Parim eesti näitleja

Siia üldine arutelu lavastajatest, näitlejatest jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Hea Aasta » 27. Oktoober 2007, 21:09

Vot selline mees nagu EGON NUTER väärib kindlasti mainimist!
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas seeru1980 » 05. Detsember 2007, 19:47

Ivo Uukkivi, Mait Malmstein, Ita Ever, Egon Nuter ka
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas thebestB4 » 03. Mai 2008, 23:19

Mait Malmsten, Priit Võigemast, Marko Matvere, Aarne Üksküla. Naistest ma ei teagi, häid on palju.
thebestB4
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 46
Liitunud: 19. Jaanuar 2008, 20:02
Asukoht: Lääne-Virumaa

PostitusPostitas cosmonaut » 21. August 2008, 12:09

Norematest meeldib Mirtel Pohla üliväga. Vanematest vist ei ole kindlaid lemmikuid. Kui, siis Dvinjaninov ja Hannes Kaljujärv. Ja sellega tuleb meelde, et noortest meeldib Rasmus Kaljujärv.
Seif garanteerib turvalisuse – parimad seifid, Kaso
cosmonaut
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 19. August 2008, 13:56
Asukoht: www.kaso.ee

Re: Parim eesti näitleja

PostitusPostitas brixxx » 10. Mai 2012, 15:49

Ma ütlen need lemmik näitlejad, kes on mul pikka aega lemmikud olnud: Aarne Mati Üksküla, Lembit Ulfsak, Tõnu Kark, Andrus Vaarik, Ivo Uukkivi ja Ülle Kaljuste.

Viimasel ajal on meeldima hakanud: Tõnu Oja, Rein Oja, Juhan Ulfsak, Jüri Krjukov, Jüri Järvet, Enn Kraam, Rasmus Kaljujärv, Hendrik Toompere Jr, Hendrik Toompere Jr Jr, Marta Laan, Priit Võgemast, Evelin Võigemast, Risto Kübar, Guido Kangur, Helgi Sallo, Peeter Oja, Merle Palmiste, Raimo Pass, Taavi Teplenkov, Ita Ever, Hannes Kaljujärv, Tõnu Kilgas, Andres Dvinjaninov ja Ago Endrik Kerge.

Minult on kergem küsida, kes on su lemmik Eesti näitlejanna, siis on ainult üks näitlejanna ja selleks on Ülle Kaljuste.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Parim eesti näitleja

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 10. Mai 2012, 15:58

Lihtsam oleks vist nimetada olnud, kes ei meeldi...

Ei hakka uut posti tegema, aga sinu uuele kommentaarile märkuseks, et mulle "Marquis d'Artiste" eriti ei meeldinud.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Parim eesti näitleja

PostitusPostitas brixxx » 10. Mai 2012, 16:14

Ma olen see kevad palju käinud Draamateatris ning kolm näitlejat on mind üllatanud, eriti Hendrik Toompere Jr (kas Hendrik Toompere Jr, peaks Hendrik Toompereks kutsutama, see on suht segadust tekitav, ajakirjanduses on Hendrik Toompere, aga Draamateatri kodulehel Hendrik Toompere Jr) rolliga Mihhail Bulgakov lavastuses ''Boulgakoff'', see näidend on minu lemmik selle hooaja näidend, laupäeval lähen teist Hendrik Toompere Jr lavastust vaatama Marquis d'Artiste, mis on muideks tema poja lavastus. ''Boulgakoff''is kuulsin esimest korda erinevaid värve Hendrik Toompere Jr hääles, kuigi olin enne telekas ka näinud Hendrik Toompere Jr, et seega võib öelda, et selle kevade kõige suurem üllataja minu jaoks oli Hendrik Toompere Jr.

Jan Uuspõld meeldib mulle teatris palju rohkem, ei meeldi teda eriti lolli mängijana vaadata, tõsiseid rollid meeldivad rohkem.

Raimo Pass on mulle ka teatris meeldima hakkanud, enne olin teda ainult ''Kodu keset linna'' prükkarina näinud.

Üks noor näitleja on teatris käies ka hakkanud meeldima Hendrik Toompere Jr Jr ning Marta Laan teeb sama häid rolle teatris kui ''Kodu keset linna''.

Minu arust kõige rohkem näitlejatest on muutunud Maria Klenskaja, et viimati noorena nägin teda seriaalis ''V.E.R.I'' ning siis nägin teda alles 2010.aastal seriaalis ''Kättemaksukontor'' ning see kevad lavastustest ''Augustikuu'', ''Hiilgav'', ''Viies kolonn'' ja ''Lekrüübe''. Minu arust ei ole Maria Klenskaja enam nii huvitav vaadata ja kuidagi liiga tõsised ja jamad rollid on tal, kuigi mängib rolle hästi, aga vahelduseks tahaks teda ka heatujulisema tegelaskujuna näha.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Parim eesti näitleja

PostitusPostitas Kickflick » 18. Mai 2012, 15:53

Üht ainsat lemmikut on mul võimatu välja tuua, aga meestest sümpatiseerivad kõige enam: Märt Avandi, Margus Prangel, Taavi Eelmaa, Lauri Lagle ja Tambet Tuisk. Naiste seast: Evelin Pang, Harriet Toompere, Mari Pokinen, Marta Laan ja Liina Vahtrik.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Parim eesti näitleja

PostitusPostitas Rasmus » 21. Juuni 2016, 20:17

Priit Võigemast ja Indrek Ojari. Ojari puhul on selgelt meeles mingi pikemat sorti monoloog Linnateatri "Pál-tänava poiste" etendusest, mille ajal oma kõrvalistujale vaikselt ütlesin midagi along the lines of "t*ra, see on näitlemine". Eesti filmidest ühtegi eriliselt säravat etteastet hetkel ei meenu, aga originaalsed Kelgukoerad ehk Ivo Uukkivi ja Mait Malmsten on ka vägagi sümpaatsed mehed.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Inimesed

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron