Oscarid 2007

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas crackhead » 21. Oktoober 2006, 17:59

V kirjutas:
Mihkel kirjutas:Hetkel arvan, et kõige reaalsem parima filmi võitja on "the Departed" ja see on ka hea võimalus Scorsesel lavastaja oscar saada. Muidugi eks ma ikka ole Clinti poolt.
oot,kas koguni parim film?
heh,siis pole sel lootustki(kahjuks),kuna palju paremat kraami on tänavu.
babel oli nii cannesis kui veneetsias meistriteoseks kutsutud.publik oli vapustatud,ning samuti ka kriitikud.

see on üks kindlaid contendereid sel aastal.
flags loomulikult,dreamgirls loomulikult ning loomulikult de niro good shepherd....

režissuurist rääkides võidab selle tõenäoliselt kas eastwood või condon või de niro....panustan de nirole.



Babel pole veel USA kinodes laiemale publikule veel linastunudki, see eest The Departed on saanud fantastiliselt häid arvustusi. (lisaks veel akadeemia ilmne süütunne Scorsese ees)
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas V » 21. Oktoober 2006, 18:13

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 21. Oktoober 2006, 18:15

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas crackhead » 21. Oktoober 2006, 18:19

V kirjutas:
crackhead kirjutas:
V kirjutas:[quote="crackhead"][quote="Mihkel"]Tähendab seda, et võin neda ootused "Flasg of Our Father'si" osas allapoole tuua ja kinos käimisel ikkagi nautida. Ei suuda ikka aru saada miks see nii mahatehtud on juba.



Pidavat olema "Reamees Ryan-i" halemeelne kopeering, mis ei ütle sõja koha pealt midagi uut.
sry dude...aga sa ei tea vist millest film räägib ega.
too bad.haha



Mina lugesin arvustusi mis nii ütlesid, see polnud minu enda arvamus, see eest oli sinu lollakas informatsioon kahtlane :ülivihane:[/quote]sel juhul panid kommenteerijad suht puusse.kuna kui sa ise oleksid uurinud natuke filmi kohta,siis see on Iwo Jima lahingul baseeritud.kuidas siis reamees ryan siia konteksti läheb?
think about it.[/quote]


alglahingu stiililt
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas V » 21. Oktoober 2006, 18:22

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas crackhead » 21. Oktoober 2006, 18:25

V kirjutas:
crackhead kirjutas:
V kirjutas:[quote="Mihkel"]Hetkel arvan, et kõige reaalsem parima filmi võitja on "the Departed" ja see on ka hea võimalus Scorsesel lavastaja oscar saada. Muidugi eks ma ikka ole Clinti poolt.
oot,kas koguni parim film?
heh,siis pole sel lootustki(kahjuks),kuna palju paremat kraami on tänavu.
babel oli nii cannesis kui veneetsias meistriteoseks kutsutud.publik oli vapustatud,ning samuti ka kriitikud.

see on üks kindlaid contendereid sel aastal.
flags loomulikult,dreamgirls loomulikult ning loomulikult de niro good shepherd....

režissuurist rääkides võidab selle tõenäoliselt kas eastwood või condon või de niro....panustan de nirole.



Babel pole veel USA kinodes laiemale publikule veel linastunudki, see eest The Departed on saanud fantastiliselt häid arvustusi. (lisaks veel akadeemia ilmne süütunne Scorsese ees)
seda ilmset süütunnet pole,et asja selgemaks teha.akadeemia inimesed uuenevad igal aastal ning saa aru,see on kadeemia,kes mingist süütundest ei anna kellelegile midagi.

departed võib rahvale meeldida,aga see ie loe.loeb see kui critically acclaimed see on,sest just selle järgi gildid otsustavad.



nii,et kedagi ei huvita see aliem publik.arvustused on nned mis loevad,ja neid on juba üle prahi palju olnud babeli kohta.[/quote]


arvustusi jagavad nimelt kriitikud, just nimelt arvustustest ma rääkisin ja see on väga critically acclaimed film, nagu sina suudad väljendada

ah et süütundest ei anta oscareid? lol!
Paul Newman sai The Color of Money eest just seetõttu, et ta polnud juba 6 nominatsiooni järjest võitnud, samal põhjusel võitis Al Pacino Scent of a Womani eest- sest et ta The Godfatheri teise osa eest ilma jäi

Akadeemias, või kadeemias, nagu sina, kirjaoskamatu venelane, ütled, ei vahetu liikmed iga aasta-see koosneb neistsamadest näitlejaist, lavastajaist, kaamerameestest ja teistest, kes ka filme teevad, akadeemiast viib vaid vikatimees, see ei ole mingi suva peale valitud komitee
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas crackhead » 21. Oktoober 2006, 18:28

V kirjutas:
crackhead kirjutas:
V kirjutas:[quote="crackhead"][quote="V"][quote="crackhead"][quote="Mihkel"]Tähendab seda, et võin neda ootused "Flasg of Our Father'si" osas allapoole tuua ja kinos käimisel ikkagi nautida. Ei suuda ikka aru saada miks see nii mahatehtud on juba.



Pidavat olema "Reamees Ryan-i" halemeelne kopeering, mis ei ütle sõja koha pealt midagi uut.
sry dude...aga sa ei tea vist millest film räägib ega.
too bad.haha



Mina lugesin arvustusi mis nii ütlesid, see polnud minu enda arvamus, see eest oli sinu lollakas informatsioon kahtlane :ülivihane:[/quote]sel juhul panid kommenteerijad suht puusse.kuna kui sa ise oleksid uurinud natuke filmi kohta,siis see on Iwo Jima lahingul baseeritud.kuidas siis reamees ryan siia konteksti läheb?
think about it.[/quote]


alglahingu stiililt[/quote]küimus on,kas sa oled näinud seda,et see sarnaneb,või oli see kellegi arvustus jällegi,mis ol ivaid arvustaja arvamus.
rahva arvamus loeb suht samuti.(mitte küll akadeemia jaoks,mis on hea,sest iseseisev arvamus on parim)[/quote]


nüüd räägid sa iseendale vastu
see mitte ei sarnane sellega ühe kriitiku meelest, vaid mitukümmend kriitikut on seda sarnasust maininud.
ja kust ma peaks olema seda näinud, käisin sinu arvates USA-s vaatamas või? :D
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas hau » 21. Oktoober 2006, 18:34

Treilerist märkasin sarnasusi Ryani lahinguga minagi, aga see ei tähenda et ma vanameister Clinti ja Paul Haggise loomevõimes kahtlen. Kindel soosik imo.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas crackhead » 21. Oktoober 2006, 18:40

hau kirjutas:Treilerist märkasin sarnasusi Ryani lahinguga minagi, aga see ei tähenda et ma vanameister Clinti ja Paul Haggise loomevõimes kahtlen. Kindel soosik imo.



Minagi ei kahtle, ma vaid edastasin kriitikute sõnu.
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas hau » 21. Oktoober 2006, 18:41

crackhead kirjutas:

Minagi ei kahtle, ma vaid edastasin kriitikute sõnu.

ma ei norigi, ma ütlesin aind oma arvamuse
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 22. Oktoober 2006, 13:47

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 22. Oktoober 2006, 13:49

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Priit » 22. Oktoober 2006, 14:08

Ma haletsen sind, et sa selle asja pärast nii närvi lähed ja ropendama kukud.

Ja palun, ärge tsiteerige kogu postitust, sest teie jutu lugemiseks peab pool lehte alla tirima.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas hau » 22. Oktoober 2006, 14:29

[quote="V"][/quote]
Kui nii vana oled juba, võiks vähegi austust ja mõistmist teiste inimeste kohta olla. Üleüldse on hale teiste arvamuste ja vigade kallal norida, kuradi keskerakondlane. Pole mõtet vabandadagi, et teised alustavad neid vaidlusi, sest sinu temperament ja ülbus algatavad need. Ja btw, peale koma ja punkti on tühik.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas crackhead » 22. Oktoober 2006, 15:04

V, ma ei viitsi sinusuguse juhmakaga rohkem vaielda, aga kui sa mulle tänaval vastu tuled, ütle mulle, et see sina oled, ma tahaks sulle veits kolki anda.
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

EelmineJärgmine

Mine Auhinnad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist