Millises sarjas elaksite/Millise tegelasega vahetaks kohad?

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Millises sarjas elaksite/Millise tegelasega vahetaks kohad?

PostitusPostitas JazZ- » 07. November 2009, 21:42

Tegelikult on need natukene erinevad teemad, aga kuna need suuresti siiski kattuvad, siis ei leidnud ma mõtet kahte eraldi teemat ka tegema hakata. Ehk siis, millise konkreetse seriaali te elamiseks valiksite ja/või mis tegelasega oleksite valmis kohad vahetama. Erinevus seisneb selles, et esimene teema tähendab üldist keskkonda, teine on juba pisut konkreetsem. Nagu näiteks oleks võibolla tore elada Whisteria Lane'il ("Desperate Housewives"), aga see ei tähenda veel, et peaks tahtma sealt mõne kindla tegelasega kohti vahetada (kuigi võib ju).
Märgiks veel ära, et pole mõtet hakata kirjutama vastuseid stiilis "mul on endal piisavalt chill elu..."- see teeks umbes sama välja nagu kui meilt kaheksandas klassis küsiti, et kellega tahaksite üheks päevaks kohad vahetada ja suurem enamus vastas midagi nagu "Ma ei tahaks olla keegi teine, kui ainult mina ise" (-c-mon, küsimus oli, kellega vahetaksid ÜHEKS päevaks kohad, mitte kelle elu te endale tahaks, idiots.)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 07. November 2009, 21:54

Ma chilliks hea meelega Supernaturali Sami rollis veidi aega Deaniga. Saaks palju nalja ja lööks maha ka mõne kolli, kes probleeme valmistab :)

Aga tegelikult läheks vahetaks kohad Malcolm Reynoldsiga Fireflyst ja naudiks kosmose piiritud võlu koos suurepärase meeskonnaga 8)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 07. November 2009, 23:12

Supernaturalis tahaks ise ka olla. Vahet pole, kas Sam'i, Dean'i või Castiel'i rollis. Nad on kõik nii lahedad. Veel tahaks HIMYMi Barney olla.

Ma loodan, et Trickster tuleb ja paneb minu ka telemaailmasse kinni :D
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 08. November 2009, 00:31

Nooremana oli mu eluunistus olla Phoebe "Charmed'ist", mis siis, et tal õdedest kõige juram vägi oli.
"Supernatural'is" chilliks küll natuke aega, tervet elu siiski Sam'i või Dean'i nahas veeta ei tahaks, sest neil on olukord üsna jõhker see pilt.
"HIMYM'ist" Robin'iga vahetaks iga kell kohad. C-mon, kes ei tahaks olla endine Kanada superstaar?
Ja"Firefly" meeskonnas viibiks ka heameelega mõnda aega. Näiteks Kaylee asemel.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 08. November 2009, 00:34

Christian Troyga, for obvious reasons. Äkki ka Chandler Bing või Spencer Reid.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas hau » 08. November 2009, 01:54

Veronica Marsi universum
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 08. November 2009, 14:00

Hea meelega ühineks Stargate SG-1 universumiga ja käiks läbi ussiaugu erinevatel planeetidel, s.h ka Apophisel külas.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 08. November 2009, 16:33

Ryan Atwood või siis Chandler Bing
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas IlseV » 08. November 2009, 16:39

Forza kirjutas:Ryan Atwood...


Miks mitte Seth?
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Forzelius » 08. November 2009, 16:53

Sest tema kogemus oli ikka põhiline siin sarjas. Kuigi ei olnud tema esimene krediteeritud, siis on päris ilmne, et tema oli sarja peategelane. Ja kuigi Seth on ka väga überlahe tegelane ja väga hea huumoriga ning vast üks lemmikumaid, siis kui vaadata, kust kuhu Ryan jõudis, siis valiks tema. Vapustavalt hea sari ikka. Toredad 3 kuud sai veedetud.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hint » 09. November 2009, 20:47

heroes tundub hea valik. peter või syler nt. selle sarja tegelaste idiootset käitumist vaadates olen sageli tegelt mõelnud, kuidas ise saaks selle pasa mõne hetkega ära lõpetada. maailm oleks paari tunniga päästetud/vallutatud ja cheerleader ka kepitud
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas .Raimz. » 10. November 2009, 23:09

LiveForThis kirjutas:Aga tegelikult läheks vahetaks kohad Malcolm Reynoldsiga Fireflyst ja naudiks kosmose piiritud võlu koos suurepärase meeskonnaga 8)


Sama siin aga ma vahetaks kohad hoopis Jayne Cobb´iga aga ma poleks selline mölakas nagu tema mõni kord oli. Siis saan koos Malcolm Reynoldsiga teiste elu raskemaks teha ja suurepärases seltskonnas kosmoses seigelda.

Veel võiks olla Sõpradest Joey või Smallville´ist Clark Kent.
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas Pixie » 10. November 2009, 23:53

Spellbound kirjutas:Hea meelega ühineks Stargate SG-1 universumiga ja käiks läbi ussiaugu erinevatel planeetidel, s.h ka Apophisel külas.

:idee:

Hetkel oleks tuju olla pigem Destiny pardal ja uurida universumi sügavusi. Minust poleks pardal eriti kasu ja toit on ka kasin, aga... mõte lennata kosmoselaevaga tähe sisse trumpaks selle üle. :)) Enamuse ajast veedaksin vist vaatlustekil. Või Rush'i juures.

Ei teagi, kellega kohad vahetada. Võib-olla siis kellegi vähemtähtsa tegelasega pardal.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas LiveForThis » 11. November 2009, 00:09

.Raimz. kirjutas:Siis saan koos Malcolm Reynoldsiga teiste elu raskemaks teha ja suurepärases seltskonnas kosmoses seigelda.


Oleks see vaid nii ;-)
Unistused, unistused, unistused...
Aga selle peal võtan parem Firefly uuesti ette.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas aeroc » 12. November 2009, 11:01

Vaatan sarju väga vähe. Pole teemas seni mainitud sarju peaaegu, et ühtegi näinud. Seega valikut nagu väga polegi.

Aga esialgu oleks vast nii...

Tegelasena: näiteks Jack Bauer või Hank Moody
Kohana: sari Sõprade tegevuspaik,
Tegevusena (kasvõi iseendana): CSI meeskonnaga mõne mõrva uurimine
Kasutaja avatar
aeroc
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 24
Liitunud: 30. Jaanuar 2007, 20:28

Järgmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron