Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaasist)

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Forzelius » 20. August 2012, 22:04

Louie 2x3

Eh, jälle kuidagi imelik osa. Stand-up osad jälle naljakad, aga kohati on sürrealistlik element üle võtmas, mis nagu väga ei sobi.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Rasmus » 20. August 2012, 22:12

Chuck S04E01 - ei tea, kas tegu on just hämmastava režiiga eepilisusega, aga väga lahe sari tundub küll
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas JazZ- » 23. August 2012, 21:59

Rassu kirjutas:Chuck S04E01 - ei tea, kas tegu on just hämmastava režiiga eepilisusega, aga väga lahe sari tundub küll


Heh, see on umbes-täpselt see osa, mille järel ma Chuck'i vaatamise lõpetada otsustasin. Vii mu alustatud töö nüüd lõpule!

Aga mis viimati (või hiljuti) vaadatud seriaalidesse puutub, siis coming up: guilty pleasure exxxtra ehk MTV teismeliste seebid:

Teen Wolf 1. hooaeg

Seriaal, mida ma oleks 12-aastaselt totaalselt armastanud ja mille tegelaste pilte mu sein nagu ühel korralikul obsessiivsel varateismelisel kahtlemata täis oleks kleebitud. Ehk tõeliselt kahju, et ma enam 12-aastane pole, sest seni pole suutnud välja mõelda veel ühtegi mitte-kahtlustäratavat vabandust, et oma tapeet alaealiste noormeeste fotojäädvustustega üle katta. Nimelt pole Teen Wolf'is absoluutselt mitte ühtegi koledat tegelast. Aga hoolimata tõsiasjast, et kogu näitlejaskond näeb välja nagu oleks nad mõnelt Milano catwalkilt sisse vehitud, algab lugu pihta sellega, kuidas pigem ebapopulaarne (ilmselt on koolis, kus kõik on ilusad, kujunenud välja mingid omad standardid populaarsuse paika panemiseks) nooruk Scott saab hundilt hammustada... Ja loo edasist kulgu pole enam väga raske ette ennustada - selle hammustuse tõttu on ta võimed lakrossis kordades paranenud, nii et peagi on ta kooli popim poiss (jumal tänatud!). Tegelikult ei mängi ei kool ega populaarsus sarjas eriti olulist rolli, kuid see väike seik tundus mulle lihtsalt naljakas.

Aga okei, hoolimata sellest, et tegelased kipuvad olema pisut ühekülgsed (50% Scotti sõnavarast moodustab "Allison" - tüdruku nimi, keda ta paar kuud teadnud on, aga otseloomulikult on see ta elu kõige suurem armastus), on Teen Wolf tegelikult päris lõbus - kuigi esimese hooaja kõikvõimalikud sisutwistid ei suutnud eriti millegagi üllatada, pole dialoog üldse halb. Tihtipeale suudavad tegelased ise olukorra/mõne teise karakteri tobeda käitumise päris nutikalt sõnadesse panna - naljade edetabeli tipus on üsna konkurentsitult hundipoisi parim sõber (ja seriaali parim tegelane) Stiles.
Päris uue põlvkonna "Buffyks", milleks Teen Wolf'i mõndades arvustustes tituleeritud on, ma seda ei nimetaks, aga siiski on teismelised + üleloomulikud olendid + huumor kompoti näol teatud sarnasus tõesti olemas.

Spoiler :
Pilt


PiltPilt

Supernatural: varased aastad ehk teen Sam ja teen Dean (proovige "teen" Dean 10 korda järjest öelda)

Ehk kokkuvõttes täiesti 7/10 seriaal.

Awkward 1x08

Seriaali sisuga uuesti kurssi viima ei hakka - parem oleks, et kõik mäletavad 0lli umbes aastatagust spot-on tutvustust!

Kuigi absoluutselt IGA teise hooaja episoodi põhiprobleem on seisnenud selles, kas Jenna ikka on Matty'st üle saanud ja lahenenud lõpuks sellega, et JAH, on ja Jake on tore poiss(!!), ei ole ma siiski seda vaadates veel massiivset IQ langemist tundnud.

You're welcome! (Jah, sellest on saanud mu absoluutne lemmikfraas, mida ma ka igal võimalusel sarnast näoilmet esile manada püüdes kasutada olen üritanud.)

MTV eri lõpp. ( :( )

Suits 2x09

Kui ma selle hooaja algul kirusin, et Suits on liiga seebistuma hakanud, siis nüüd võtan oma sõnad tagasi. Pärast esimest paari osa tuldi Mike+Rachel surmaringist päris kenasti välja ja edasi on mindud vana mõnusa juhtum-millest-osa-lõppedes-enam-midagi-ei-mäleta-aga-sellest-on-suva-sest-dialoog-on-hea (ning mille sisse miksitud arvukad filmiviited veel paremaks teevad) juurde.
+ Selle hooajaga olen väga kiindunud Louis'esse, kelle tegelase esialgse "õel hamster" kuvandi ümber on ka veidi sügavamat sisu ehitama hakatud. Louis + Mike ja Louis + Rachel duod töötasid väga hästi!
(Ja ma armastan endiselt ka Harvey't!)

The Newsroom 1x09

Haters gonna hate, aga ilmselt mu lemmik jooksvatest seriaalidest.

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Forzelius » 23. August 2012, 22:22

Louie 2x6

Meh, ei tea ikka. Kui sarjana ta pole päris fokusseeritud ei draamale ega komöödiale. Louis C.K. stand-up on the shit, aga sari on veidi saba taga ajav koer.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Rasmus » 26. August 2012, 13:38

Jean Claude Van Damme: Behind Closed Doors S01E01, S01E02
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Forzelius » 27. August 2012, 02:52

Louie 2x11

Parim osa sarjas kindlasti. Hämmastav režii ja puhtinimlik kontakt Louie ja sõdurite vahel. Kõik justkui töötas ning keskne pinge oli olemas nii pardi ja Louie kui Louie ja sõdurite vahel. Make more!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas ZeMonsta » 27. August 2012, 21:36

Spaced – ei saa aru, kuidas mul see varemalt kahe silma vahele on jäänud. Suhteliselt vana sari ju ja briti komöödia huvilistele ikka teada-tuntud ka, aga näe, alles nüüd sain vaatamisega järje peale. Kuid nagu vanarahvas ütleb, parem hilja, kui mitte kunagi. Nii ka seekord. Selleks ajaks, kui esimese osa lõputiitrid veerema hakkasid, polnud enam mingit küsimust, kas jätkata vaatamist või mitte.
Spoiler :
Pilt
Comedy gold!

Wallander 1 ja 2. hooaeg – soliidne värk, ei ole eriti midagi ette heita. Sobivalt põhjamaine maik on kogu asjal juures. Kuuldavasti plaanib Kenneth Branagh 4. hooaja veel rootsi politseinikku mängida ja siis pillid kotti panna. Minugipoolest. Eks pikapeale muutub see melanhoolne-alkohoolne, eraelu-on-raske-ja-naist-pole-ja-isa-on-suremas-ja-tütrega-ei-oska-suhelda Wallander natuke tüütuks (eriti kui kõik osad järjest ära vaadata, nagu mina tihtipeale teen), aga selle vastu leidub järgmise sarja näol rohtu -

A Touch of Cloth – kui krimkade vaatamisest kõrini ja tundub, et miski ei suuda enam originaalsusega üllatada, siis ATOC pakub lõbusat vaheldust. Uus sari Charlie Brookeri sulest, kus valimatult parodeeritakse kõike politseidraamades nähtut ning sõnamängudele ei tule lõppu (mis on vältimatu, kui peategelaste nimedeks on Jack Cloth, Anne Oldman ja Tom Boss). So much pun. Treiler kah. Annab aimu, kuhupoole oma naljadega tüüritakse.
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Ronet » 28. August 2012, 14:07

ZeMonsta kirjutas:A Touch of Cloth – kui krimkade vaatamisest kõrini ja tundub, et miski ei suuda enam originaalsusega üllatada, siis ATOC pakub lõbusat vaheldust. Uus sari Charlie Brookeri sulest, kus valimatult parodeeritakse kõike politseidraamades nähtut ning sõnamängudele ei tule lõppu (mis on vältimatu, kui peategelaste nimedeks on Jack Cloth, Anne Oldman ja Tom Boss). So much pun. Treiler kah. Annab aimu, kuhupoole oma naljadega tüüritakse.

Kui Anna Kendrick säutsus sellest, siis otsustasin asjale pilgu peale heita ja ei pidanud kahetsema. Kõike nalju kohe ei hoomanudki ja seetõttu teen millalgi rewatchi. Also, Sky tellis kaks 2-osalist episoodi juurde, millest esimene peaks järgmine aasta airima. Soovitan!
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas ZeMonsta » 28. August 2012, 20:22

Level kirjutas:
ZeMonsta kirjutas:A Touch of Cloth – kui krimkade vaatamisest kõrini ja tundub, et miski ei suuda enam originaalsusega üllatada, siis ATOC pakub lõbusat vaheldust. Uus sari Charlie Brookeri sulest, kus valimatult parodeeritakse kõike politseidraamades nähtut ning sõnamängudele ei tule lõppu (mis on vältimatu, kui peategelaste nimedeks on Jack Cloth, Anne Oldman ja Tom Boss). So much pun. Treiler kah. Annab aimu, kuhupoole oma naljadega tüüritakse.

Kui Anna Kendrick säutsus sellest, siis otsustasin asjale pilgu peale heita ja ei pidanud kahetsema. Kõike nalju kohe ei hoomanudki ja seetõttu teen millalgi rewatchi. Also, Sky tellis kaks 2-osalist episoodi juurde, millest esimene peaks järgmine aasta airima. Soovitan!

Vaatasin ise just mõlemad osad uuesti üle. Sellega on tõesti nii, et kui juhtud valel ajal silmi pilgutama või läheb mõni sõna kõrvust mööda, jääd naljast ilma. Ja tihti on parimad nükked topitud kuhugi tagaplaanile, fookusest välja. Eriti igasugused postrid, sildid, ajakirjad, raamatud jms.
Hah, ja Oldmani mobiilihelinad on muidugi omaette teema.
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Kermit » 29. August 2012, 08:52

Viimane sari, mis mind konksu otsa püüdis, oli Breaking Bad. See suutis olla nii hea, et pilootosa järel oli vaja veel vaadata ja veel...
Jube äge, et "Malcolmi" isa ühte peaosalist mängib. See idee ja kontekst, kuhu ta on pandud, on huvitav. Kindlasti vaatab järele jäänud 2 hooaega lõpuni.
Kasutaja avatar
Kermit
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 17. Märts 2010, 23:28

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas CM-Girl » 31. August 2012, 19:11

Pilt PiltPilt

Rizzoli & Isles 3x07-09
The Simpsons Treehouse of Horror I-XX
PILOOT EPISOODID:
Duck Dynasty
Bent
Miss Fisher's Murder Mysteries
Men at Work
GCB
Best Friends Forever
Continuum
Veep
NYC 22
Legend of Korra
Missing
Bunheads
The Client List
Dirk Gently
Bomb Girls
Longmire

Covert Affairs 3x02-04
Revenge 1x20-22
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas 0ll » 04. September 2012, 23:26

Nädalavahetusel tegin algust uue sarjahooajaga.
Pilt
imelik reklaampilt BBC America lehelt
ja ma olen üsna kindel, et see on üks Trent Hauseri motodest...


Copper 1x01-02
Vesternid ja kauboid teevad televisioonis väikest tagasitulekut. Kevadel hullasid Hatfieldid & McCoyd, jätkub "Hell on Wheels" (mille vaatamisest ma loobusin) ja ka "Justified" pole ju tegelikult midagi muud kui üks humoorikas vestern.
"Copperi" tegevuspaigaks on 1864. aasta New York. See vana hea aeg, kui mehed olid veel mehed (s.t räpased vargad ja joodikud) ning naised prostituudid või abikaasad. Peategelane on hiljuti oma tütre ja naise kaotanud* politseinik, kes koos oma kahe semuga üritab tänavatel mingitki korda luua. Võttes arvesse, et tollal ei tuntud mõisteid korruptsioon/võimuliialdus ja suures osas kehtis tugevama õigus, võib teda suhteliselt heaks politseinikus pidada. Kohustuslikku rassiprobleemi lahatakse peategelase vana sõbra ja lahingukaaslase mustanahalise doktor Freemani abil, kes on ühtlasi kõigi kaasaegsete kriminaliste esiisa. Ehk siis kerge CSI lõhn on juures.
Mitte midagi erilist, aga meeldis piisavalt, et veel proovida. Peakangelane ja veel paar tegelast on sümpaatsed. Tegevuspaigad on pisut steriilsed ja kostüümid liiga korralikud, aga vaeva on nähtud ja küll nad lõpuks ära kulutatakse. Möll on ka mõnusalt otsekohene.

Tegelikult on projekt juba üle 5 aasta vana - alguses pakuti AMC-le, aga too otsustas sellest loobuda. Lõpuks leidis kodu BBC Americas. Sarja vaimsed isad on samad mehed, kes tõid vaatajateni populaarse vanglasarja "Oz" - Tom Fontana & Barry Levinson.

Pilt
keegi tegi internetis siukse pildi
Bunheads 1x01-02
Amy Sherman-Palladino ("Gilmore Girlsi" looja) uus sari. Ma usun, et olen näinud umbes veerand GG osadest - sattusin seda tihti (pühapäeva õhtuti?) ühe silmaga jälgima. Samas ei olnud mingit soovi vahele jäänud osasid hiljem ära vaadata. "Bunheads" on sisult ja stiililt väga sarnane: sama veider väikelinn ja oma teksti imekiiresti vuristavad kiiksuga tegelased. Peategelaseks isepäine brünett, noored tüdrukud ja võimukas vanem naine. Isegi mitmed näitlejad on samad. Boonusena tantsitakse balletti. Esimesed kaks ja pool osa olid iseenesest täitsa ok - eriti meeldis teine osa
Spoiler :
ikka lein lein lein*
kuid mingil hetkel taipasin, et ei viitsi sellisele kraamile aega raisata.
Aga kõik suured GG fännid, andke minna!

Pilt
A Touch of Cloth 1x01-02
Nagu juba varem öeldud - politseiparoodia. Ma ei tea, minu arust küll üsna lihtne ja otsekohene huumor, isegi NTSF:SD:SUV peidab vahel oma nalju paremini. Teatud tüüpi killud hoitakse pikalt kaadris ja tihti tehakse sama asja mitu korda - mul on tunne, et need ei ole naljad, mis kordusel paremini töötaks, pigem soovitakse, et vaatajad neid kindlasti märkaks. Kõige rohkem läksid peale kaasaegsete politseisarjade kaameratööd pilavad jupid. Kõvasti naersin "doves-> peace -> pieces" nalja peale.
Sutsu venisid - seda tüüpi paroodia tuleb pakkida väiksemasse pakendisse, nii pikkade jagude puhul hakatakse ennast paratamatult kordama. Hetkel toodetakse vist kahte lisaosa. Tahaks loota, et leiavad pisut parema rütmi.
Ahjaa, peategelase naine on hiljuti mõrvatud*

___
* - tõsiselt, mis värk viimastel aastatel selle leinateemaga on? Kunagi hakatakse seda trendi teaduslikult uurima.
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Garli » 08. September 2012, 14:05

Seinfeld'i teise hooajaga sain ühele poole. Ma ei tea, kas harjusin nüüd täielikult ära või oligi see palju parem kui esimene hooaeg. Taustanaer ei kõla kah enam nii õõvastavalt.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Spellbound » 08. September 2012, 15:08

Revolution 1x01

Favreau lavastatud piloot Abramsi produtseeritud ja Kripke loodud uuele sarjale kõlaks nagu dream team, aga sügavat ükskõiksust tegelaste suhtes ja düstoopilise maailma igavust ei suuda peletada mitte miski.

Üks osa veel ja kui ei suuda midagi muud pakkuda, siis jään hoopis Supeka ootele.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas 0ll » 11. September 2012, 22:28

Copper 1x03-04 - kvaliteet kukkus. Esimeste osadega on selgelt rohkem vaeva nähtud, need kaks jätsid sellise odava telelavastuse mulje. Näitlejatelt väga kohmakad esitused - kordusvõtteid vist ei eriti ei kasutatud. Jätan pooleli :(

Pilt
Proovisin ka BBC One'i uut sarja "Good Cop" (2 osa) - masendavalt sombune briti politseidraama. Mõned huvitavad elemendid (näiteks peaosatäitja meeldib), aga kokkuvõttes asjatult veniv ja iseennast kordav sari. 55 minutit osa kohta on selgelt liiga palju. Ei hakka jälgima - 2x :(
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist