Halvim sari, mida oled regulaarselt jälginud

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Halvim sari, mida oled regulaarselt jälginud

PostitusPostitas hint » 22. Veebruar 2010, 01:35

Lapsepõlves oleme me kõik telekast igast jama vaadanud, aga ma mõtlen pigem seriaali, mida sa oled vaadanud mitte parema võimaluse(telekast ei tule midagi muud) puudumise tõttu, vaid täiesti vabal tahtel valides sadade seriaalide vahel ja nähes ära soovitatavalt kõik/enamus selle seriaali osad. Ehk siis reeglina järjest VHS/DVD/arvuti kaudu vaadates.

Ma pikalt mõtlesin, et minul on see sari Sanctuary, no ikka kohutavlt halb sari, aga Amanda olemasolu ja SG asutajana lasin ikka 20 episoodi hambad ristis läbi, mõned kuud tagasi siis lõplikult andsin alla.

Aga pool tundi tagasi meenus mulle üks sari, mille olemasolu ja kunagise 4-5 aasta taguse vaatamise olin ma ikka totaalselt unustanud. Sari kus on 5 hooaega, 110 kolmveerandtunnist episoodi, mida kõiki olen ma näinud, ja seda polnud mul isegi üheski eelevalt vaadatud sarjade nimekirjas(mida ma üritan ikka suht korras hoida), isegi sarja nime leidsin üles nüüd alles peaosalise nime järgi: Andromeda - ikka tõeline guilty pleasure. Peaosas oli surematu Kevin Sorbo(Herakles). Räigelt pask ulme ja oi kuidas mulle see tegelt meeldis.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas Rain » 22. Veebruar 2010, 16:33

Ma ei saa pihta... Miks ma peaksin vaatama seriaali mis on halb (?) :)
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 22. Veebruar 2010, 16:35

No "Nip/Tucki" käesolev hooaeg ei kõlba küll kusagile. Poleks ma pikaajaline austaja, oleks ammu pooleli jätnud. Õnneks paar osa veel ja siis saab see seriaal ka läbi. Üldiselt jälgin ikka sarju, mis tõesti meelepärased on.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kickflick » 22. Veebruar 2010, 16:51

Kodu keset linna paar aastat tagasi jälgisin, aga lõpuks viskas üle.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 22. Veebruar 2010, 16:54

Olen päris mitut halba sarja vaadanud, olles täielikult teadlik sellest, kui hullud saastad need on. Mingil hetkel vaatasin korraks umbes kõiki CSIsid, ilmselt seetõttu, et parim sõber oli tõsine huviline. Õnneks ei kestnud see harjumus nii pikalt, et oleks mingeid tõsiseid tüsistusi tekitanud. Viimasest ajast meenuvad ka Prison Break ja Heroes. Mõlemad nendest sarjadest algasid põnevalt ja seetõttu sai parimat lootes hea hulk ääretult kesiseid osasid vaadatud. Ühel hetkel oli aga selge, et sisuliinid on niivõrd absurdseks keeratud, et ei saa enam iialgi korda ja suutsin katkestada.

Nüüd püüan sarju veidi suurema hoolega valida ja eelistan pigem neid, mis praeguseks hetkeks juba lõppenud. Kvaliteedi osas kindla peale minek ja nii.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Soprano » 22. Veebruar 2010, 17:03

FlashForward võib-olla, kuigi need 10 osa polnud ka NII halvad. Pikapeale viskas üle lihtsalt, sest ei jõutud kuhugi. Mõtlen veel, kas jätkan ikka vaatamist, kui see ükspäev naaseb.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas KiiZ » 22. Veebruar 2010, 18:02

Baywatch! kindlasti. Ja jätkan meeleldi.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas rauls » 22. Veebruar 2010, 21:03

Kunagi, kui olin veel noor ja rumal (vaevalt teismeikka jõudnud) jälgisin mõnda aega regulaarselt "Santa Barbarat". See oli see aeg, kui seebiseriaalid alles alustasid võidukäiku Eesti kanalites.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Piret » 23. Veebruar 2010, 00:21

Ma ei kujuta ette, kuidas see hispaania keeles, aga eesti kanalitel jooksis umbes 9 aastat tagasi "Meeletu armastus". Ainus seebikas, mida ma oma elu jooksul regulaarselt vaadanud olen.. ikka päris halb, aga huvitav. :))
"There's nothing a nice cup of hot coffee can't fix." - Piret
Kasutaja avatar
Piret
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 25. Detsember 2009, 18:18
Asukoht: Keila

PostitusPostitas Jussu » 23. Veebruar 2010, 23:20

Algkoolis sai regulaarselt kanal kahe seebikaid vaadatud. Koolis oli kõigiga põnev arutada. "Unistajad" jms

Kummaline mõelda hetkel : D
"All you need for a movie is a girl and a gun."
Kasutaja avatar
Jussu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 258
Liitunud: 16. Märts 2008, 00:42
Asukoht: Tallinn, Kadriorg

PostitusPostitas Ronet » 24. Veebruar 2010, 03:14

rauls kirjutas:Kunagi, kui olin veel noor ja rumal (vaevalt teismeikka jõudnud) jälgisin mõnda aega regulaarselt "Santa Barbarat". See oli see aeg, kui seebiseriaalid alles alustasid võidukäiku Eesti kanalites.

Santa Barbara oli badass. Mason Capwell ftw!
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas rauls » 24. Veebruar 2010, 04:01

Mason Capwellit mänginud näitleja käis veel Tallinnas kontserti andmas. Oli siin eestlaste seas ülisuur staar. :P
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Pixie » 18. September 2010, 10:47

"90210"

Kanal 2 pealt aeg-ajalt vaadates tundus see suht okei, selline fun seriaal noorte elust. Viimastel nädalatel olen teinud teise hooaja maratoni, varsti juba lõpp käes. No oi kui jube. :? Kõik on oma tutvusringkonnas kellegiga sebinud; igas episoodis teevad vähemalt kaks inimest midagi oma suhtes valesti ja siis paluvad vabandust eriti romantiliselt; solvunud ollakse no paar kuud, kui mitte pool aastat; kogu sündmustik on üks suur klišee.

Aga. Parema puudumisel vaatan esialgu edasi. :pööritus:
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Kickflick » 18. September 2010, 15:47

"Ühikarotid"

Uue hooaja avaosaga sai mõõt täis, enam ei vaata. Klišeedest kubisev, lame ja piinlik huumor, halb näitlejavalik, soundtack on ka selline, et kogu aeg mängivad hetke popimad noortehitid jne.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 17. November 2010, 19:08

Olid ajad:) Santa Barbara ja Metsik Roos olid ikka põhilised. Barbarale sai ikka lausa eriti kaasa elatud-nüüd ei vaataks enam eales.
Kunagi oli mingi Neighbours ka vist? seda sai vaadatud. Tuli vist enne Kelmid ja Pühakuid, mis effin kicks butt.

noorus ei tule iial tagasi :'( :'(
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Järgmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron