Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaasist)

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Forzelius » 10. Jaanuar 2009, 14:32

Ise ka tegelt eriti ei vaata. Ainult 24 ja Lost on hetkel teema, mida tõsisemalt vaatan. Ülejäänud CSI ja Desperate Housewiveside sarnased asjad on söögi kõrvale jms nagu Soprano ütles.
Siiski küsimus uuesti: kas keegi teab, kust oleks võimalik 24: Redemptionit vaatada. Uus hooaeg hakkab homme 24'l ja tahaks selle ära vaadata võimalikult ruttu (Redemptioni).
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas IlseV » 10. Jaanuar 2009, 14:46

Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Hülss » 10. Jaanuar 2009, 15:45

Jolt kirjutas:Hülss, kui sulle meeldis Generation Kill, siis võid kindel olla, et The Wire'l on oma 60 osa ja 60 tunniga palju suurem payoff.


Sõber on ka kiitnud seda sarja, peab kunagi uurima jah.

Fawlty Towers on ikka kulda väärt seriaal, peab jälle uuesti vaatama millalgi. Inglise komöödia seriaalidest meeldib mulle veel MP Flying Circus, Benny Hill, Allo 'Allo!, The Fast Show ja I'm Alan Partridge. Midagi kindlasti läks meelest.

Üks mille algul unustasin oli CSI, mida vaatasin päris usinalt mõnda aega. Kunagi tahaks kõik osad ära näha. See on jah hea sari söögi kõrvale. Miami ja New York mind siiski ei huvita.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 10. Jaanuar 2009, 16:19

Vahepeal kui satun mõne väga hea seriaali peale, siis ununevad filmid üldse ära ja vahel olen mõelnudki, et vaataks aind häid seriaale, sest neid on nii palju. Tegelased saavad palju lähedastemaks kui filmis eales võimalik saada. Filmis on aega ainut kaks tundi nendega aega veeta ja nende lugu jälgida, seriaalis on mitme päeva jagu vaatamist. Mul on paljude seriaalidega nii, et kui kõik osad olen ära vaadand, siis peale viimast episoodi tekib väga suur igatsus neid uuesti näha. Kõige rohkem olen puudust tundnud Veronica Marsist ja Lostist peale kolmanda hooaja võimast lõppu.
FNLi olen ka praegu kiindunud. Iga õhtu kui mõtlen, et vaatan ühe osa enne magama minemist, olen lihtsalt vähemalt 2-3 osa vaadand ja vaataks edasigi, aga päeva ei saa maha magada.

Minu jaoks kõige tähtsamad seriaalid on
Lost
The Wire
The Office (mõlemad)
Arrested Development
Veronica Mars
South Park
Family Guy
Top Gear (teistest dokumentaalsetest saadetest lihtsalt nii palju üle, et võib võrrelda lavastatud sarjadega)
The Sopranos
Firefly
Freaks and Geeks
Undeclared
Twin Peaks
Entourage
Mad Men
Friday Night Lights

The Shield, 24, Nio/Tuck, 30 Rock on ka normid, aga mitte nii meeldivad.

Vaatamist ootab Dekalog, Dexter, Mad Men S2, mõned OZi hooajad ja paar Sopranode hooaega uuesti. Komöödiatest olen vaikselt silma peale visand How I Met Your Motherile ja The Big Bang Theoryle, millele mõlemale tahaks tulevikus aega pühendada. 30 Rocki ka uuesti ja nägemata 24 hooajad.

Sarjad, mille aupaistest ma pole aru saanud on Spaced ja Battlestar Galactica. Spacedi esimese hooaja vaatasin ära ja Galactical olen kahes raksus vaatanud miniseriese, aga seriaalini pole jõudnudki.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 10. Jaanuar 2009, 19:27

hau kirjutas:Sarjad, mille aupaistest ma pole aru saanud on Spaced ja Battlestar Galactica. Spacedi esimese hooaja vaatasin ära ja Galactical olen kahes raksus vaatanud miniseriese, aga seriaalini pole jõudnudki.

Spaced teine hooaeg on nagu öö ja päev. Seal on Edgar Wright-Simon Pegg hilisematest filmidest tuttav kiire montaaž, paremad naljad ja kõik muu. Minu jaoks on just Spaced teine hooaeg kuld.


Hetkel jooksvatest jälgin:

The Office
Family Guy
American Dad
South Park
Californication
My Name Is Earl
Lost
The Flight of the Conchords
The IT Crowd
The Simpsons
Terminator: The Sarah Connor Chronicles


P.S. hetkel ei jookse, aga soovitan:

The Mighty Boosh
The Fast Show
Little Britain


On kindel plaan juurde võtta:

Arrested Development
It's Always Sunny in Philadelphia
How I Met Your Mother
Dexter
Mad Men
The Wire
Pushing Daisies
Veronica Mars
Weeds
...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 10. Jaanuar 2009, 20:45

Yeah, olen Sopranoga nõus. Spaced on ikka täiega hea!
Esimese ja teise hooaja selget kvaliteedivahet hetkel ei mäleta, samas vaatasin need ühe hooga läbi ja võibolla ei pannud tähelegi. S1E2 oli selgelt nõrgim, seda tean. Ja Jessica Hynes oli teisel hooajal oluliselt sümpaatsem ning too tsiklist tuli ka alles siis mängu. Sarja geniaalseim tegelane. Tase tõusis vist tõesti. Ning jah... Spaced'i põhjal võis väga lihtsalt aru saada, kust tulid Shaun of the Dead ja Hot Fuzz.

Nii palju häid mälestusi seoses selle sarjaga: kahest erinevat vestlusest kokkulõigatud dialoogi; Shiningu, Cockoo's nesti, Pulpi homage'd + kõik, mis meelde ei tule; paintballi kulminatsioon; slo mo gunfight; speed, mille mõjul 24h Resident Evilit mängiti; ühepajatoit tolle Indiast kaasatoodud parima oreganoga; sarja lõpp on peaagu sama geniaalne kui The Wrestleri oma, i kid you not. Väga kurb, et see jõulueri või misiganes filmi mõõtmetega lisa tulemata jäi. Vaatasin seda just ajal, kui olin vanemate poolt välja kolinud ja elasin koos klassivennaga ja üks sõbranna elas ka poole kohaga meie pool. Empaatia oli kerge tekkima.

Ja Hau... miniseries ja Battlestar Galactica peaks küllatki erinevad olema. Olen kuulnud, et paljudele meeldib üks, aga teine sugugi mitte. Ise pole ka veel sarja näinud. Tundub Babylon 5'lik ja seda tüüpi ulme mulle siiani väga hästi peale pole läinud. Aga kui jõuan, siis vaatan ühel hetkel kindlasti. Devindra reklaami põhjal tundub täiega sügav.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas hau » 11. Jaanuar 2009, 13:02

10st õhtul 4ni hommikul FNLi ja Arrestedit.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 11. Jaanuar 2009, 13:39

South Parki neljandast hooajast mingi hambahaldja osa.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Soprano » 11. Jaanuar 2009, 15:43

Lost neljas hooaeg sai hommikuks läbi töödeldud.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 11. Jaanuar 2009, 15:44

Soprano kirjutas:Lost neljas hooaeg sai hommikuks läbi töödeldud.


Muljed? Eeldan, et head.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 11. Jaanuar 2009, 15:51

Mina hakkasin "Tales of the Crypt"-i vaatama. Esimese, kuue-osalise hooaja lõpus olen. Eks mind huvitab kõige enam just esimene pool seriaalist. Ei tea, kuidas ma oleksin küll ilma selle sarjata lapsepõlves hakkama saanud. Cryptkeeper ja autoroolis signaali laskev Venom on kaks asja, mis nooruspõlvest väga selgelt meeles on. 8)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas hau » 11. Jaanuar 2009, 15:53

Ralf kirjutas: Ei tea, kuidas ma oleksin küll ilma selle sarjata lapsepõlves hakkama saanud. Cryptkeeper ja autoroolis signaali laskev Venom on kaks asja, mis nooruspõlvest väga selgelt meeles on. 8)

Oojaa. Mul on kõige eredamini meeles see intro, ega need lood sealt eriti ei meenugi praegu. Peaks revisitima.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 11. Jaanuar 2009, 16:57

Intro oli selle luukerega kuskil keldris??
Lahe ta oli igatahes..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas IlseV » 11. Jaanuar 2009, 21:19

House M.D. 5x01
Bones 4x01
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Rain » 11. Jaanuar 2009, 21:33

Knight Rider 2008 1x09 :irw:
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

EelmineJärgmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist