

Eelmine

Mine Auhinnad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist