Seriaalidest leitud lemmikud näitlejad

Siia üldine arutelu lavastajatest, näitlejatest jms.

Moderaator: Meeskond

Seriaalidest leitud lemmikud näitlejad

PostitusPostitas brixxx » 22. Mai 2015, 14:30

Olen viimasel ajal vaadanud palju seriaale, hetkel eriti vanu seriaale.

Viimasel ajal olen päris mitmest seriaalist leidnud vähemalt 1 lemmiknäitleja, loetlen need.

1. Quincy, ME (1976-1983) - John S. Ragin (tegelaskuju: Dr. Robert Asten);
Spoiler :
Pilt

2. Airwolf (1984-1986) - Alex Cord (tegelaskuju: Michael Coldsmith Briggs III);
Spoiler :
Pilt

3. The Equlaizer (1985-1989) - Robert Lansing (tegelaskuju: Control).
Spoiler :
Pilt


Neist seriaalidest igavam seriaal oli kindlasti "Airwolf" (1984-1986), aga eriliselt hakkas meeldima näitleja Alex Cord karakter, tal on väga hea hääle tämber, ilmselt selletõttu meeldib ka.
Neist kolmest mainitud lemmikutest näitlejatest kindlasti lemmik näitleja on Robert Lansing. Kuna ta on selline salapärane, tõsine ning hääle tämber ka suht hea.
Seriaalis "Quincy, ME" (1976-1983) meeldis enim tegelaskuju Dr. Robert Asten, keda mängis näitleja John S. Ragin. Pean tunnistama, et ma olen veidi harjunud tõsisemate ja külmemate bosside karakteridega, seetõttu oli veidi harjumatu ja samas ka positiivne vaadata nii positiivset bossi tegelaskuju. Täpsustan, et John S. Ragin mängis "Quincy, ME" surnukuuri oskakonna juhti.

Kahes seriaalis "Quincy, ME" ja "The Equalizer" meeldisid veel mõned põhitegelaskujud. Seriaalis "Quincy, ME" meeldis veel Dr. Quincy (Jack Klugman) ja Lt. Monahan (Garry Walberg) ning seriaalis "The Equlaizer" meeldis veel Robert McCall (Edward Woodward).

Hetkel vaatan veel ühte vana seriaali "Kolchak: The Night Stalker" (1974-1975), seal on päris huvitav karakter Carl Kolchak (Darren McGavin).

Hetkel uutest seriaalidest olen leidnud 2 seriaalist 2 lemmikut näitlejat "The Blacklist" (2013-...) James Spader (Raymond 'Red' Reddington) ning "Forever" (2014-...) Ioan Gruffudd (Henry Morgan). Veel mainiks ära seriaali "New Tricks" (2003-...), kus lemmikud näitlejad Alun Armstrong (Brian Lane) ja Dennis Waterman (Garry Standing).

Neid näitlejaid on veel nagu nt. Tom Selleck, Victor Garber, Judd Hirch jne, aga need on hakkanud meeldima pigem rohkem filmides.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Mine Inimesed

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron