Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaasist)

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaas

PostitusPostitas Loop » 20. August 2014, 10:46

kuniks algavad sügisel suured seriaalid vaatan praegu üli kõvat Kanada krimihuumorit millel nimeks ' Trailer Park Boys ' , SOOVITAN ! lõpetasin just Peaky Blindersi esimese hooaja, mis võiks natuke parem olla , ma usun , et lähebki ja iga nädal vaatan ühe Ray Donovani osa mis võiks kõvasti parem olla , aga usun , et ei lähe :)
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaas

PostitusPostitas Spellbound » 20. August 2014, 23:07

The Leftovers

Esimese osa vaatasin paar päeva tagasi ära ja stiili poolest on sari tõesti väga Lindelof ja kohati ka LOSTilik. Idee poolest meenus kohe The 4400 ja kõik teised inimeste kadumiste/naasemiste ja tervet maailma haaranud sarjad nagu näiteks The Returned ja FlashForward.

Justin Theroux on peaosatäitjana suurepärane. Margaret Qualley tütrena samuti.

Spoiler :
Alguses arvasin, et Theroux naine on see, kelle laps alguses kadus. Siis arvasin, et ta naine on hoopis kadunud ja sellepärast valitseb majas lein. Aga siis selgus, et ta on hoopis selles kultuses. Seda tõika varjati muidugi hoolikalt (lõhutud pildi klaas oli just naise näo koha juures katki). Ja siis nägime alles lõpus lapse kaotanud naist. Perekonna traagika mõjus kordades võimsamalt kui selgus, et naine pole mitte kadunud, vaid kultuse juures perekonnast eemal.


Kogu episood oli nagu vägisi kokku pandud pusle. Kohati ei saanud midagi aru, aga on selge, et see oli ka eesmärk huvi tekitamiseks.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaas

PostitusPostitas CM-Girl » 31. August 2014, 22:31

Esimesed osad:
Chasing Life
Dominion (Y) (Y) (Y)
Jennifer Falls
Married
Mystery Girls
The Last Ship
Partners
Tyrant (N) (N)
The Wil Wheaton Project (SyFy versioon Joel McHale'i saatest "The Soup")
Legends (Y)
Taxi Brooklyn (Y) (Y)
Young & Hungry
The Strain (Y) (Y) (Y)
Welcome to Sweden
Black Jesus (Horrible)
The Leftovers
Garfunkel & Oates (N)
Backpackers
+
Mõningad Fashion Police episoodid. :P
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaas

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 03. September 2014, 10:30

Eile oli ETV's sellise asja esimene osa:

Broadchurch

Päris hea tundega tehtud. Päris suur pluss oli ka filmi visuaalne pool. Loodan ka järgmisi osi näha.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaas

PostitusPostitas adi » 08. September 2014, 03:40

Top Boy hooaeg üks ja kaks

Lühidalt on tegemist Londoni äärelinna seltskonnaga kelle gänstadeks saamise ABC'd me siin sarjas näha saame. Alates nende esimestest beebisammudest oma esimese relvaostu näol kuni selleni, kuni on vaja kellelegi kuul pähe lasta. Sarja kasuks võib öelda, et pole mingit rumalat jamamist, mis iganes ka ei toimuks - kõik on usutav.

Pilt
Kaks generatsiooni gängstereid. Surnud Ring
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaas

PostitusPostitas Spellbound » 16. September 2014, 22:36

Spellbound kirjutas:The Leftovers

Esimese osa vaatasin paar päeva tagasi ära ja stiili poolest on sari tõesti väga Lindelof ja kohati ka LOSTilik. Idee poolest meenus kohe The 4400 ja kõik teised inimeste kadumiste/naasemiste ja tervet maailma haaranud sarjad nagu näiteks The Returned ja FlashForward.

Justin Theroux on peaosatäitjana suurepärane. Margaret Qualley tütrena samuti.

Spoiler :
Alguses arvasin, et Theroux naine on see, kelle laps alguses kadus. Siis arvasin, et ta naine on hoopis kadunud ja sellepärast valitseb majas lein. Aga siis selgus, et ta on hoopis selles kultuses. Seda tõika varjati muidugi hoolikalt (lõhutud pildi klaas oli just naise näo koha juures katki). Ja siis nägime alles lõpus lapse kaotanud naist. Perekonna traagika mõjus kordades võimsamalt kui selgus, et naine pole mitte kadunud, vaid kultuse juures perekonnast eemal.


Kogu episood oli nagu vägisi kokku pandud pusle. Kohati ei saanud midagi aru, aga on selge, et see oli ka eesmärk huvi tekitamiseks.


+ 4 episoodi. Ja ma olen kogu hingega hooked! Suurepärane mitte müsteeriumi, vaid tegelaste ja neid läbiva meeletu leina kujutamise pärast.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaas

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 24. September 2014, 18:00

Pilt

EIle oli ETV's 4. osa. Kardan, et parim sari, mida olen peale Sünget Juhtumit näinud.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaas

PostitusPostitas Forzelius » 25. September 2014, 19:11

DaydreamDiamond kirjutas:
Spoiler :
Pilt


EIle oli ETV's 4. osa. Kardan, et parim sari, mida olen peale Sünget Juhtumit näinud.


Mu vanaema soovitas seda mulle, brushisin kõrvale selle soovituse, aga nüüd vist on põhjust tõsisemalt võtta :? :?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaas

PostitusPostitas Loop » 27. September 2014, 20:08

[quote="adi"]Top Boy hooaeg üks ja kaks

Lühidalt on tegemist Londoni äärelinna seltskonnaga kelle gänstadeks saamise ABC'd me siin sarjas näha saame. Alates nende esimestest beebisammudest oma esimese relvaostu näol kuni selleni, kuni on vaja kellelegi kuul pähe lasta. Sarja kasuks võib öelda, et pole mingit rumalat jamamist, mis iganes ka ei toimuks - kõik on usutav.

see on täielik 10/10 twistikas , koguaeg midagi juhtub . ei jää üldse kaugele maha the wirest , lisaksin ka , et top boy meeldib rohkem kui true detective esimene hooaeg oli , no selge see , et erinevad teemad need üldse aga ju lihtsalt mulle läheb selline reaalsem raw andmine rohkem peale . Igavaid hetki seriaalis ei leidu .
soovitan kõigile , kes otsivad sellist gängster krimi draamat , puhas kvalideet
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaas

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 29. September 2014, 09:32

Forzelius kirjutas:
DaydreamDiamond kirjutas:
Spoiler :
Pilt


EIle oli ETV's 4. osa. Kardan, et parim sari, mida olen peale Sünget Juhtumit näinud.


Mu vanaema soovitas seda mulle, brushisin kõrvale selle soovituse, aga nüüd vist on põhjust tõsisemalt võtta :? :?


Su vanaema rokib, mida muud ma saan öelda 8)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaas

PostitusPostitas Jolt » 11. Oktoober 2014, 01:00

Attack on Titan
Mõtlesin hetkeks, et võtan Ralfist eeskuju ja teen ära pool tööd, et selle sarja info saaks fv üles. Ning alles seejärel postitan arvamuse ja siis juba õigesse kohta. Alustasin selles, et uurisin, kuidas sellele pealkirja võiks sõnastada... kuni jõudsin välja jaapani filoloogia foorumisse, kus seda teemat väga laialt ja erinevate nurkade alt lahati. Olgu, las siis seekord olla.

Attack on Titan universumis on (teadaolevalt) kogu inimkond kogunenud maa-alale, mis võrreldav ühe korraliku linnriigiga. koos vajaliku põllumaaga. Riigisüsteem, on tegelikult veidi keerulisem - põhimõtteliselt on see jagatud kolmeks ülikõrgete müüridega piiratud tsooniks. Müürid on vajalikud, et kaitsta inimesi ülejäänud maa ja ilma peal laiutavate titaanide eest. Viimased on 3-50m pikkused humanoidsed elukad, kes söövad inimesi. Kõik muu on sarja alguses ka peategelaste jaoks teadmata, sest inimkond on viimased 100 aastat üha meeleheitlikumalt kaitsesse sulgunud ning müüridest väljaspool asuvat maailma ega ka titaanide saabumist enam keegi täpsel ei mäleta.

AoT tugevaimaks plussiks on action. Seda on palju, see on erakordselt julm ja verine ja põhjalikult läbimõeldud. Too sari suudab paari ettevalmistava osaga luua terve seltskonna lahedaid tegelasi, keda hakatakse järgnevate episoodide jooksul üsna armutult harvendama. Pole eriti vahet kui suur või väike kellegi roll täpselt on või kui lahedaks keegi vaatajale tehakse, igas uues titaanidega peetavas lahingus on kaalukauss üheselt hiiglaste poole kaldu. Ohutunne on koguaeg põhjas ja see on kuidagi värskendav ja mõnus.
Mis sama heal tasemel ei ole, on dialoogid. Esimeste episoodid tekitasid minus koheselt üsna tugeva kahtluse, kas sarjaga tasuks üleüldse jätkata. Pea et kogu dialoog on ette kantud karjudes. Tegelikult on sellele üsna objektiivne põhjus - reaalne oht peategelaste elule ja väljavaateta nurka surutuse paanika. Ja siiski, see, et emotsioonid on pidevalt 11 peale keeratud, muudab vaatamise oluliselt tüütumaks, kui võiks. Teine etteheide oleks filler-episoodid. Pole näinud vist teist sarja, kus amplituut selle vahel kui palju ja vähe võib ühe osaga juhtuda oleks sedavõrd suur. Neid osasid pole küll palju, aga god damn it, mõnes episoodis ei juhtu lihtsalt mitte kui midagi.

Nii heas kui halvas, tegu on siiski täielikult jaapanipärase sarjaga. Mulle ei paistnud žanr koheselt kätte, aga ńii kui teatud sisupöörded koitma hakkasid tuli meelde, et right-o tegu on jaapani sarjaga.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaas

PostitusPostitas Jolt » 19. Detsember 2014, 23:12

The Legend of Korra

Wow, mis lõpp. Ja absoluutselt mitte selle hullumeelsete panusteni eskaleerunud lõpulahingu pärast. Ei saa ka selle koha peal ennast kiita, nagu oleksin jupid kokku pannud ammu enne seda, kui sari tegevustikuga järgi jõudis. Olin selle esimese godzilla stiilis kontakti peale sama siiralt üllatunud nagu need kõrvaltegelased, kes hetk hiljem sarjast välja kirjutati.

Aga jah. Palju enam olen rabatud nendest päris viimastest stseenidest.
Spoiler :
Kogu see Korrasami teema toodi esimeste vihjetena sisse nii tagashoidlikult, et tundus tüüpiline interneti poolt üle vindi keeratud tõlgendus, millele üheselt kindlalt alust panevaid tõendeid sarjast endast ei leia. Aga nüüd on spekuleerimine ebavajalik, ning asjale pandud ilmselt nii ametlik punkt, kui ühe lastesarja puhul võimalik. See finaal on kuidagi sarjast nii loomulikult välja kasvanud, et tegelikult ei tohiks see sugigi nii rabav olla.


Avatar: The Last Airbenderi loojad on taaskord hakkama saanud tõsiselt tervikliku teosega, kus keskpäraseid episoode tuleb ette vaid harja. Üks kompeleksemaid, huvitavamaid, pidevas arengus oleva universumiga sarju, mille hooaega pealiinid tegelevad ilmselt joonissarjade mõttes kõige diibimatega teemadega. Ei julge ennustada, kunas keegi võtab ette teha midagi nii ambitsioonikat, lastele hoomataval tasemel.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaas

PostitusPostitas Ralf » 22. Detsember 2014, 01:12

Kitchen Nightmares S04E14, best episode vist... :))

Gordon: "What's that?!"
Omanik 1: "That's for the roaches..."
Omanik 2: "That's not for the roaches, that's for the mice."
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaas

PostitusPostitas Spellbound » 22. Detsember 2014, 03:35

The Legend of Korra FINAAL (Y) (Y) (Y) (Y)

Üks tõsisemaid, intelligentsemaid, julgemaid ja eksperimenteerivamaid "lastele" suunatud sarju üldse, mis vähemalt mulle pähe kargab.

Finaali ajal oli emotsioonid laes ja pinge sundis kogu aeg tooli krabama ning valjult kaasa elama. Lihtsalt unustamatult hea. Kui Avatar: The Last Airbender oli samuti tõsine, aga siiski selgelt rohkem lastele suunatud (lõpus murdis end sellest piirangust päris tihti välja), siis Korra on lihtsalt nii teistsugune nii loojate stiili muutuse, tegelase, stsenaariumi ja teemade tõttu. See, kuidas sari loob paralleele ajaloos toimunud sündmustega ja tänapäeval toimuvaga, on imetlusväärne. Samas ei näidata kordagi näpuga, vaid iga element on päris nende oma fantaasiast läbi imbunud.

Hea ülevaatlik artikkel lõpust ja sarjast üldse. Natuke liiga juurde mõtlev tekst, aga samas arusaadav, miks nii arvatakse. Julgus, ma ütlen, et see on julgus, mis viis sarja halbadele aegadele, madaldas reitinguid ja viis TV-st ära netti. Aga see oli seda väärt. REWATCH

Pilt
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaas

PostitusPostitas LiveForThis » 08. Jaanuar 2015, 00:26

Jolt kirjutas:The Legend of Korra

Wow, mis lõpp. Ja absoluutselt mitte selle hullumeelsete panusteni eskaleerunud lõpulahingu pärast. Ei saa ka selle koha peal ennast kiita, nagu oleksin jupid kokku pannud ammu enne seda, kui sari tegevustikuga järgi jõudis. Olin selle esimese godzilla stiilis kontakti peale sama siiralt üllatunud nagu need kõrvaltegelased, kes hetk hiljem sarjast välja kirjutati.

Aga jah. Palju enam olen rabatud nendest päris viimastest stseenidest.
Spoiler :
Kogu see Korrasami teema toodi esimeste vihjetena sisse nii tagashoidlikult, et tundus tüüpiline interneti poolt üle vindi keeratud tõlgendus, millele üheselt kindlalt alust panevaid tõendeid sarjast endast ei leia. Aga nüüd on spekuleerimine ebavajalik, ning asjale pandud ilmselt nii ametlik punkt, kui ühe lastesarja puhul võimalik. See finaal on kuidagi sarjast nii loomulikult välja kasvanud, et tegelikult ei tohiks see sugigi nii rabav olla.


Avatar: The Last Airbenderi loojad on taaskord hakkama saanud tõsiselt tervikliku teosega, kus keskpäraseid episoode tuleb ette vaid harja. Üks kompeleksemaid, huvitavamaid, pidevas arengus oleva universumiga sarju, mille hooaega pealiinid tegelevad ilmselt joonissarjade mõttes kõige diibimatega teemadega. Ei julge ennustada, kunas keegi võtab ette teha midagi nii ambitsioonikat, lastele hoomataval tasemel.


ja

Spellbound kirjutas:The Legend of Korra FINAAL (Y) (Y) (Y) (Y)

Üks tõsisemaid, intelligentsemaid, julgemaid ja eksperimenteerivamaid "lastele" suunatud sarju üldse, mis vähemalt mulle pähe kargab.

Finaali ajal oli emotsioonid laes ja pinge sundis kogu aeg tooli krabama ning valjult kaasa elama. Lihtsalt unustamatult hea. Kui Avatar: The Last Airbender oli samuti tõsine, aga siiski selgelt rohkem lastele suunatud (lõpus murdis end sellest piirangust päris tihti välja), siis Korra on lihtsalt nii teistsugune nii loojate stiili muutuse, tegelase, stsenaariumi ja teemade tõttu. See, kuidas sari loob paralleele ajaloos toimunud sündmustega ja tänapäeval toimuvaga, on imetlusväärne. Samas ei näidata kordagi näpuga, vaid iga element on päris nende oma fantaasiast läbi imbunud.

Hea ülevaatlik artikkel lõpust ja sarjast üldse. Natuke liiga juurde mõtlev tekst, aga samas arusaadav, miks nii arvatakse. Julgus, ma ütlen, et see on julgus, mis viis sarja halbadele aegadele, madaldas reitinguid ja viis TV-st ära netti. Aga see oli seda väärt. REWATCH

Pilt



Wonderful World
https://www.youtube.com/watch?v=LqjjkChjAGQ

Tahan uuesti. Kõike. Korra on eriline, väga-väga eriline
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron