Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaasist)

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Ralf » 09. Juuni 2013, 11:42

Pilt

Season 1 - 9/10

Parim Ramsay saade!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas CM-Girl » 11. Juuni 2013, 02:31

Hannibal 1x11
Criminal Minds 8x01, 8x22, 8x24
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Ralf » 11. Juuni 2013, 14:35

Ralf kirjutas:Pilt

Season 2 - 8/10

Üks contestantitest, Ben Starr - supertore inimene. Likesin FB-s teda kohe ja jälgin huviga mehe edasiseid tegemisi.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Rasmus » 11. Juuni 2013, 21:13

The Walking Dead 2x05-12
CSI: NY 9x13
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas CM-Girl » 17. Juuni 2013, 04:03

Hannibal 1x12

Pilt
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas adi » 22. Juuni 2013, 20:06

Rectify

Level hakkas vist juba aprillis mult küsima, et kuule kas oled vaadanud seda. Valetasin talle, et pole aega või ruumi ajakavas või mida iganes. Teema jätkus Facebookis kus ma pidin jätkuvalt mingeid hädavalesid välja mõtlema, et talle viisakalt öelda, et ma pole seda seda seepi vaadanud.

Kuni ma vaatasin seda.

Suht koheselt sai selgeks miks Level seda mulle peale surus. Tegemist on väga kvaliteetse sarjaga. Ja mitte ainult. Tegemist on VÄGA hea sarjaga. Näitlejatööd, stoory, olustik - ma armusin nagu 15 minutiga.

Pilt
Need mehed ei räägi armastusest

äitähh Level
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Ralf » 22. Juuni 2013, 22:24

"Hannibal" 1x11 (täiesti fantast, nagu sayeth minu vanaema tavaliselt)
"Masterchef" 4x09
"Masterchef" 4x10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Rasmus » 27. Juuni 2013, 21:16

Fear Clinic 1x01-05

Pilt
Pilt

Nii lühikese kestusaja kohta ikka väga korralik asi. Täiesti arusaadav, miks nad sellest täispikka filmi tahavad teha. Materjali on kindlasti piisavalt. Freddyt ja Jasonit koos ekraanil näha oli ka tore. (Y)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Rasmus » 30. Juuni 2013, 23:33

Pilt

Season 1 - 7/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Forzelius » 01. Juuli 2013, 23:21

Scrubs S05E14

Päris kiviselt on läinud selle sarja vaatamisega, tempo mõttes. Muidu pole veel kulumise märke näidanud, kuigi mõni osa on veits igav olnud. Kui ma Veronica Marsi poleks vaatama hakanud, oleks see ammu läbi vast.
Janitor on endiselt lemmiktegelane. Also, wat sellega on, et Turk vahepeal üli-skinny oli - ei taha imdb'sse minna otsima, nii et kui keegi teab võib öelda. Ei tundu nagu väga loomulik asjade käik, nii et kas tal oli mingi haigus irl või smth?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas hint » 02. Juuli 2013, 11:54

See kevad olen siis lõpuks hakanud vaikselt nina 2012 ja 2013 sarjadesse pistma. Eelnevalt polnud vast pea aasta uuemat kraami üldse uurinud. Jooksvaid sarju oli vist liiga palju, kuna ma olen sarjade pooleli jätmises mega nõrk. Lisaks vast ajapuudus ja mingi üleüldine mõõn. Olles aga hoolsalt kuulanud suuremate seebiautoriteetide soovitusi, pole pidanud väga pettuma.

Koheset meenuvad viimati lõpetatud House of Cards ja Rectify. Esimene neist väga mõnus krimidraama, kus koht on Washington, tegevus on poliitika ja eesmärk on võim. Teine on vähe tõsisem sari. Saan väga hästi aru, miks mulle seda nii tungivalt soovitati, kuna draamana on see hea tiptop kvaliteetsari. Samas ma loobusin juba aastaid tagasi teesklemast, nagu pakuks kvaliteet mulle mingit unustamatut elamust või naudingut. Telesarades on mu esmane prioriteet ikkagi (mõnevõrra ajuvaba) meelelahutus, millegi tõsisema jaoks 95% ajast viitsimist pole lihtsalt alustada. Ehk siis maratonisin esimese hooaja läbi ja see oli kena kogemus, aga vaevalt et aasta pärast enam teise hooajaga viitsin uuesti alustada.

Spektrumi teisest otsast tuli just meelde Banshee. Vot raisk see on meelelahutus minu maitsele! No thinking required. Võta umbes Justified'i tegelasmaastik ja lisa sinna Spartacuse tasemel möll ja enese mitte tõsiselt võtmine. Lihtsalt blast on siukseid sarju vaadata. Ma ei mäleta enam midagi sellest sarjast va vaatamise aegne hetkeemotsioon - ja see oli positiivne. Ahjaa, mothafaking ALBIINO tuli just meelde. Ja kurat päris mitu kaklusstseeni tulid ka nüüd kohe meelde. Ja aina tuleb.

The Americans meeldis mulle ka väga, kirjutasin juba enne. Vikings kah, kuidagi see vist suht nišši teema - aitab tugevalt kaasa, kui sulle meeldivad...viikingid. Vaatasin veel Last Resort'i ära - pask. Mis siis veel..Arrested Developmentil oli tegelt nii pikk paus sees, et nende S4 võiks peaaegu et uue sarjana ära märkida. Sari ja episoodid olid kokku pandud näitlejatest tulenevatel põhjustel vähe teistmoodi, aga kõik ise oli vana hea(vähemalt nii palju kui mul õnnestub hetkel emotsiooni meenutada "vanast heast"). Ahjaa Hannibali olen ka nädalaselt vaadanud. Seal sarjas on sitaks elemente, mis mulle nii kuradi meeldivad. Aga väikse kõrvalpõikena tabasin end just mõttest, kui ära mind on tüüdanud viimaste aastatega see lõputu psühhopaatide+pseudopsühholoogia mood filmides ja sarjades - seda on nii igal pool ja see on muutunud igavaks. Suudan juba ette kujutada olukorda, kus mingis ruumis üritab keegi oma sarja telekanali bossidele 'müüa' ja keegi bossidest teeb ettepaneku: "Idee on enam-vähem, aga mis siis kui peategelane oleks psühhopaat?".

Kindlasti on midagi veel, aga hetkel ei meenu ja päevikut ju ei pea.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Ralf » 02. Juuli 2013, 21:02

"Under the Dome" 1x02
"MasterChef" 4x12
"Dexter" 8x01
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Rasmus » 03. Juuli 2013, 02:12

"Dexter" 8x01
"Crossing Lines" 1x03
"Buffy the Vampire Slayer" 1x01-12
"Hemlock Grove" 1x01
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas LiveForThis » 03. Juuli 2013, 13:06

Under the Dome S01,E02

suht kõlbulik
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas CM-Girl » 16. Juuli 2013, 15:51

Kuu alguses sai vaadatud erinevaid Criminal Minds episoode + Wipeout (US) 6x06 + Crossing Lines 4 esimest osa. Põhiliselt olen vaadanud erinevaid Whose Line Is It Anyway? (US) klippe netist. Addicted. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

EelmineJärgmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 31 külalist