Parim eesti näitleja

Siia üldine arutelu lavastajatest, näitlejatest jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas hau » 29. November 2006, 20:35

Ei kurat Aarne Üksküla on ülekõige. Ta on ikka väga tugev näitleja. Toompere jr andis ka hea rolli "Külmetava kunstniku portrees".
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 30. November 2006, 16:09

ringooo kirjutas:Ita Ever on parim!


just-just.
(jee, mul on ta autogramm ka. Ükspäev bussis küsisin.)
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Storm » 30. Detsember 2006, 23:08

ringooo kirjutas:Ita Ever on parim!




Second that opinion!
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas trintsu111 » 31. Detsember 2006, 18:23

ei jää muud üle kui nõustudanendega kes arvavad et ita ever on parim :))
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas eerik » 31. Detsember 2006, 23:51

Jan Uuspõldu polegi keegi veel maininud? :shokeeritud: Minu poolt hetkel hinnatuim Eesti näitleja. Aga samas ma hindan suurt osa Eesti näitlejatest väga kõrgelt ja seega ei oska kedagi peale Uuspõllu eraldi välja tuua.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas asunsiin » 01. Jaanuar 2007, 16:02

Jaan Tätte, aga ta ei meeldi mulle mitte ainult näitlejana. Igati sümpaatne minu jaoks.
Kasutaja avatar
asunsiin
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 36
Liitunud: 22. August 2006, 00:10

PostitusPostitas Pixie » 29. Juuni 2007, 20:59

Ita Ever 4ever! 8)
Ja Kadri Adamson.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas -kathyy- » 29. Juuni 2007, 21:31

jah tõesti, Ita Ever ON vaieldamatult Eesti parim näitlejanna :))
ja ka Marko Matvere, Jan Uuspõld ja Juhan Ulfsak-näitlejana meeldib väga...
neid on veel teisigi, aga Pr. Ever on ikkagi klassika :))
Kasutaja avatar
-kathyy-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 120
Liitunud: 19. Aprill 2007, 19:03

PostitusPostitas Pixie » 06. Juuli 2007, 21:25

Veel on 1 parimaid Henrik Normann.
Suudab kehastada,keda tahes. :))
Lihtsalt supernäitleja.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Mannavaht » 06. August 2007, 12:03

Noortest näitlejatest on minu meelest Mirtel Pohla praegu üks parimaid. Ma olen teda näinud etendustes "Nafta" ja "Julia" ning võin kohe kindlalt öelda, et ta on väga andekas! Ma kuulsin, et ta naaseb Beritina sarja "Kodu keset linna", mis peaks septembris jätkuma. See on natuke imelik. Kas ta mitte ei öelnud, et ta ei taha endale seebikanäitleja mainet?

Henrik Normann on minu meelest praegu Eesti parim parodist. Ma ei teagi mitut inimest ta kehastanud on. Tema Hitler, Ansip ja Paadam on parimad :D See "Eesti otsib superstaari" nali oli ka lahe, mis ta ühes saates tegi.
Kasutaja avatar
Mannavaht
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 49
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 16:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ellipsis » 06. August 2007, 12:28

Aarne Üksküla, Ita Ever, Marko Matvere, Karol Kuntsel, Evelin Pang, Mirtel Pohla... ja kindlasti veel keegi kes praegu ei meenu :$
ellipsis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 18. Juuni 2007, 18:27

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 09. August 2007, 01:31

Tõnu Oja on ka väga hea. Ta on kuidagi nagu armsalt armetu vahel ja vahel naiivselt geniaalne. Ja selline natuke grunge.
Ja Andres Noormetsa vastu on tohutu respekt. Kui ta lavale ilmub, ma ei tea....tal on selline autoriteetne hoiak. Midagi väga stiilset. Meeletult metoodiline ka tundub.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

parimad eesti näitlejad

PostitusPostitas Peterzel » 27. Oktoober 2007, 13:40

ei nõustu kuidagi mõne eelkõnelejaga, et Eestis pole väga häid näitlejaid. Proovisin üles lugeda 10 parimat/meeldejäävaimat mees- ja naisosatäitjat filmidest (telelavastused ja teatri jätsin kõrvale) ning peab ütlema, et minu lemmikute ring on suurem kui esikümme suudab hõlmata. Aga kui nimetada rangelt 10, siis pakuksin:

Mehed

1. Endel Pärn - väga ainulaadne ja omanäoline koomik. Parim roll "Mehed ei nuta"
2. Ervin Abel - Eesti parim absurdikoomik. Parim roll "Mehed ei nuta"
3. Margus Lepa - kas keegi üldse suudab Kiirt kuidagi teisiti ette kujutada kui filmis "Suvi".
4. Aarne Üksküla - oma karisma poolest teistest näitlejatest kõrgemalseisev. Kõik rollid on väga head, eriti "Savoy ball"
5. Tõnu Kark - Nagu näitas "Georg", siis on Kark nagu vein, mis läheb iga aastaga paremaks. Kahjuks jäävad talle filmides viimasel ajal kõrvalrollid. Kesksetest rollidest oli väga hea "Nipernaadi"
6. Hendrik Toompere - minu jaoks on ta ennast tippnäitlejana kinnistanud Robi osatäitmisega filmis "Naerata ometi". Tema tõigi tegelikult filmile elu ja vaimu sisse.
7. Evald Hermaküla - väga loomulikult mõjuv näitleja. Nauditav on tema "Õnnelind Flamingo", kus Hermaküla mängib negatiivse tegelase rolli iseenesestmõistetavalt õigeks eesti meheks.
8. Kaljo Kiisk - vanal oli oma nišš, milles ta oli meedejääv. Ehkki kippus tihti üle mängima, saab ainult häid sõnu öelda tema kehastatud Lible ("Kevad", "Suvi", "Sügis") kohta.
9. Jüri Krjukov - oskas veenvalt mängida kõike. Tema vanu filme enam ei näidata, nii et parimat rolli on raske välja tuua. Üheks parimaks oli kindlasti "Savoy ball".
10. Endel Ani - esikümnesse ei saaks jätta panemata Estonia ooperilauljat Anit, keda tunneme kõik "Kevade" köstrina. Vabandust, Ulfsak, Malmsten jt, kes nüüd teenimatult välja jäid.

Naised

1. Ita Ever - tema kehastatud nõia vastu "Nukitsamehes" ei saa ilmselt miski.
2. Piret Kalda - "Ristumine peateega" oli väga veenev.
3. Siiri Sisask - tegi filmis "Naerata ometi" tugeva kõrvalrolli ja minu arust varjutas sellega üksjagu peaosatäitjat.
4. Carmen Mikiver - "Ainult hulludele" - elust enesest, meeldejääv.
5. Katri Horma - näitlejaks sündinud tüdruk, filmogeemiline, karismaatiline. Hea valik filmi "Inimene, keda polnud".
6. Helle Rõzova - sähvatas filmis "Mehed ei nuta" seksika ja domineeriva medõena.
7. Lia Laats - kõigile tuttav riiaka Kohviveskina filmis "Siin me oleme".
8. Maarja Jakobson - Film "Stiilipidu" seisis 100% tema rollil.
9. Chätrin Bagala - ärahellitatud printsess filmis "Karoliine hõbelõng". Kohati oli tüdruk nii loomutruu, et muud sealt filmist ei märganudki.
10. Maria Klenskaja - ma ei ole küll suur Klenskaja fänn, aga filmidega "Varastatud kohtumine" ja "Indrek" pääseb ta ometi esikümnesse.
Peterzel
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 78
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 11:32

PostitusPostitas jenskaidar » 27. Oktoober 2007, 13:57

Minu arust on parimad siiski Kaljo Kiisk ja Karol Kuntsel.

Ja Tiit Sukk
jenskaidar
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 177
Liitunud: 07. Mai 2007, 15:08

PostitusPostitas Pixie » 27. Oktoober 2007, 14:42

Mannavaht kirjutas:Noortest näitlejatest on minu meelest Mirtel Pohla praegu üks parimaid. Ma olen teda näinud etendustes "Nafta" ja "Julia" ning võin kohe kindlalt öelda, et ta on väga andekas! Ma kuulsin, et ta naaseb Beritina sarja "Kodu keset linna", mis peaks septembris jätkuma. See on natuke imelik. Kas ta mitte ei öelnud, et ta ei taha endale seebikanäitleja mainet?

Mm, minu arust käis see rohkem selle kohta,et ta koos oma peika Rasmus Kaljujärvega seal koos oli.
Viimane seriaalis enam kaasa ei tee ju. ;-)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

EelmineJärgmine

Mine Inimesed

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron