Bored To Death

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Bored To Death

PostitusPostitas adi » 23. November 2009, 15:36

http://www.imdb.com/title/tt1255913/

Esimene hooaeg sai just läbi.
Esiteks kohe - Ted Danson teeb elurolli. Tema mängitud NY kirjastaja George Christopher on surmani tüdinenud oma kõrgklassi elust ning otsib seetõttu aktiivselt kontakti oma alluva Jonathaniga kellega käiakse siis koos peldikus kanepit suitsetamas ja filosofeeritakse naiste, alkoholi ning muude pahede üle.

Sarja peategelane Jonathan Ames (ka sarja looja nimi, aga pole autobiograafiline, pigem selline mõttelend teemal "kui ma elaksin sellist elu") on kerget deprekat põdev noor kirjanik kes otsustab peale tüdruku käest korvi saamist, et äkki aitab mõõnast välja tulla katse pakkuda kaaskodanikele mõistliku hinna eest eradetektiivi teenust. Paraku on tema ainsaks varustuseks detektiiviromaanidest ammutatud know-how mis jääb ilmselgelt väheseks kuid noorsandi entusiasm korvab nii mõndagi.

Kolmas peategelane, Jonathani parim sõber Ray (Zach Galifianakis), edutu koomiksikunstnik kes elatub suuresti oma naise käest saadud taskurahast on vast üks vaimukamaid luusereid kes mulle hetkel meenub (esimene võrdlus on kohe Buster Bluth "Arrested Developmendist").

Anyway, tegemist on väga easy minekuga, kerge huumoriga pikitud seebiga mis on kirjutatud paperback novellide austajalt paperback novellide austajatele. Vihmamantlid ja viski-shotid. Ainult .38 'ne on puudu.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Soprano » 23. November 2009, 16:41

Aga lisa siis juba andmebaasi:
http://www.filmiveeb.ee/index.php?leht=lisamine

Korrigeeri natukene järjekorda ja sõnastust.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas adi » 23. November 2009, 19:20

ma ei riski

tunne julgelt ja tee ise :)


Soprano: tehtud viewtopic.php?t=9512
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05


Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist