Hendrik Toompere Jr. ja Hendrik Toompere Jr. Jr.

Siia üldine arutelu lavastajatest, näitlejatest jms.

Moderaator: Meeskond

Hendrik Toompere Jr. ja Hendrik Toompere Jr. Jr.

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 25. September 2012, 13:32

Brixxx'i kommentaar:

Spoiler :
brixxx kirjutas:Käisingi siis eile seda filmi kinos vaatamas, väga hea Eesti komöödia ja õuduka film, tore, et eesti filmi tegijad on väikest nišši ka võtnud Hollywoodi filmidelt, minu arust on tänapäeva Eesti filmide häda kõige rohkem see, et need võiksid veidi Hollywoodilikumad olla või võiksid teha ikka kõiki žanre, viimasel ajal on ikka kõige rohkem draamasid, õnneks on see juba muutumas.

Huvitav lugu oli, sisu liikuvust oli nauditav vaadata, eriti hea oli kaamera töö, tekitas kohe sellist tunde, et vaataks Hollywoodi filme. Pinge oli alati üleval. Pean isegi ütlema, et see on uue ajastu Eesti film, loodan selliseid filme hakatakse Eestis rohkem tootma.

Mind küll Elina Reinholdi roll ei häirinud pigem sobis sinna rolli. Lemmikud tegelased oli Juhan Ulfsak, Hendrik Toompere Jr (sünd: 1986), Elina Reinhold, Raivo E. Tamm, Üllar Saaremäe ja Raimo Pass.

Kevadel Draamateatris käies hakkas Hendrik Toompere Jr meeldima ning selles filmis ja ''Alpimaja'' seriaalis tõestab ta, et ta on väga hea näitleja, pean ütlema, et üks lemmikuid noori näitlejaid. Hendrik Toompere Jr on tunduvalt huvitavam näitleja kui tema isa Hendrik Toompere.

Huvitaval kombel ei mänginud siin filmis Lembit Ulfsak, vahepeal tundus, et Eestis ei toodeta ühtegi filmi, kus kasvõi väikese rolli Lembit Ulfsak ei teinud.

Selles filmis jäi mul üks hea ütlus meelde, mille ütles Juhan Ulfsaki tegelaskuju: ''Me ei saa teda lahti lasta, ta tuleb kohe kallale''.

Filmi kõige suuremad plussid olid sisu ja kaamera töö.

Hindeks 8/10.


ei taha tähte närida aga, et mul endal jääks õigesti meelde- kas mitte Hendrik Toompere jr. jr. ei olnud siin filmis? (ei teagi kuda õigesi kirjutada)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Seenelkäik

PostitusPostitas eerik » 25. September 2012, 13:42

Oli küll Hendrik Toompere juunior juunior. Väga vaimuvaese nimevalikuga suguvõsa...
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Seenelkäik

PostitusPostitas brixxx » 25. September 2012, 14:11

DaydreamDiamond kirjutas:Brixxx'i kommentaar:

Spoiler :
brixxx kirjutas:Käisingi siis eile seda filmi kinos vaatamas, väga hea Eesti komöödia ja õuduka film, tore, et eesti filmi tegijad on väikest nišši ka võtnud Hollywoodi filmidelt, minu arust on tänapäeva Eesti filmide häda kõige rohkem see, et need võiksid veidi Hollywoodilikumad olla või võiksid teha ikka kõiki žanre, viimasel ajal on ikka kõige rohkem draamasid, õnneks on see juba muutumas.

Huvitav lugu oli, sisu liikuvust oli nauditav vaadata, eriti hea oli kaamera töö, tekitas kohe sellist tunde, et vaataks Hollywoodi filme. Pinge oli alati üleval. Pean isegi ütlema, et see on uue ajastu Eesti film, loodan selliseid filme hakatakse Eestis rohkem tootma.

Mind küll Elina Reinholdi roll ei häirinud pigem sobis sinna rolli. Lemmikud tegelased oli Juhan Ulfsak, Hendrik Toompere Jr (sünd: 1986), Elina Reinhold, Raivo E. Tamm, Üllar Saaremäe ja Raimo Pass.

Kevadel Draamateatris käies hakkas Hendrik Toompere Jr meeldima ning selles filmis ja ''Alpimaja'' seriaalis tõestab ta, et ta on väga hea näitleja, pean ütlema, et üks lemmikuid noori näitlejaid. Hendrik Toompere Jr on tunduvalt huvitavam näitleja kui tema isa Hendrik Toompere.

Huvitaval kombel ei mänginud siin filmis Lembit Ulfsak, vahepeal tundus, et Eestis ei toodeta ühtegi filmi, kus kasvõi väikese rolli Lembit Ulfsak ei teinud.

Selles filmis jäi mul üks hea ütlus meelde, mille ütles Juhan Ulfsaki tegelaskuju: ''Me ei saa teda lahti lasta, ta tuleb kohe kallale''.

Filmi kõige suuremad plussid olid sisu ja kaamera töö.

Hindeks 8/10.


ei taha tähte närida aga, et mul endal jääks õigesti meelde- kas mitte Hendrik Toompere jr. jr. ei olnud siin filmis? (ei teagi kuda õigesi kirjutada)

Juba ''Süvahavva''s on kirjas Hendrik Toompere (sünd: 1965) mitte Hendrik Toompere Jr. ning ka mitmes artiklis, sellest järeldan, et tema poeg on nüüd Hendrik Toompere Jr. Draamateatris on küll mõlemad Hendrik Toompere Jr. ja Hendrik Toompere Jr. Jr., aga ajakirjanduses ja filmides, seriaalides on need jr. vähem.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Seenelkäik

PostitusPostitas Garli » 25. September 2012, 15:50

Mitte midagi ei saa aru.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Seenelkäik

PostitusPostitas Forzelius » 25. September 2012, 15:56

Garli kirjutas:Mitte midagi ei saa aru.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Seenelkäik

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 25. September 2012, 15:59

vaadates wikit:

Hendrik Toompere (17. juuli 1946 Mustla, Pärnumaa – 13. oktoober 2008)
Hendrik Toompere juunior (sündinud 5. juunil 1965)

draamateater.ee:
HENDRIK TOOMPERE JR JR. näitleja. Eesti Draamateatris 2010. aastast. Sündinud 17. novembril 1986 Tallinnas.

nad tõesti võiksid harjumuse murda. kõigil veidi kergem.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Seenelkäik

PostitusPostitas brixxx » 25. September 2012, 17:03

DaydreamDiamond kirjutas:vaadates wikit:

Hendrik Toompere (17. juuli 1946 Mustla, Pärnumaa – 13. oktoober 2008)
Hendrik Toompere juunior (sündinud 5. juunil 1965)

draamateater.ee:
HENDRIK TOOMPERE JR JR. näitleja. Eesti Draamateatris 2010. aastast. Sündinud 17. novembril 1986 Tallinnas.

nad tõesti võiksid harjumuse murda. kõigil veidi kergem.

Wikis ja Draamateatris on nii, aga ajakirjanduses, seriaalides ja filmides on teistpidi. Nende nimede kasutavus võiks tõesti igal pool ühesuguseks minna, see on segadus tekitav. Ma olen võtnud kasutusse selle viisi, kuidas on ajakirjanduses.

Ja nagu ma olen ka enne öelnud, on loogiline, et Hendrik Toompere Jr. (sünd: 1965), peale oma isa surma muutuks Hendrik Toompereks. Varsti on nii, et Hendrik Toompere Jr. Jr. (sünd: 1986) saab poja, läheb 20.aastat mööda on ka näitleja ning siis on juba: Hendrik Toompere Jr., Hendrik Toompere Jr. Jr., Hendrik Toompere Jr. Jr. Jr., kas see on siis targem viis.

Mulle tundub see on vist rohkem harjumuse asi.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Seenelkäik

PostitusPostitas lostinthemist » 25. September 2012, 17:06

brixxx kirjutas:Ja nagu ma olen ka enne öelnud, on loogiline, et Hendrik Toompere Jr. (sünd: 1965), peale oma isa surma muutuks Hendrik Toompereks. Varsti on nii, et Hendrik Toompere Jr. Jr. (sünd: 1986) saab poja, läheb 20.aastat mööda on ka näitleja ning siis on juba: Hendrik Toompere Jr., Hendrik Toompere Jr. Jr., Hendrik Toompere Jr. Jr. Jr., kas see on siis targem viis.


Sa oled veelgi segadusttekitavam kui see suguvõsa nimetraditsioon. Mine pseudoteadusi õppima, kui see sulle nii väga meeldib.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Seenelkäik

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 25. September 2012, 17:31

Ja nagu ma olen ka enne öelnud, on loogiline, et Hendrik Toompere Jr. (sünd: 1965), peale oma isa surma muutuks Hendrik Toompereks. Varsti on nii, et Hendrik Toompere Jr. Jr. (sünd: 1986) saab poja, läheb 20.aastat mööda on ka näitleja ning siis on juba: Hendrik Toompere Jr., Hendrik Toompere Jr. Jr., Hendrik Toompere Jr. Jr. Jr., kas see on siis targem viis.


ei taha muidu vaielda aga ei saa mööda vaadata sellest, et "Hendrik Toompere Jr. (sünd: 1965), peale oma isa surma muutuks Hendrik Toompereks." Juunior jääb juunioriks, mitte ei muutu oma isaks. ja juunior juunior jääb ka juunior juunioriks ega kaota vastavalt esiisade surmadele neid "juunior"'eid. Oleks vast vähegi kergem eristada, kellest jutt.

DaydreamDiamond seenior
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Hendrik Toompere Jr. ja Hendrik Toompere Jr. Jr.

PostitusPostitas Forzelius » 25. November 2015, 12:57

http://publik.delfi.ee/news/inimesed/pa ... d=73040161

Hõissa, ehk näeme varsti jr jr jr ka ära!!!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Inimesed

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron