Sarjapläma!

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LiveForThis » 20. Juuni 2011, 01:49

Äsja kuulatud Slashfilmi filmcastis jälle kiideti. Sealt jäigi mulje, et on mida oodata.

Who knows, who knows....
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Sarjapläma!

PostitusPostitas Ronet » 13. Juuli 2011, 10:19

Meet Your New CSI Boss, Ted Danson!
Multiple Emmy and Golden Globe winner Ted Danson is on the case, as the new supervisor on CSI.

Danson, who in addition to a pair of Cheers Emmy wins more recently netted a trio of nods for his work as Damages‘ Arthur Frobisher, will join the CBS crime drama for its 12th season, playing a new Vegas grave shift supervisor who used to head the crime lab in Portland. He comes to the team as they are still grappling with the professional and personal fallout from last season’s take-down of serial killer Nate Haskell.

Danson’s character will fill the void left by the departure of Laurence Fishburne, who as Ray Langston worked alongside the CSIs for two-and-a-half seasons, following the exit of original cast member William Petersen.

“From the moment we all started talking about the role, it was clear [Ted] couldn’t be more perfect,” says CSI executive producer Don McGill. “Intelligence, wit, warmth, depth of character and emotion, he brings it all. And now he’ll have to bring latex gloves, too.”

Danson will remain a series regular on the HBO series Bored to Death, which was renewed for a third season and traditionally premieres during the month of September.

CSI launches its new season on Sept. 21, in a new time slot — Wednesdays at 10/9c.


CSI pool jätab suht külmaks. Loodan, et mees Bored to Deathi (kui ei känseldata) 4ndas hooajas ka regular on.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Sarjapläma!

PostitusPostitas CM-Girl » 13. Juuli 2011, 11:21

For real? Skeptiline esialgu aga ehk saab asja. Fännid niikaua rahule ie jää kuni Grissom is back.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Sarjapläma!

PostitusPostitas Ralf » 13. Juuli 2011, 13:43

Üllatavalt paljud fännid ei igatse jälle Grissomit. Minu jaoks kaotas see seriaal igasuguse väärtuse (mida minu silmis oli sel palju, keskmiste-väga heade osade ratio oli kuskil 3.-6. hooaja vahemikus kuskil üks kümnele) pärast algse kriminalistide meeskonna laialilagunemist.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Sarjapläma!

PostitusPostitas LiveForThis » 13. Juuli 2011, 21:16

The only thing I hate more than bikes are procedural cop shows. We get it. The pedophile did it.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Sarjapläma!

PostitusPostitas Ronet » 13. Juuli 2011, 21:24

Btw, minu lemmik CSI tegelane pole üldse regulaarne tegelinski.. Ecklie siis. : )

ja Warrickist tunnen imelikul kombel rohkem puudust kui Grissomist. Nõme oli see, et Sara regulaarselt tagasi toodi.

Mitte, et ma seda sarja regulaarselt jälgiksin.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Sarjapläma!

PostitusPostitas Ralf » 14. Juuli 2011, 15:30

"CSI"-s oli aga hiljuti üks lahe sado-maso kostüümis ja akrobaatikaga tegelev sarimõrtsukas Sqweegel. Väga awesome:

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Sarjapläma!

PostitusPostitas JazZ- » 14. Juuli 2011, 17:44

Võib-olla jäi midagi kahe silma vahele, aga tundub et Filmiveeb hakkab oma homsed-uudised-on-old mainet kaotama...
2011 Emmy nominendid

Kurb, et Community täitsa välja jäi. Saan aru, et valdava enamuse filmiveeblaste hype'i kõik ei mõista, aga yo - parima komöödia nominatsiooni said sarjad nagu The Big Bang Theory, Modern Family ja Glee, millest Community imho siiski kõvasti tugevam on.

Ilus oleks, kui Chandler ja Carell oma kategooria võidaksid, aga eriti tõenäoline see vist kahjuks pole. :(
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Sarjapläma!

PostitusPostitas CM-Girl » 14. Juuli 2011, 18:04

Pole "Community" sarja küll näinud (plaan on vaatama hakata) aga olen kindel, et meeldib rohkem kui Modern Family ja Glee.
Peter Dinklage FTW!
"Mad Men'il" 19 nominatsiooni :shokeeritud: Peaks sellele sarjale pilgu peale viskama. Olen küll klippe näinud aga peaks paar osa ikka korralikult otsast lõpuni ära vaatama.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Sarjapläma!

PostitusPostitas JazZ- » 14. Juuli 2011, 19:24

CM-Girl kirjutas:"Mad Men'il" 19 nominatsiooni :shokeeritud:


Spoiler :
Pilt


Tegelikult on Mad Men väga hea sari, kuigi pikka aega enne selle vaatama hakkamist, olin üsna kindel, et sellest kujunebki tahaks-väga-et-meeldiks-aga... tüüpi seebielamus. Võttis küll natuke aega sisse elamiseks, aga nüüd olen hooked. Ja John Slattery nominatsiooni üle väga õnnelik!

Sattusin veel Ausiello kommentaare Emmy nominentide kohta lugema ja HA! Olen täitsa nõus - vähemalt nendega, mis puudutavad sarju, mida jälgin.

Näiteks:
I’m Super-Ecstatic About
* The nods for Friday Night Lights‘ Kyle Chandler and Connie Britton — and finally the show itself!
* Parks and Recreation up for best comedy series.

I’m Super-Pissed About
* Emmy flunking Community. 
Again.
* No love for Cougar Town
* Diddlysquat for Parks and Recreation‘s stellar supporting cast, particularly Nick Offerman.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Sarjapläma!

PostitusPostitas IlseV » 14. Juuli 2011, 19:41

Glee teine hooaeg oli piisavalt nõrk, et teda mitte nomide hulka määrata. Ning tõesti, Community on kohta (/võitu) enam väärt.
+ Parks and Reci kohta öelduga olen sarnaselt nõus (nende paari episoodi Episodes'ide põhjal, mida näinud olen, asendaks nt Matt LeBlanci kohe Nick Offermaniga).

Pilt
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

Re: Sarjapläma!

PostitusPostitas 0ll » 14. Juuli 2011, 23:08

Hea pilt, IlseV!
Päris lõbus oli täielik nimekiri ette võtta ja mõndasid oma lemmikuid otsida:
"Terriers" -> dnlnllkk (see on hääl, mida mu arvuti teeb, kui ta midagi ei leia)
"Treme" -> dnlnllkk
"Community" -> dnlnllkk
"Cougar Town" -> dnlnllkk
"Archer" - dnlnllkk
"Bob's Burgers" -> dnlnllkk
"Southland" -> üks tulemus, kaskadööritöö eest
"Rubicon" -> üks tulemus, avatiitrite eest. Täielik ime, et see üles leiti. Mulle meeldib veel rohkem kui tõenäoline võitja (GoT)
"Men of a Certain Age" - üks tulemus, neil on Andre Braugheriga ilmselt mingi eriline suhe

Komöödiasarja meeskõrvalosatäitja kategooria on lihtsalt geniaalne. NELI "Modern Family" nominatsiooni, kusjuures välja jäeti minu lemmik kogu sellest kambast - kõige raskem roll ja naljakam tegelane Luke (Nolan Gould). Miks ka mitte.
Jumal olgu kiidetud, et Betty White oma kõrvalosa nommi kätte sai ja sellised tegelased nagu Busy Phillips (Critics' Choice Awardi võitja), Alison Brie ja Amy Ryan kõrvale jäeti.
Oohh..
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Sarjapläma!

PostitusPostitas Forzelius » 14. Juuli 2011, 23:42

Noh, Soprano, mis arvad, kas Carrell saab nüüd lõpuks tunnustuse, kui seriaaliga lõpu teinud juba? As in rohkem lootust tal seda võita pole. Now or never...mis arvad?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Sarjapläma!

PostitusPostitas adi » 15. Juuli 2011, 00:50

1) Mad Men on jah täpselt see mida Ed Helms välja tõi. Ma ilgelt tahaks, et ta mulle meeldiks, mingiks lühikeseks ajaks suutsin ta isegi omale huvitavaks valetada, aga kui ma lükkan iga järgneva episoodi vaatamise mingite nauruväärsete vabandustega (täna pole tuju, täna ei suuda süveneda, täna on pea pesemata) edasi ja seda juba nädalaid siis on aeg tunnistada, et asi pole minule.

2) Treme väljajätmine on loomulikult eriti nutune. Jah, tegemist pole sarjaga mis kõigile meeldima peaks, aga nii väga kui mulle Dexter või Good Wife meeldib - tegemist on täiesti erineva kaalukategooriaga.
Umbes nii, et korraldame jalka MM'i ja unustame sinna kutsuda Brasiilia.

3) Comedy kategooria karjub stagnatsioonist, mis toimub? 30Rock? Archer teeb poole episoodiga rohkem toorest head huumorit kui 30 Rock kahe hooajaga. Big Bang Theory pole kunagi eriti hea olnud, aga ok, ma saan aru miks see inimestele meeldib. Modern Family teine hooaeg oli nagu ta oli, aeg-ajalt särab eredalt, aga kohe kindlasti ei vääri ta tegema puhast lauda nagu eelmine aasta. Glee läheb minust sellise ringiga mööda, et ma ei ütle ühtegi sõna.
Ma pole eriline Community haibiga kaasamineja, aga antud nimekirjas oleks ta kindlasti üks frontrunnereid.

Aga positiivselt poolelt:
Louis C.K as best comedy actor.
Timothy Olyphant, Walton Goggins, Margo Martindale ja Jeremy Davies nominatsioonid oma rollide eest Justified'is.
Peter Dinklage - nuff said. Kõige eredam karakter sel aastal.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Sarjapläma!

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 16. Juuli 2011, 15:20

0ll kirjutas:Men of a Certain Age 2x12 - hooaeg läbi. Vist üks "tavalisemaid" sarju, mis jookseb. Umbes 50-aastased mehed elavad oma elu - väikesed võidud ja kaotused, erinevad rõõmud ja mured. Puhtalt selle kirjelduse põhjal ei saaks vist isegi aru, miks keegi seda vaatama peaks. Ja ega eriti ei vaatagi - numbrid üsna kehvad... aga loodetavasti piisab kriitikute kiidukoorist veel üheks hooajaks. Hästi kirjutatud stseenid ja dialoog, peaosades kolm suurepärast näitlejat - eriti positiivselt on üllatanud Ray Romano.

TNT cancels 'Men of a Certain Age'
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

EelmineJärgmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist