Oscarid 2009

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Hülss » 23. Veebruar 2009, 08:25

Jäin show'ga rahule. Penni võit oli tõsine üllatus. Button sai haledalt peksa, aga need 3 mis saadi, läksid ka õigesse kohta. Slumdogi võidud ei üllatanud, Hugh Jackman oli üllatavalt hea. Nalja sai ka õnneks piisavalt.

David Fincher peab leidma mingi kuldse kesktee ja eelkõige proovima midagi väiksema eelarvega teha.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 23. Veebruar 2009, 09:43

Hea teema siin käinud :)

Ennustasin 18/24. Läksin alt sound mixing, sound editing (nagu alati) + lühianim, lühidok, võõrkeelne ja Penn!!
Hugh Jackmani intro oli hea, rohkem teda praktiliselt polnudki. Show oli igav reklaame täis, kuid imekombel liikus aeg päris kiirelt. Pineapple Express skit oli naljakam kui terve film. Stiller as J. Phoenix oli kahtlane, aga fun.

Kate Winslet.
Domo Arigato Mister Robato. Sank you.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 23. Veebruar 2009, 10:28

Ohjah. Päris hea melu on siin käinud :D
Penni võit oli tõesti vast suurim üllatus. Gala ise oli üllatavalt nõrk see aasta. Mõttetult palju reklaame ja Jackman ise oli ka kuhugi kadunud kogu aeg. Meryl Streepi näitas ka rohkem kui teda. Enamus numbritest olid muidugi lahedad, mainides nt Pineapple Expressi ja Phoenixit. Bale oleks võinud kah olla. See oleks kewl olnud. Auhindadega otseloomulikult rahul pole. Ei salli seda rentslit. Tore, et Heath sai, kuid Rourkest on kahju jah. Penn saab niikuinii neid nominatsioone veel ja veel. Aahh, fuck slumdog. Buttonile tehti ülekohut kah. See-eest oli mugav vaadata.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Forzelius » 23. Veebruar 2009, 10:31

Ja need sakslastest sittarid dubleerisid TDK'd kah vahepeal (ahjaa, sellele tehti ka ülekohut). See oli suht koom kuulda mingi: und das ist...loss.

Sound mixing slumdogile ja score ajasid kõigerohkem närvi. Ülejäänud olid managable..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Gang-pae » 23. Veebruar 2009, 12:06

Praegu telekast kuulsin, et Jaapani film Departures võitis üllatuslikult. Aga äkki keegi oskab öelda, kui head need teised nominendid olid, et see võit üllatuslik oli? Üks nommidest oli Valss Bashiriga. Seda on vist mõned näinud. Departures paistab olevat korralik draama ja ise tahaks tõesti seda näha, Kuldmehike on boonuseks, et inimesed, keda see film ei oleks huvitanud, aga kuna ta ju võitis Oscari, siis äkki isegi vaataks.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas hau » 23. Veebruar 2009, 12:16

Forza kirjutas:Sound mixing slumdogile ja score ajasid kõigerohkem närvi. Ülejäänud olid managable..

No igal ühel omad liistud, mis talle kõige tähtsamad.

Vaatasin, et sain jälle forum cinemast tasuta kino. Päris kena. Pelle sa kah.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Will Turner » 23. Veebruar 2009, 12:35

See oli kindel ,et Heath Ledger oma oscari saab.
Läks kuidas läks see aasta
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas LiveForThis » 23. Veebruar 2009, 12:40

Suurim ülekohus ongi jätta Rourke Oscarist ilma :x
Kõik muu oli nii nagu mulle meeldis. Button oli juba kahjuks ette teada, et tähtsamaid Oscareid see ei saa.
Ledger sai vähemalt kätte, aga miks mitte Rourke!!!!
Täiesti lõpp noh, krdi hõõrujad ma ütlen. Tänapäeval kõik püüavad lipitseda homode ees nii palju kui vähegi võimalik.

Minu silmis sai Mickey Oscari kätte ja Slumdogi üle olen samuti üliõnnelik. Väga ära teenitud tunnustus.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 23. Veebruar 2009, 13:58

Väga hea meel, et Heath kätte sai enda oma.
Slumi võitude üle on ka hea meel.

Tore.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas KiiZ » 23. Veebruar 2009, 14:22

Veidi närvi ajab, et pede mängimise eest oscar kohe soolas on.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Spellbound » 23. Veebruar 2009, 14:57

Sisetunne juba ütles, et Sean penn napsab ikkagi Rourkei eest ära, sest sellised filmid saavad tegelikult alati suurema tunnustuse kui nad tegelikult väärt on.
Muidu olen võitudega rahul, välja arvatud see, et Rourke ei saanud. Ta oli seda kõvasti rohkem väärt kui kogu aeg kiitust pälvinud Sean penn. Tegi raskelt tööd ja pani kogu oma hinge mängu aga ikkagi ei saanud seda. TDK oleks võinud saada ka natuke rohkem. Slumdogi võitudega olen väga rahul. Benjamin Button oli niigi ülehinnatud, mitte et film halb oleks olnud aga 13 nominatsiooni oli silmnähtavalt ülepakutud.
Paljud olid need võidud, mis oli juba ette teada. Nii, et eriti üllatusi ei tekkinud kui välja arvata meespeaosa.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 23. Veebruar 2009, 15:45

hau kirjutas:
Forza kirjutas:Sound mixing slumdogile ja score ajasid kõigerohkem närvi. Ülejäänud olid managable..

No igal ühel omad liistud, mis talle kõige tähtsamad.

Vaatasin, et sain jälle forum cinemast tasuta kino. Päris kena. Pelle sa kah.

Nägin jah su nime. Ise sain forumcinemas ennustusel 11 ja kohapeal 13. Polegi paha vaadates seda, et eelmine aasta tuli ainult 7 kohapeal.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Will Turner » 23. Veebruar 2009, 16:37

Kui öeldi Heath Ledgeri nimi siis ma olin sama õnnelik angu ma oleksin ise selle oscari saanud. Ma olen tõesti õnnelik ,et tema selle auhinna sai. Ta oli seda väärt.

Mickey Rourke- Ma imestasin ,et tema ei saanud. The Wrestler"is oli kohe näha ,et ta on pingutanud, aga jah....nagu ma ennist ütlesin ,et imesid ikka juhtub :D
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas Gang-pae » 23. Veebruar 2009, 16:54

Oscari võitnud lühianimatsioon
La Maison en petits cubes
http://video.google.com/videoplay?docid ... 9397842222
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas Ronet » 23. Veebruar 2009, 17:57

Forza kirjutas:Ja need sakslastest sittarid dubleerisid TDK'd kah vahepeal (ahjaa, sellele tehti ka ülekohut). See oli suht koom kuulda mingi: und das ist...loss.


Sakslased dubleerivad kõik filmid mis pole juba Saksa keeles. :p

Wankers.
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

EelmineJärgmine

Mine Auhinnad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron