Kõige ilusamad näitlejad

Siia üldine arutelu lavastajatest, näitlejatest jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Kõige ilusamad näitlejad

PostitusPostitas Rasmus » 04. August 2016, 19:45

Mõtlesin, et peaksin siia äkki regulaarselt postitama hakkama, et oma hetkeliste celebrity crushidega arvet pidada suudaks.

Hetkel siis Margot Robbie (for obvious reasons).
Pilt

Ja enne seda Imogen Poots, kes praegu ka mu avatari peal ilutseb.
Alustas meeldimist "Green Roomis", jätkas seda "Fright Nightiga" ning jõudis haripunkti "Roadies'e" abil.
Pilt

Varasemast:
  • Alexandra Daddario
  • Mary Elizabeth Winstead
  • Chloë Grace Moretz
  • Kristen Stewart
  • Yvonne Strahovski
  • Elizabeth Olsen
  • Bella Thorne
  • Saoirse Ronan
  • Emma Roberts
  • Saara Kadak
  • Sophie Turner
  • Madison Davenport
  • Alicia Vikander
  • Natalie Dormer
  • Maika Monroe
Also, mehed:
  • Anthony Perkins (elusana)
  • Val Kilmer (noorena)
  • Franco Nero (Djangona)
  • Johnny Depp (alati)
  • Zac Efron (alasti)
  • Dolph Lundgren (1988. aastal)
  • James Marsters (blondina)

Ehk siis valin lemmiknäitlejaid ainult välimuse järgi. Fuck inner beauty! Also, fuck Marvel!

Ralf kirjutas:"Ralfi inglite" meeskonnaga on liitunud Bella Heathcote, kes on pimestavalt kena blondide juustega. Pilt
Spoiler :
Pilt

Kusjuures "Neoondeemoni" ajal ei mõelnud ma kordagi, et ta eriti ilus oleks, nii et Refn suutis mind täitsa uskuma panna, et tema ilu on tehislik ega ole Fanningu kõrval suurt midagi väärt. Mis on nagu suht korralik ajupesu, sest igas teises olukorras ma nii tegelikult ei arvaks.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kõige ilusamad näitlejad

PostitusPostitas Kadii » 08. August 2016, 21:46

Ilus on superloll sõna, aga okei.


Klassikast ma pole kunagi eriti lugu pidanud ehk Jolie, Fox, Knightley, Alba ja kõik muu selline ei satu ja poleks kunagi siia nimekirja sattunud. Ma olen lihtne tüdruk, ma näen kurve, mulle meeldib. Ülejäänud on juhtunud kuidagi.

  • Christina Hendricks
  • Kat Dennings
  • Jemima Kirke
  • Julianna Margulies
  • Kate Hudson (aga max neli aastat tagasi)


Sama ka meestega, et Depp, Clooney, Pitt, Efron never. Aga uuema aja tulevane klassika palun jaa.

  • Michael Fassboner
  • Jason Momoa
  • Jon Hamm
  • Adrien Brody
  • Idris Elba
  • Ryan Reynolds
  • Jay Baruchel
  • Heath Ledger

Eraldi tahaks välja tuua Tom Hardy, kes ei ole mu jaoks niivõrd kena, aga ta kurat ta on nii suurepärane näitleja, et puhtalt see teeb ta hotiks.
Ja siis on Dean Morgan, kellega mul on selline love/hate suhe, et ma tahaks teda enamasti näkku lüüa ta lolli naeratuse pärast, aga samas ta loll naeratus. Tom Ellis langeb samasse kategooriasse.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Kõige ilusamad näitlejad

PostitusPostitas IlseV » 08. August 2016, 22:16

Kadii kirjutas:
Sama ka meestega, et Depp, Clooney, Pitt, Efron never. Aga uuema aja tulevane klassika palun jaa.

  • Michael Fassboner
  • Jason Momoa
  • John Hamm
  • Adrien Brody
  • Idris Elba
  • Ryan Reynolds
  • Jay Baruchel
  • Heath Ledger


Ai! Ikka Jon - "First of all, my last name has two M-s and second of all, my first name doesn't have an H" - Hamm
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

Re: Kõige ilusamad näitlejad

PostitusPostitas Kadii » 08. August 2016, 23:03

IlseV kirjutas:
Kadii kirjutas:
Sama ka meestega, et Depp, Clooney, Pitt, Efron never. Aga uuema aja tulevane klassika palun jaa.

  • Michael Fassboner
  • Jason Momoa
  • John Hamm
  • Adrien Brody
  • Idris Elba
  • Ryan Reynolds
  • Jay Baruchel
  • Heath Ledger


Ai! Ikka Jon - "First of all, my last name has two M-s and second of all, my first name doesn't have an H" - Hamm


Oioi, häbilugu, parandan ära.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Kõige ilusamad näitlejad

PostitusPostitas Ralf » 16. August 2016, 22:30

No minu suur lemmik on jätkuvalt ja ilmselt igavesti Debbie Harry, keda on aus siin teemas mainida, sest ta on näidelnud küll...

Spoiler :
Pilt


...aga näitlejataridest, kelle filme olen aktiivselt vaadanud puhtalt nende ilu ja talendi pärast, tuleks veel välja tuua: Michelle Pfeiffer, Amanda Seyfried, Sharon Stone, Charlize Theron, Emily Browning, Cate Blanchett, Naomi Watts, Nicole Kidman, Diane Lane, Rose Byrne, Joan Fontaine, Dakota Johnson... ning jah, vast ka Margot Robbie. Loodan, et kedagi olulist ei unustanud. Vahel tuleb ette, et kukun mõnd filmi vaadates näitlejatari imetlema, aga ei hakka tal edaspidi teadlikult silma peal hoidma (nt Tessa Thompson "Creedis"). Viimati pimestas mind "Born to Be Blue's" Carmen Ejogo.

Meestest pean silmatorkavalt nägusaks Mark Ruffalot, Dylan Walshi, Jeff Goldblumi, Michael Fassbenderit, Henry Cavilli.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kõige ilusamad näitlejad

PostitusPostitas Soprano » 05. Veebruar 2017, 04:26

Natalie Portman - Hiljutisi Jackie intervjuusid vaadates veendusin, et ta on endiselt nupsik. Kahju, et film meile nii hilja jõuab (pärast Oscareid).

Margot Robbie - Mul jäi silm peale juba About Time pisirollis, aga The Wolf of Wall Street tegi ta õigusega staariks.
Spoiler :
Pilt

Jessica Chastain - Team Chastain! Ta tuli majoorselt pildile 2011. aastal (Take Shelter, The Tree of Life, The Help) ja olengi teda sellest ajast fännanud. Teemasse.

Bryce Dallas Howard - Kõige uuem crush. Ta oli mul küll varem ka radaril, aga Jurassic Worldi nähes armusin ära. Also, Black Mirroris oli ta lihtsalt fantastiline. Teemasse.

Neli tähtsamat on nimetatud. Kõik nad on küll ilusad, aga isegi rohkem köidab mind nende andekus.
Ülejäänud crushid tulevad ja lähevad. Näiteks hiljuti nähtud Patersonis silm puhkas Golshifteh Farahani vaadates.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Kõige ilusamad näitlejad

PostitusPostitas tuusla » 25. Veebruar 2017, 23:10

Ralf kirjutas:
Meestest pean silmatorkavalt nägusaks Mark Ruffalot, Dylan Walshi, Jeff Goldblumi, Michael Fassbenderit, Henry Cavilli.



Da fudge! Mu silmad näevad imet. Cooperi Bradley on lõpuks ometi troonilt kukkunud.
Inimene ikkagi areneb!
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Kõige ilusamad näitlejad

PostitusPostitas Ralf » 25. Veebruar 2017, 23:30

tuusla kirjutas:
Ralf kirjutas:
Meestest pean silmatorkavalt nägusaks Mark Ruffalot, Dylan Walshi, Jeff Goldblumi, Michael Fassbenderit, Henry Cavilli.



Da fudge! Mu silmad näevad imet. Cooperi Bradley on lõpuks ometi troonilt kukkunud.
Inimene ikkagi areneb!

Mu igavene armastus Bradley ja tema armsa näo vastu peaks olema nii enesestmõistetav, et ei pidanud vajalikuks seda kuskil netifoorumis kuulutadagi!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kõige ilusamad näitlejad

PostitusPostitas Ralf » 07. Märts 2017, 07:07

Whitney Moore!
Ta jäi juba "Birdemicus" silma tegelikult, aga nüüd nägin teda juhtimas ühte Bloody-Disgustingi uudistevideot ja I'm in love... Tundub nagu lahedaim tšikk üldse ja imekaunis ka veel. Nähtavasti talle meeldib isegi metal lisaks nt koomiksitele ja õudusfilmidele. Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kõige ilusamad näitlejad

PostitusPostitas Soprano » 27. Mai 2017, 19:03

Ahjaa, kuidas sain unustada Gal Gadot. Paigutaksin ta oma top 5's isegi julgelt teiseks kohe pärast Portmani, kusjuures mõlemad on Iisraelist. Peaks äkki kolima?

Teemasse: https://www.youtube.com/watch?v=6jn8Ji0g5Rs
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Kõige ilusamad näitlejad

PostitusPostitas Ralf » 01. Juuni 2017, 00:44

Soprano kirjutas:Ahjaa, kuidas sain unustada Gal Gadot. Paigutaksin ta oma top 5's isegi julgelt teiseks kohe pärast Portmani, kusjuures mõlemad on Iisraelist. Peaks äkki kolima?

Teemasse: https://www.youtube.com/watch?v=6jn8Ji0g5Rs

Tee ruumi, sest pärast "Wonder Womani" nägemist pean sinuga samasse paati ronima.

Mulle meeldib, kui naine on...
Pilt
...hobusega

Ei aga tõsiselt, ta on kõike seal filmis - siiras, naljakas, tugev, enesekindel...

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kõige ilusamad näitlejad

PostitusPostitas Kadii » 01. Juuni 2017, 08:19

Soprano kirjutas:Ahjaa, kuidas sain unustada Gal Gadot. Paigutaksin ta oma top 5's isegi julgelt teiseks kohe pärast Portmani, kusjuures mõlemad on Iisraelist. Peaks äkki kolima?

Teemasse: https://www.youtube.com/watch?v=6jn8Ji0g5Rs


No sul ikka suht ühte auku see maitse siis, mingi nurga alt võivad nad üks ja sama inimene olla, näiteks see vs see.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Kõige ilusamad näitlejad

PostitusPostitas Soprano » 01. Juuni 2017, 09:29

Kadii kirjutas:No sul ikka suht ühte auku see maitse siis, mingi nurga alt võivad nad üks ja sama inimene olla, näiteks see vs see.

Jep, märkasin ise sama. Minu ilu ideaal on suht selge. Või nagu tänapäeva (Fb) noored ütlevad: täitsa niidetavad murud.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Kõige ilusamad näitlejad

PostitusPostitas lostinthemist » 01. Juuni 2017, 17:30

Soprano kirjutas:
Kadii kirjutas:No sul ikka suht ühte auku see maitse siis, mingi nurga alt võivad nad üks ja sama inimene olla, näiteks see vs see.

Jep, märkasin ise sama. Minu ilu ideaal on suht selge. Või nagu tänapäeva (Fb) noored ütlevad: täitsa niidetavad murud.

Kaamelite kultuurirahvuses öeldakse "roogitavad räimed."
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Kõige ilusamad näitlejad

PostitusPostitas Soprano » 02. Juuli 2017, 04:12

/me vaatab rahulikult The Nile Hilton Incidenti ja järsku ilmub Gal Gadot vol. 2 ekraanile. #silmpuhkab #blessed
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Eelmine

Mine Inimesed

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron