Independent Spirit 2017

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

Moderaator: Meeskond

Independent Spirit 2017

PostitusPostitas eerik » 22. November 2016, 22:14

Auhinnad on väga olulised, eksole!

BEST FEATURE (Award given to the producer)
American Honey
PRODUCERS: Thomas Benski, Jay Van Hoy, Lars Knudsen, Lucas Ochoa, Pouya Shahbazian, Alice Weinberg

Chronic
PRODUCERS: Michel Franco, Gina Kwon, Gabriel Ripstein, Moisés Zonana

Jackie
PRODUCERS: Darren Aronofsky, Scott Franklin, Ari Handel, Juan de Dios Larraín, Mickey Liddell

Manchester by the Sea
PRODUCERS: Lauren Beck, Matt Damon, Chris Moore, Kimberly Stewart, Kevin J. Walsh

Moonlight
PRODUCERS: Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Adele Romanski


BEST FIRST FEATURE (Award given to the producer and director)
The Childhood of a Leader
DIRECTOR: Brady Corbet
PRODUCERS: Antoine de Clermont-Tonnerre, Chris Coen, Ron Curtis, Helena Danielsson, Mona Fastvold, István Major

The Fits
DIRECTOR/PRODUCER: Anna Rose Holmer
PRODUCER: Lisa Kjerulff

Other People
DIRECTOR: Chris Kelly
PRODUCERS: Sam Bisbee, Adam Scott, Naomi Scott

Swiss Army Man
DIRECTORS: Daniel Kwan, Daniel Scheinert
PRODUCERS: Miranda Bailey, Lawrence Inglee, Lauren Mann, Amanda Marshall, Eyal Rimmon, Jonathan Wang

The Witch
DIRECTOR: Robert Eggers
PRODUCERS: Daniel Bekerman, Jay Van Hoy, Lars Knudsen, Jodi Redmond, Rodrigo Teixeira


BEST DIRECTOR
Andrea Arnold, American Honey
Barry Jenkins, Moonlight
Pablo Larraín, Jackie
Jeff Nichols, Loving
Kelly Reichardt, Certain Women


BEST SCREENPLAY
Barry Jenkins, Tarell Alvin McCraney (story by), Moonlight
Kenneth Lonergan, Manchester by the Sea
Mike Mills, 20th Century Women
Ira Sachs, Mauricio Zacharias, Little Men
Taylor Sheridan, Hell or High Water


BEST FIRST SCREENPLAY
Robert Eggers, The Witch
Chris Kelly, Other People
Adam Mansbach, Barry
Stella Meghie, Jean of the Joneses
Craig Shilowich, Christine


JOHN CASSAVETES AWARD (Award given to the best feature made for under $500,000, given to the writer, director and producer)
Free In Deed
WRITER/DIRECTOR: Jake Mahaffy
PRODUCERS: Mike Bowes, Mike S. Ryan, Brent Stiefel

Hunter Gatherer
WRITER/DIRECTOR: Josh Locy
PRODUCERS: Michael Covino, April Lamb, Sara Murphy, Isaiah Smallman

Lovesong
WRITER/DIRECTOR: So Yong Kim
WRITER/PRODUCER: Bradley Rust Gray
PRODUCERS: David Hansen, Alex Lipschultz, Johnny Mac

Nakom
WRITER/DIRECTOR/PRODUCER: T.W. Pittman
DIRECTOR/PRODUCER: Kelly Daniela Norris
WRITER/PRODUCER: Isaac Adakudugu
PRODUCER: Giovanni Ximėnez

Spa Night
WRITER/DIRECTOR: Andrew Ahn
PRODUCERS: David Ariniello, Giulia Caruso, Ki Jin Kim, Kelly Thomas


BEST MALE LEAD
Casey Affleck, Manchester by the Sea
David Harewood, Free In Deed
Viggo Mortensen, Captain Fantastic
Jesse Plemons, Other People
Tim Roth, Chronic


BEST FEMALE LEAD
Annette Bening, 20th Century Women
Isabelle Huppert, Elle
Sasha Lane, American Honey
Ruth Negga, Loving
Natalie Portman, Jackie


BEST SUPPORTING MALE
Ralph Fiennes, A Bigger Splash
Ben Foster, Hell or High Water
Lucas Hedges, Manchester by the Sea
Shia LaBeouf, American Honey
Craig Robinson, Morris From America


BEST SUPPORTING FEMALE
Edwina Findley, Free In Deed
Paulina Garcia, Little Men
Lily Gladstone, Certain Women
Riley Keough, American Honey
Molly Shannon, Other People


BEST CINEMATOGRAPHY
Ava Berkofsky, Free In Deed
Lol Crawley, The Childhood of a Leader
Zach Kuperstein, The Eyes of My Mother
James Laxton, Moonlight
Robbie Ryan, American Honey


BEST EDITING
Matthew Hannam, Swiss Army Man
Jennifer Lame, Manchester by the Sea
Joi McMillon, Nat Sanders, Moonlight
Jake Roberts, Hell or High Water
Sebastián Sepúlveda, Jackie


BEST INTERNATIONAL FILM
Aquarius (Brazil)
DIRECTOR: Kleber Mendonça Filho

Chevalier (Greece)
DIRECTOR: Athina Tsangari

My Golden Days (France)
DIRECTOR: Arnaud Desplechin

Toni Erdmann (Germany/Romania)
DIRECTOR: Maren Ade

Under the Shadow (Iran/United Kingdom)
DIRECTOR: Babak Anvari


BEST DOCUMENTARY (Award given to the director and producer)
13th
DIRECTOR/PRODUCER: Ava DuVernay
PRODUCERS: Spencer Averick, Howard Barish

Cameraperson
DIRECTOR/PRODUCER: Kirsten Johnson
PRODUCER: Marilyn Ness

I am Not Your Negro
DIRECTOR/PRODUCER: Raoul Peck
PRODUCERs: Rémi Grellety, Hébert Peck

O.J.: Made in America
DIRECTOR/PRODUCER: Ezra Edelman
PRODUCERS: Nina Krstic, Tamara Rosenberg, Caroline Waterlow

Sonita
DIRECTOR: Rokhsareh Ghaem Maghami
PRODUCERS: Gerd Haag

Under the Sun
DIRECTOR: Vitaly Mansky
PRODUCER: Natalya Manskaya


ROBERT ALTMAN AWARD (Award given to one film’s director, casting director and ensemble cast)
Moonlight
DIRECTOR: Barry Jenkins
CASTING DIRECTOR: Yesi Ramirez
ENSEMBLE CAST: Mahershala Ali, Patrick Decile, Naomie Harris, Alex Hibbert, André Holland, Jharrel Jerome, Janelle Monáe, Jaden Piner, Trevante Thodes, Ashton Sanders
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4855
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Mine Auhinnad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline