Millises sarjas elaksite/Millise tegelasega vahetaks kohad?

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Millises sarjas elaksite/Millise tegelasega vahetaks koh

PostitusPostitas CM-Girl » 05. Jaanuar 2012, 16:21

Cougar Towni linnakeses võiks elada.Võiks täitsa huvitav olla. Tegelastest oleks huvitav kehastada Calleigh Duquesne'i(CSI:Miami). Kriminalist + relvaekspert (Y)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Wisegirl » 05. Jaanuar 2012, 21:33

Spellbound kirjutas:Hea meelega ühineks Stargate SG-1 universumiga ja käiks läbi ussiaugu erinevatel planeetidel, s.h ka Apophisel külas.

Jusht. Veedaks ühe päeva Carterina.

Ja siis oleks ükskõik kes "Grey anatoomiast". Peaasi, et saaks küünarnukkideni inimeste sees surkida.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re:

PostitusPostitas adi » 06. Jaanuar 2012, 16:05

aeroc kirjutas:Kohana: sari Sõprade tegevuspaik

Ehk siis kahetoaline üürikorter on sinu unistus?

Tegevusena (kasvõi iseendana): CSI meeskonnaga mõne mõrva uurimine

See monteeritud ja soundtrackiga varustatud crime scene investigation millega sa harjunud oled ei ole tegelikult päris tõde. Kaameratest eemal on CSI igapäevatöö heinakuhjast nõela otsimine olemata kindel kas nõel seal üldse olemas on. Ehk siis tuim, mõnikord päevi kestev monotoone protseduur.

PS. surnukuurid on päriselt sellised suured väga hästi valgustatud ruumid mida täidab hallogeenlampide surin ja spetsiifiline ning tugev formaldehüüdi (?) lõhn. Ning pidevat poppi klubimuusika soundtracki seal ka taustaks ei käi.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Re:

PostitusPostitas Forzelius » 06. Jaanuar 2012, 17:56

adi kirjutas:
aeroc kirjutas:Kohana: sari Sõprade tegevuspaik

Ehk siis kahetoaline üürikorter on sinu unistus?

Tegevusena (kasvõi iseendana): CSI meeskonnaga mõne mõrva uurimine

See monteeritud ja soundtrackiga varustatud crime scene investigation millega sa harjunud oled ei ole tegelikult päris tõde. Kaameratest eemal on CSI igapäevatöö heinakuhjast nõela otsimine olemata kindel kas nõel seal üldse olemas on. Ehk siis tuim, mõnikord päevi kestev monotoone protseduur.

PS. surnukuurid on päriselt sellised suured väga hästi valgustatud ruumid mida täidab hallogeenlampide surin ja spetsiifiline ning tugev formaldehüüdi (?) lõhn. Ning pidevat poppi klubimuusika soundtracki seal ka taustaks ei käi.


Ma arvan/usun/loodan, et ta ei ole nii rumal ja naiivne, et arvab, et asjad päriselt nii ongi nagu sarjas. Pigem pakun, et ta mõtles, et vahetaks sarja võtmes kohad ehk siis elaks sellise sõpruskonnaga koos/teeks ägedat sõrmejälgede otsingut koos klubimuusikaga.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Re:

PostitusPostitas adi » 07. Jaanuar 2012, 00:48

Ma arvan/usun/loodan, et ta ei ole nii rumal ja naiivne, et arvab, et asjad päriselt nii ongi nagu sarjas. Pigem pakun, et ta mõtles, et vahetaks sarja võtmes kohad ehk siis elaks sellise sõpruskonnaga koos/teeks ägedat sõrmejälgede otsingut koos klubimuusikaga.


Et sa siis arvad, et tema arvab et elu ongi selline slow-motion .... sorry ma ei suuda. Ma murdun. Anna andeks.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Re:

PostitusPostitas Forzelius » 07. Jaanuar 2012, 01:50

adi kirjutas:
Ma arvan/usun/loodan, et ta ei ole nii rumal ja naiivne, et arvab, et asjad päriselt nii ongi nagu sarjas. Pigem pakun, et ta mõtles, et vahetaks sarja võtmes kohad ehk siis elaks sellise sõpruskonnaga koos/teeks ägedat sõrmejälgede otsingut koos klubimuusikaga.


Et sa siis arvad, et tema arvab et elu ongi selline slow-motion .... sorry ma ei suuda. Ma murdun. Anna andeks.


Ma ei tea, mida tema arvab. Aga see on mu parim bet.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Re:

PostitusPostitas hint » 11. Jaanuar 2012, 02:26

Forza kirjutas:
adi kirjutas:
Ma arvan/usun/loodan, et ta ei ole nii rumal ja naiivne, et arvab, et asjad päriselt nii ongi nagu sarjas. Pigem pakun, et ta mõtles, et vahetaks sarja võtmes kohad ehk siis elaks sellise sõpruskonnaga koos/teeks ägedat sõrmejälgede otsingut koos klubimuusikaga.


Et sa siis arvad, et tema arvab et elu ongi selline slow-motion .... sorry ma ei suuda. Ma murdun. Anna andeks.


Ma ei tea, mida tema arvab. Aga see on mu parim bet.


No kui mina elaks mõnes CSI sarjas, siis seal parem olgu popp klubimuusika ja kuritegu lahenegu 42 mindiga, või ma tõmban sealt kohe nahhui.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Millises sarjas elaksite/Millise tegelasega vahetaks koh

PostitusPostitas Spellbound » 11. Jaanuar 2012, 03:19

Kui mind sunnitaks kohti vahetama mõne It's Always Sunny in Philadelphia tegelasega nagu näiteks Dennis või Mac, siis sooritaksin kiiremas korras enesetapu.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Millises sarjas elaksite/Millise tegelasega vahetaks koh

PostitusPostitas brixxx » 27. Veebruar 2013, 16:24

Tegelikult võiks olla kõikides reaalsetest seriaalides, kui vaadata enamik seriaalides enamik tegelased loovad väga kergesti uusi sõprus või suhte suhteid. Tahaks olla mõni selline tegelane, kes viibib palju seltskonnas või vähemalt mõne inimese seltskonnas igapäev ning oleks suhtlemisaktiivne.

Aga kui konkreetselt rääkida, siis ''The Closer'' tegelane uurija Brenda Leigh Johnson.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Millises sarjas elaksite/Millise tegelasega vahetaks koh

PostitusPostitas GaidiA » 23. Mai 2013, 19:41

Vahetaks siis kohas kas Elenaga sarjast Vampiiripäevikud, sest no milline naine ei tahaks suudelda Damonit ning Stefanit :D
You will never know true happiness until you have truly loved, and you will never understand what pain really is until you have lost it!!!
Kasutaja avatar
GaidiA
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 15. Jaanuar 2013, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: Millises sarjas elaksite/Millise tegelasega vahetaks koh

PostitusPostitas Rasmus » 19. September 2015, 01:09

Mingis postapokalüptilises maailmas elaks hea meelega. "TWD" on vast pisut kehv valik, kuna seal vähe naisi ja zombifilmid on mälust kustutatud, aga näiteks "Z Nation" oleks küll väga cool. Päris tihti fantaseerin mõne elava surnu peaaju purustamisest. Hamptonites tšilliks ka, aga mitte ühegi konkreetse "Revenge'i" tegelasena, kuna siis oleks kerge oht surma saada. Võib-olla käiksin aeg-ajalt Nolani baaris ja istuksin poolkogemata Jacki kõrvale. "Buffy" maailmas võiksin olla Andrew asemel, kuna tal oli üldiselt suhteliselt ohutu elu ja võrdlemisi toredad kaaslased.

JazZ- kirjutas:Tegelikult on need natukene erinevad teemad, aga kuna need suuresti siiski kattuvad, siis ei leidnud ma mõtet kahte eraldi teemat ka tegema hakata.
Oleks äkki võinud ikka?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron