Halvim sari, mida oled regulaarselt jälginud

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Sten » 01. Detsember 2010, 15:03

"Electra Woman and Dyna Girl" - minule, kui retrokummardajale, olid isegi need kostüümid 'out'
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

PostitusPostitas ruut » 02. Detsember 2010, 00:46

Viimastel aastatel on selleks olnud Family Guy, eriti just 7 hooaeg oli nii piinlik pask, kuid mingi kuradi pärast vaatasin ta ära. Ja ikka vaatan, olenemata sellest et stsenaristid ühe mu lemmiktegelase (Brian) konkreetselt perse on keeranud.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas bulgaarlane » 23. Veebruar 2011, 01:05

Deadwood.
Tegelikult polegi vast nii pask, aga tegevusetus hakkas võimust võtma. Esimene hooaeg oli pinget pakkuv, kuid kahetsen, et edasi vaatasin.
Kasutaja avatar
bulgaarlane
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 65
Liitunud: 22. Veebruar 2011, 01:04

PostitusPostitas adi » 23. Veebruar 2011, 13:14

Deadwood vajab aktiivset kaasamõtlemist.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas adi » 23. Veebruar 2011, 16:24

Pilt

jep. auk peas
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Halvim sari, mida oled regulaarselt jälginud

PostitusPostitas CM-Girl » 14. Veebruar 2014, 23:46

2 Broke Girls

I hooaeg oli täitsa hea, II hooaeg ka meeldis (vähemalt I pool) aga III hooaeg..oeh. Aga siiski vaatan edasi. 1x nädalas on täitsa OK vaadata, aga kui juba 2-3 osa nägemata ja need järjest ära vaadata on päris halb ikka.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Halvim sari, mida oled regulaarselt jälginud

PostitusPostitas Ralf » 15. Veebruar 2014, 14:00

"Breaking In" tuleb nüüd meelde... aga istus selle sarja poisilikkus ja goofiness.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Halvim sari, mida oled regulaarselt jälginud

PostitusPostitas brixxx » 20. Veebruar 2014, 03:02

Mina üldiselt lõpetan seriaali vaatamise kui see ei tundu enam huvitav ja tänapäeval on selliseid seriaale väga palju. Ma ei saa just öelda, et sci-fi seriaalid, mida olen vaadanud ("Fringe", "Sancturay", "Quantum Leap", "Star Trek", "Warehouse 13", "Stargate SG-1", "Alphas" jne.) on igavad, aga mulle ei istu, kuidas järjest uutest hooaegades elud nii drastiliselt muutuvad. Näiteid oskan kõige paremini tuua kahest sci-fi seriaalides "Fringe", "Sancturay" ja "Alphas".

Kui võtta seriaal "Fringe", siis hooaja lõpus on Peter Bishop läheb masinasse, järgmises hooajas ei ole teda sündinud ning selletõttu on kõik teistmoodi kui eelmises hooajas ning Walter on hullemas seisus ning tal muidugi ei ole enam ka firmat ning hooaja käigus hakkab Oliviale ka eelmiste hooaegade mälu tagasi tulema ning seetõttu unustab kõik muu ning seriaali viimasest hooajast pole üldse mõtet rääkida, siis terve maailm elab hirmu all ning lõpus peab Walter siiski ise poisi tulevikku viima ja jälle keegi ei mäleta Walterit. Sellest seriaalist hakkasin vihkama selliseid sisu käike, et tegelaskuju lõpuks ei mäleta, ükskõik mida ta selleks teeb.

Kui võtta seriaal "Sanctuary", siis üks hooaeg on tavaline koletiste tagaajamine, siis tulevad koopa linnast kõik koletised nende maailma ning siis hakkab nende vahel sõda ning kui veel rääkida viimasest hooajast, siis peavad peategelased üksteise kõrri jooksmist teesklema ja siis lähevad uude loodud maailma.

"Alphas" seriaal iseenesest oleks meeldinud väga, kui oleks esimese hooaja konseptsioon edasi leidnud. Aga teises hooajas häiris, et Dr. Lee Roseni kõne muutis ühiskonna hoopis teistsuguseks, et töökeskkond oli teistsugune, kõik lähedased inimesed olid vihased Dr. Lee Roseni peale, et lõpuks Dr. Lee Rosen ja Cameron Hicks tahtsid kättemaksta ja seriaali lõpp lahendus ka ei istu, et kõik said surma metroo jaamas peale Garu Belli.

Kokkuvõtteks nende kolme sci-fi seriaali vingumist, siis mulle ei istu selline maailma ja ühiskonna muutmise sisuliin kui võtta teise seriaali žanrilt seriaali "Dallas", siis seal muutused meeldisi, kuigi viimastes hooaegadest kui Bobby kaotas naise ja sealt edasi just nii väga ei meeldinud, aga nauditav oli ikka vaadata.

Ainuke sci-fi seriaal, millega olen enam vähem rahul ongi "Warehouse 13", ilmselt selletõttu kuna see on konseptsioonilt sarnane krimi seriaalidega nt. "Blue Bloods". "Warehouse 13" oli üks koht, kus mul oleks teistsuguse lahenduskäigu tõttu see seriaal enam nii väga enam meeldinud. Selleks kohaks oli, kui Artie keeras aega 24h tagasi, kui sisu oleks lahendatud pikema aja tagasi pööramisega, nt. Pete ei oleks teadnud tema ema saladust või Pete ja Myka ei oleks veel töödanud Warehouse 13, siis ilmselt ei oleks mul seriaal enam nii väga meeldinud.

Seriaal "Caprica" hakkasin vaatama, u kaks korda olen pooleli jätnud, aga nüüd vist lõplikult, mulle ei istunud tegelaskujude omavaheline suhtlus, eriti häiris Daniel Graystone, kui ta aimas, et tema tütar Zoe on robotis kui jõhkralt ta käitus.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Halvim sari, mida oled regulaarselt jälginud

PostitusPostitas Ralf » 20. Veebruar 2014, 03:18

brixxx kirjutas:Kui võtta seriaal "Fringe", siis hooaja lõpus on Peter Bishop läheb masinasse, järgmises hooajas ei ole teda sündinud ning selletõttu on kõik teistmoodi kui eelmises hooajas ning Walter on hullemas seisus ning tal muidugi ei ole enam ka firmat ning hooaja käigus hakkab Oliviale ka eelmiste hooaegade mälu tagasi tulema ning seetõttu unustab kõik muu ning seriaali viimasest hooajast pole üldse mõtet rääkida, siis terve maailm elab hirmu all ning lõpus peab Walter siiski ise poisi tulevikku viima ja jälle keegi ei mäleta Walterit

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Halvim sari, mida oled regulaarselt jälginud

PostitusPostitas Forzelius » 20. Veebruar 2014, 04:16

pigem on :O see, et Ralf Supernaturali gifi lingib..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Halvim sari, mida oled regulaarselt jälginud

PostitusPostitas Rasmus » 20. Veebruar 2014, 20:47

Selle tiitli saab kindlalt "Gata salvaje", mille 250 episoodi ma KAKS KORDA läbi olen vaadanud. Ainus vabandus on see, et olin siis veel väiksem kui praegu. :pööritus: "The Walking Dead" tuleb tasavägises võistluses teiseks. :D
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Halvim sari, mida oled regulaarselt jälginud

PostitusPostitas Loop » 20. Veebruar 2014, 20:50

ma ei näe põhjust miks peaks halba seriaali regulaarselt jälgima :pööritus:
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Halvim sari, mida oled regulaarselt jälginud

PostitusPostitas Rasmus » 20. Veebruar 2014, 21:11

Loop kirjutas:ma ei näe põhjust miks peaks halba seriaali regulaarselt jälgima :pööritus:

Sest kui esimesed hooajad on head, siis on hiljem raske pooleli jätta. Või lihtsalt guilty pleasure.

Veel tuli meelde "Kodu keset linna", mille 1082 osast olen ma ilmselt 900 ikka ära näinud, kuigi keeldun endiselt uskumast, et tegu oli halva seriaaliga.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Halvim sari, mida oled regulaarselt jälginud

PostitusPostitas Loop » 25. Veebruar 2014, 20:23

Rassu kirjutas:
Loop kirjutas:ma ei näe põhjust miks peaks halba seriaali regulaarselt jälgima :pööritus:

Sest kui esimesed hooajad on head, siis on hiljem raske pooleli jätta. Või lihtsalt guilty pleasure.


sellisel juhul sons of anarchy .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Halvim sari, mida oled regulaarselt jälginud

PostitusPostitas brixxx » 21. Märts 2014, 16:57

"The Blacklist", veidi paremaks hakkab taas muutuma, aga siiski suht igavaks on läinud. Esimesed 2-3 osa tundusid palju lubavad, aga siis vaibus. Aga ma vaatan siiski edasi. Kuigi hetkel on tunduvalt huvitavamad "Person of interest" ja "Blue Bloods". "Blue Bloods" oli eelmine hooaeg ka mõned osad igavad, aga seriaal on taas huvitavaks läinud. Pean tõdema, et hetkel on tavapärast elu kirjeldavate seriaalidest "Blue Bloods" parim.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron