Oscarid 2008

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 23. Jaanuar 2008, 13:02

Forza kirjutas:
Reinuvader Rebane kirjutas:pe*sse.


Kusjuures ma arvasin, et sa midagi sellist ütled. Peab tunnistama, asi on tõesti ebaaus. See ei ole normaalne enam...



loodan et nad vähemasti seda lollust ei tee et ahvivad veneetslasi täielikult...üks Oscar ju nominatsiooni ei vaja.... enne viiekümnendat kogu elutöö tehtud, see Kuldlõvi koha pealt on tõega au, aga Oscarite variandis on nõme.
sest siis nigu parima režisööri auhinda justkui olekski võimatu anda...
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas hau » 24. Jaanuar 2008, 18:54

Tim Burton oleks kõvem vend, kui ta oleks ühes nimekirjas selliste vendadega nagu Hitchcock, Kubrick, Altman, Welles ehk suurnimedega, kes ei võitnud Oscarit. Kui ta saab kunagi lihtsalt oma elutöö preemia ja lavastamise eest auhinda ei saa, siis ta jääb meelde kui see geenius, kes Akadeemial jälle kahe silma vahele jäi, aga kui ta võidab selle ühe parima lavastaja Oscari, siis ta on lihtsalt üks nimi selles pikas nimekirjas.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 24. Jaanuar 2008, 19:08

hau kirjutas:Tim Burton oleks kõvem vend, kui ta oleks ühes nimekirjas selliste vendadega nagu Hitchcock, Kubrick, Altman, Welles ehk suurnimedega, kes ei võitnud Oscarit. Kui ta saab kunagi lihtsalt oma elutöö preemia ja lavastamise eest auhinda ei saa, siis ta jääb meelde kui see geenius, kes Akadeemial jälle kahe silma vahele jäi, aga kui ta võidab selle ühe parima lavastaja Oscari, siis ta on lihtsalt üks nimi selles pikas nimekirjas.


Sa oleksid siis eelistanud, et Scorsese poleks ka võitnud?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 24. Jaanuar 2008, 19:19

Ma oleks eelistanud, kui ta oleks võitnud 81. või 91. aastal, kui ta oli parim lavastaja, mitte need lavastavad näitlejad, kes Akadeemiale nii kallid on. Aga samas eelmise aasta variantidest oli Scorsese parim nii et ei vaidle tema võidule vastu kah.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 24. Jaanuar 2008, 19:27

hau kirjutas:Ma oleks eelistanud, kui ta oleks võitnud 81. või 91. aastal, kui ta oli parim lavastaja, mitte need lavastavad näitlejad, kes Akadeemiale nii kallid on. Aga samas eelmise aasta variantidest oli Scorsese parim nii et ei vaidle tema võidule vastu kah.


Mnjaa, selle koha pealt on sul õigus, et kui ta oleks varem võitnud, siis oleks kindlasti parem olnud. Hiljem jääb ju selline mulje ka, et Akadeemia andis sellepärast, et mees meeleheitlikult juba 25 aastat üritab. Samas jällegi eelistaksin "Dancing With Wolves"´it "GoodFellas"´ile, kuigi mõlemad head. Kõike ei saa paraku, kahjuks...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Forzelius » 25. Jaanuar 2008, 16:32

Ei saa öelda, et ma seda hosti just heaks kiidaksin. Ei saa üldse aru, miks Whoopi või Billy ei või olla...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas crackhead » 25. Jaanuar 2008, 16:37

Forza kirjutas:Ei saa öelda, et ma seda hosti just heaks kiidaksin. Ei saa üldse aru, miks Whoopi või Billy ei või olla...



Whoopi ja Billy on juba öelnud, et nad sellega enam ei tegele ja kuigi veidi magedavõitu, on see Jon Stewart ikka tunduvalt parem kui mullune õudusvärinate saatel meenuv Ellen DeGeneres.
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 25. Jaanuar 2008, 22:37

mingis mõttes ma nõustun hau´ga, teisest küljest mitte...usun et Sweeney Todd peaks olema selline film ( peaks sest pole veel näinud) mis väärib just praegu ja kohe parima lavastaja preemiat, ja ükskõik mis muu "kompensatsioon" pole õigustatud, nagu ka eluaeg ilma jätmine.
ent teisest küljest, õnneks on mu pettumus väike sest ma pole Ameerika Filmiakadeemiast kunagi suurt midagi arvanud.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Hülss » 18. Veebruar 2008, 23:52

Tulevased host'id võiks olla näiteks Jim Carrey, Conan O'Brien (talkshow host) või Robin Williams. Eriti just Robin Williams, temaga ei hakkaks kellelgi igav.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Veebruar 2008, 23:26

Kas Johnny Depp läheb ka? :)
Ja mis näitlejad üldse lähevad? Keira läheb vist kindlasti, kas seal on nagu kindlad näitlejad ja kutsed või võivad minna ka need kelle film vms ei kandideeri?
Ma polegi väga nende oskaritega kursis, aga üldisel tahaks näha ka loomulikult selle aasta naiste kleite, võitjaid, inimesi ja üldse. :)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 22. Veebruar 2008, 17:11

Tim ja Johnny võiks minna ja teha Carriet kõigile, verega pritsida veepüstolitest. jumala lahe. nii palju "veriseid" filme on ju, see sobiks väga hästi. There will be blood, Sweeney Todd ja No Country, kõigis ikka jagub...

ainult see veri mis Sweeneys kasutati olevat olnud poolenisti karamelline ja ei tulevat kaks nädalat päriselt maha....
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Forzelius » 25. Veebruar 2008, 11:59

Kuigi oleng CC Plaza A Le Coq Sviidis ja pärast posterite ja muu nänni saamine oli sitta kanti vinge, siis Oscarite jagunemisega absoluutselt rahul ei ole. Bourne Ultimaatum ja kolm oscarit???There Will Be Blood ainult 2?
Suuri üllatusi peale Golden Compassi ei olnud.
Kahju siiski, et TWBB ei saanud BP-d, oleks seda rohkem väärinud...
Aga jah, üritus ise oli sigavinge ja kindlasti lähen ka järgmine aasta, kui toimub...

Palju õnne, hau, Ipodi ei tulnud, aga viis korda tasuta kino pole ka paha...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 25. Veebruar 2008, 14:37

HAH! 15/23st (päriselt 16/24 koos ratatuiiga). Oscarite ajal kui vaatasin et ennustus läheb vaikselt metsa poole ehk Compassi ja Bourne heli võidud, siis muutusin ennustuse vastu ükskõikseks ja hakkasin aind twbb poolt olema, aga raisk twbb sai kaks tükki. Igatahes showga olen ülirahul- naljad tulid kohale ja 2 märksõna, mis võitjaid ühendasid olid euroopa ja lootus ehk kõik 4 parimat näitlejat on eurooplased (YEAH!!, selle üle oli ikka mega hea meel kui Marion võitis (K), ja ka Javier ja Tilda ja Lewis kõik väga südamlikud ja down-to-earth tüübid, ja ka Glen ja Marketa. That guy is so arrogant :D, see et Stewart Marketa tagasi lavale kutsus oli õhtu kõige viisakam ja armsam tegu.) ja teine märksõna mis läbi käis oli lootus ehk 1,5 milli kroonise eelarvega tehtud Once võitis parima Oscari ja kunagine strippar Diablo Cody võitis parima originaal stsenaariumi. Kõik võivad kunagi võita;).

Mis teisi auhindu puudutas siis 16 erinevat filmi said Oscareid. Kuigi 4 filmi said 7 ja 8 nomi siis ainult üks võitis 4 ehk NCFOM sai 50%, aga Bourne üllatas ja sai 100% ehk 3. TWBB ja üllatusena La Mome 2. Ma ei hakka vinguma, et TWBB oleks väärinud parimat filmi ja lavastajat. Muidugi ta oleks väärinud, aga lihtsalt aastal, kus tulevad välja 2 perfektset filmi ei saa tülli minna ühe ürituse pärast, need on kõigest auhinnad. Hea meel, et Coenid korjasid 3 Oscarit per kärss, sest seda nad ka väärivad - mehed on teinud 20 aastat puhast kulda ja aind ühe korra varem võitnud. Coenid on osa Ameerika kultuurist ja nad väärisid seda tunnustust. Btw ma hakkasin täiega naerma kui montaazi nominantide ajal Coenite asemel näidati mingit suvalise vanamehe fotot. Kuna TWBB üks mu läbiaegade lemmikfilme, siis ma tundsin väikest kurbust, et ta ei saanud teenitud tasu, kas või üks kolmest tähtsamast PTA kategooriast. Väga kõva üritus. Euroopa!

Mis mu ennustusse puutub, siis valed olid Marion, Tilda( mille ma viimasel hetkel muutsin Cateks, raisk), Costume Atonement, Doc No end, Makeup Pirates (mille ma samuti muutsin ära, MIKS?), ja helitööd panin no country ja transformers ja visual transformers, mida ta ka vääris erinevalt mingist kõndivast karust kurat küll kuna akadeemia viimati nägi tuhandest jupist koosnevat autot muutumaks robotiks.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 25. Veebruar 2008, 14:54

See oli jah väga viisakas, et ta tagasi kutsuti. Pole seda üldse varem näinud.

Stewart oli geniaalne host. And the baby goes to...Angeline Jolie who unfortunately can't be here tonight so i'll be excepting the baby on her behalf. Häid kohti oli veel...

Ja tegelikult jah, vaadates, kui vähe Coenid võitnud on, siis olid nad lõpuks ära teeninud ka midagi...
Muidu oli väga vinge öö...Täitsa lahe oli CC Plaza stafiruume näha ja ülimugav oli vaadata just sviidis, ei kujuta ette kui palju oleks kaduma läinud, kui vaatamine oleks olnud saal 1-es nagu see oli 2 aastat tagasi. Timo ütles, et siis oli kolmsada inimest. Siis ei oleks vast nii lahe olnud.

Vinge!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas -kathyy- » 25. Veebruar 2008, 18:04

Nonii, saan ma siis õigesti aru, et Sweeny Todd jäi igasugusest auhinnast ilma, jah?.. No arvata oligi.. mulle hakkab juba tunduma, et seal käib ka väikestviisi nn onupojapoliitika.. kas pole?
Aga jah.. sellest on hirmus kahju küll, kuid olgem õnnelikud, et ta üldse nominatsioone sai ;) kuid jah, nagu Reinuvader Rebane ütles, et ta peab just praegu saama selle oma auhinna kätte ja mitte mingil muul ajal või moel. Ütleme nii, et see on tema loomingu hetkeseks kokkuvõtteks üks väga suur ja arvestatam teos üldse.
aga lootgem, siis parematele aegadele :D
Kasutaja avatar
-kathyy-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 120
Liitunud: 19. Aprill 2007, 19:03

EelmineJärgmine

Mine Auhinnad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline